Garden Fresh

Garden Fresh dünyanın en hızlı büyüyen tütsü çubukları, aroma yağları, kamış difüzörleri, mumlar, uçucu yağlar ve potpuri üreticilerinden ve ihracatçılarından biridir. Müşterilerimiz, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. İnovasyonun ön saflarındayız ve sınıfının en iyisi aroma ürünleri sunuyoruz. Aroma konusundaki engin uzmanlığımız, şirketi tek bir operasyondan ev kokusu sektöründe lider bir üretici ihracatçısına başarıyla geliştirdi. Müşterilerimize sağlıklı bir koku deneyimi sağlamaya inanıyoruz. Bugün Vivasvan International, dünya çapında birçok ülkede geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.

LİSTELE
İncele

Garden Fresh Black Opium Saf Aroma Buhurdanlık Yağı

(0)
39,90 TL

Garden Fresh Black Opium gerçekten büyüleyici ve hipnotik bir aroma yağı! Muhteşem karmaşık aromatik notalardan oluşan bir melanj, oldukça büyüleyici ve egzotik bir koku yaratmak için bir araya geliyor!Net hacim: 10 mlSu ile doldurulmuş buhurdanlığa 5-6 damla Black Opium yağ dökün. Alt kısmına tealight mum yakarak ısıtın. Garden Fresh Black Op..

İncele

Garden Fresh Kamasutra Saf Buhurdanlık Yağı

(0)
39,90 TL

Bu kaliteli kamasutra aroma yağı Garden Fresh tarafından Hindistan'da üretilmektedir. Garden Fresh kamasutra aroma yağı, hoş bir rahatlama ve eğlence için ortamınızı mükemmel bir şekilde kokulandırarak harika, sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratır. Kamasutra buhurdanlık yağı, gerçek yaşam kokusunu yaymak için buhurdanlıklarda kullanılabilir. Güze..

İncele

Garden Fresh Nag Champa Saf Buhurdanlık Yağı

(0)
39,90 TL

Garden Fresh Nag Champa buhurdanlık yağımızla kendinizi Hint tütsünün zamansız egzotik kokusunda kaybedin! Koku , champa veya plumeria çiçeklerine benzer kokular içeren, champa olarak bilinen bir Hint tütsü ailesine aittir. Belki de en popüleri olan Nag champa, sandal ağacı ve sığla notaları ile Sanskritçe'de "yılan" anlamına gelen yaygın olarak na..

Gösterilen 1 - 3 Toplam 3 Ürün (1 Sayfa)