Reçine Tütsü

LİSTELE
İncele

Hem Benzoin Resin Reçine Tütsü

(0)
19,00 TL

Hem benzoin reçine tütsü ruh için rahatlatıcı, zihin üzerinde büyük bir sakinleştirici ve canlandırıcı etkisi vardır.Kaygı ve stresi hafifletmeye yardımcı olur.Canlandırıcı ve yatıştırıcı olmasının yanı sıra depresyonun üstesinden gelmeye ve öz güveni yeniden sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca hayal gücünü ve yaratıcılığı teşvik ettiği söyleniyor. ..

İncele

Hem Copal Resin Reçine Tütsü

(0)
19,00 TL

Hem Copal Resin Reçine Tütsü, alanınızdaki enerjiyi temizleyen güçlü bir kokuya sahiptir. Aurik vücudu güçlendirmeye yardımcı olur, tüm enerji tıkanıklıklarını gidererek meditasyon için de yararlı bir araç haline getirir.Ruhsal bir temizleyici ve kristalleriniz varsa evinizi ve kristallerinizi arındırır. Reçine tütsü yüzyıllardır ve birçok farkl..

İncele

Hem Damar Resin Reçine Tütsü

(0)
19,00 TL

Hem damar reçine tütsü en kaliteli sert ahşap ağaç kullanılarak özel olarak işlenir. Damar, zararlı virüslerle savaşan ve temiz hava sağlayan antiviral özelliklere sahiptir. Üzüntü, depresyon ve melankolik ile mücadelede yararlıdır.Paket Ağırlığı: 30 Gram..

Tükendi
İncele

Hem Dragons Blood Resin Reçine Tütsü

(0)
19,00 TL

Hem Dragons Blood Resin tütsü reçinesi, güçlü bitkisel ve baharatlı kokusu ile gücü ve gücü arttırmak için kullanılır.Ejderhaların kanı reçine tütsüsü binlerce yıldır Hindistan'da kötülüğü ve olumsuzluğu uzaklaştırmak için ritüellerin bir parçası olarak kullanılmıştır.Paket Ağırlığı: 30 Gram..

İncele

Hem Frankincense Resin Reçine Tütsü

(0)
19,00 TL

Binlerce yıldır hem frankincense incense resin buhur, eski dünya tarafından şifa ve ruhsal özellikleriyle biliniyor.Bir zamanlar Frankincense reçine tütsü altından daha değerli olduğu düşünülüyordu. Reçine buhur yakmak, meditasyonu geliştirmeye, stresi ve gerginliği azaltmaya ve ruhsal olarak yükselmeye yardımcı olan büyüleyici bir atmosfer yaratır..

İncele

Hem Myrrh Resin Reçine Tütsü

(0)
19,00 TL

Atmosferi arındırmak ve iyileşmeyi teşvik etmek için Myrrh reçine tütsü ruh halinizi güçlendirin ve canlandırın. İlham verici ve duygusal iç görüyü geliştirmek için Hem marka myrrh resin dualarınızda ve meditasyonunuzda kullanın.Paket Ağırlığı: 30 Gram..

İncele

Hem Pontifical Resin Reçine Tütsü

(0)
19,00 TL

Hem Pontifical Resin Tütsü Reçineleri, İbadethanelerde yakılan reçinelerdir. Huzur ve sükunet elde etmek için bunu evinizde, uykunuzda veya iş yerinizde yakabilirsiniz.Paket Ağırlığı: 30 Gram..

Gösterilen 1 - 7 Toplam 7 Ürün (1 Sayfa)