Garden Fresh

Garden Fresh dünyanın en hızlı büyüyen tütsü çubukları, aroma yağları, kamış difüzörleri, mumlar, uçucu yağlar ve potpuri üreticilerinden ve ihracatçılarından biridir. Müşterilerimiz, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. İnovasyonun ön saflarındayız ve sınıfının en iyisi aroma ürünleri sunuyoruz. Aroma konusundaki engin uzmanlığımız, şirketi tek bir operasyondan ev kokusu sektöründe lider bir üretici ihracatçısına başarıyla geliştirdi. Müşterilerimize sağlıklı bir koku deneyimi sağlamaya inanıyoruz. Bugün Vivasvan International, dünya çapında birçok ülkede geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.

LİSTELE
Tükendi
İncele

Garden Fresh Amber Saf Aroma Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Amber buhurdanlık yağı, odunsu, toprak kokusuna sahiptir. Tropikal ormanlarda ve egzotik ormanlarda yolculuk yapın ve kalbindeki zengin, karmaşık kokuları keşfedin.Garden fresh amber saf buhurdanlık yağımız, evinize büyüleyici bir sıcaklık getiren, tatlı notalara ve altta yatan dünyeviliğe sahip ilgi çekici, çok yönlü bir kokuya sahiptir.Amber şişe..

İncele

Garden Fresh Black Opium Saf Aroma Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Garden Fresh Black Opium gerçekten büyüleyici ve hipnotik bir aroma yağı! Muhteşem karmaşık aromatik notalardan oluşan bir melanj, oldukça büyüleyici ve egzotik bir koku yaratmak için bir araya geliyor!Net hacim: 10 mlSu ile doldurulmuş buhurdanlığa 5-6 damla Black Opium yağ dökün. Alt kısmına tealight mum yakarak ısıtın. Garden Fresh Black Op..

İncele

Garden Fresh Buddha Delight Saf Aroma Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Garden Fresh buddha delight saf aroma buhurdanlık yağları, aromayı buharlaşma yoluyla havaya dağıtan ve ambiyansı dikkat çekici bir şekilde kokulu bırakan koku yağlarının bir karışımıdır. Bu yağlar seramik difüzörlerde, elektrikli difüzörlerde ve potpurilerde kullanılabilir. Evde veya ofiste ideal ortamı yaratmanın mükemmel bir yolu.Net Hacim: 10 M..

Tükendi
İncele

Garden Fresh Kamasutra Saf Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Bu kaliteli kamasutra aroma yağı Garden Fresh tarafından Hindistan'da üretilmektedir. Garden Fresh kamasutra aroma yağı, hoş bir rahatlama ve eğlence için ortamınızı mükemmel bir şekilde kokulandırarak harika, sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratır. Kamasutra buhurdanlık yağı, gerçek yaşam kokusunu yaymak için buhurdanlıklarda kullanılabilir. Güze..

İncele

Garden Fresh Money Drawing Saf Aroma Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Garden Fresh money drawing saf buhurdanlık yağı en iyi aromatik bitkilerden, doğal reçinelerden, nadir bulunan ağaçlardan, enfes kokulu çiçeklerden ve egzotik baharatlardan yapılır. Malzemeler ağır metaller ve zararlı kimyasallar içermez.Para çeken buhurdanlık yağı, hoş bir rahatlama ve eğlence için ortamınızı mükemmel bir şekilde kokulandırarak ha..

İncele

Garden Fresh Patchouli Paçuli Saf Aroma Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Garden fresh patchouli saf aroma buhurdanlık yağı antiseptik ve antifungal özelliklere sahiptir. Kök Çakra ile ilişkili esansiyel yağlardan biridir; topraklamaya yardımcı olur. İş yerinde ve günlük yaşamda motivasyonu artırır, yaşam gücünüzü artırır. Rahatlatıcı özelliklere sahiptir ve stresi, depresyonu ve kaygıyı azaltmak için kullanıla..

İncele

Garden Fresh Yasemin Midnight Jasmine Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Garden Fresh yasemin midnight jasmine buhurdanlık yağı taze tropikal meyveli notalarla açılan, yasemin, gardenya ve portakal çiçeği notaları ile beyaz çiçekli bir kalbe inen, tamamı misk, vanilya ve tatlı şekerli nüanslardan oluşan yumuşak bir temele dayanan tatlı meyveli çiçeksi bir koku.Midnight Jasmine'in çekici kokusu evinizi tatlandıracak ve d..

Tükendi
İncele

Garden Fresh Dragon's Blood Ejderha Kanı Saf Aroma Buhurdanlık Yağı

(3)
59,00 TL

Garden Fresh Dragon's Blood ejderha kanı buhurdanlık yağının sıcak, cezbedici kokusu ve biraz tatlılık, soğuk kış akşamlarında kişinin moralini yükseltmek için mükemmeldir. Ayrıca kişisel güçlendirme ve ruhsal arınma duygusu için iyi olduğu bilinmektedir. Dragon's Blood, yaygın olarak "ejderha ağaçları" olarak adlandırılan çeşitli bitkilerden elde..

Tükendi
İncele

Garden Fresh Nag Champa Saf Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Garden Fresh Nag Champa buhurdanlık yağımızla kendinizi Hint tütsünün zamansız egzotik kokusunda kaybedin! Koku , champa veya plumeria çiçeklerine benzer kokular içeren, champa olarak bilinen bir Hint tütsü ailesine aittir. Belki de en popüleri olan Nag champa, sandal ağacı ve sığla notaları ile Sanskritçe'de "yılan" anlamına gelen yaygın olarak na..

Gösterilen 1 - 9 Toplam 9 Ürün (1 Sayfa)