Reçine Tütsü

LİSTELE
Tükendi
İncele

Hem Benzoin Resin Reçine Tütsü

(0)
34,90 TL

Hem benzoin reçine tütsü ruh için rahatlatıcı, zihin üzerinde büyük bir sakinleştirici ve canlandırıcı etkisi vardır.Kaygı ve stresi hafifletmeye yardımcı olur.Canlandırıcı ve yatıştırıcı olmasının yanı sıra depresyonun üstesinden gelmeye ve öz güveni yeniden sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca hayal gücünü ve yaratıcılığı teşvik ettiği söyleniyor. ..

Tükendi
İncele

Hem Copal Resin Reçine Tütsü

(0)
34,90 TL

Hem Copal Resin Reçine Tütsü, alanınızdaki enerjiyi temizleyen güçlü bir kokuya sahiptir. Aurik vücudu güçlendirmeye yardımcı olur, tüm enerji tıkanıklıklarını gidererek meditasyon için de yararlı bir araç haline getirir.Ruhsal bir temizleyici ve kristalleriniz varsa evinizi ve kristallerinizi arındırır. Reçine tütsü yüzyıllardır ve birçok farkl..

İncele

Hem Damar Resin Reçine Tütsü

(1)
49,90 TL

Hem damar reçine tütsü en kaliteli sert ahşap ağaç kullanılarak özel olarak işlenir. Damar, zararlı virüslerle savaşan ve temiz hava sağlayan antiviral özelliklere sahiptir. Üzüntü, depresyon ve melankolik ile mücadelede yararlıdır.Paket Ağırlığı: 30 Gram..

Tükendi
İncele

HEM Frankincense Buhur Reçine Kömürlü 10 Adet

(0)
79,90 TL

HEM Frankincense Buhur, maneviyat otu kullanılarak yapılır. Buhur, ilahi kokusuna ek olarak, doğal iyileştirici ve temizleyici özellikleri için uzun süredir kullanılmaktadır.Ruhsal enerjilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak büyüleyici bir aroma ile alanınızı doldurmak için bu kutsal Hem buhur reçinesini yakarak duyularınızı vurgulayın. Reçin..

Tükendi
İncele

Hem Frankincense Resin Reçine Tütsü

(1)
34,90 TL

Binlerce yıldır hem frankincense incense resin buhur, eski dünya tarafından şifa ve ruhsal özellikleriyle biliniyor.Bir zamanlar Frankincense reçine tütsü altından daha değerli olduğu düşünülüyordu. Reçine buhur yakmak, meditasyonu geliştirmeye, stresi ve gerginliği azaltmaya ve ruhsal olarak yükselmeye yardımcı olan büyüleyici bir atmosfer yaratır..

Tükendi
İncele

Hem Myrrh Resin Reçine Tütsü

(1)
34,90 TL

Atmosferi arındırmak ve iyileşmeyi teşvik etmek için Myrrh reçine tütsü ruh halinizi güçlendirin ve canlandırın. İlham verici ve duygusal iç görüyü geliştirmek için Hem marka myrrh resin dualarınızda ve meditasyonunuzda kullanın.Paket Ağırlığı: 30 Gram..

Tükendi
İncele

Hem Pontifical Resin Reçine Tütsü

(1)
34,90 TL

Hem Pontifical Resin Tütsü Reçineleri, İbadethanelerde yakılan reçinelerdir. Huzur ve sükunet elde etmek için bunu evinizde, uykunuzda veya iş yerinizde yakabilirsiniz.Paket Ağırlığı: 30 Gram..

Tükendi
İncele

Hem Dragons Blood Resin Reçine Tütsü

(0)
34,90 TL

Hem Dragons Blood Resin tütsü reçinesi, güçlü bitkisel ve baharatlı kokusu ile gücü ve gücü arttırmak için kullanılır.Ejderhaların kanı reçine tütsüsü binlerce yıldır Hindistan'da kötülüğü ve olumsuzluğu uzaklaştırmak için ritüellerin bir parçası olarak kullanılmıştır.Paket Ağırlığı: 30 Gram..

Gösterilen 1 - 8 Toplam 8 Ürün (1 Sayfa)

Reçine Tütsü - Nedir ve Nasıl Yanar

Reçine tütsü en saf ve doğal haliyle tütsüdür. Reçineler, ağaçların, çalıların ve bitkilerin özsuyundan, ağaç kabuğu köklerinden veya odunlarından elde edilir. Buhur, Mür, Benzoin, Copal, Dragon's Blood, Palo Santo ve Styrax en sık kullanılanlar arasındadır. Reçine tütsü yakmak için, kömür tabletlerine , bir kömür yakıcıya ve biraz kaya veya kuma ihtiyacınız olacak.

Doğrudan bitkiden elde edilen ve tütsü olarak ısıtılmak üzere katı, kurutulmuş pelet formunda sunulan saf ve doğal sakızlar ve reçineler. 'Reçine tütsü' terimi aynı zamanda benzer şekilde yakılan yapraklar, ağaç kabukları, çiçekler ve ağaç parçaları gibi bitkiler, otlar ve bitki maddelerine de atıfta bulunur; Çoğu tür genellikle bir kömür boncuğu veya tablet üzerinde yakıldığından, 'kömür tütsü' ifadesi de zaman zaman kullanılır.

Tütsü için en iyi bilinen ve en yaygın olarak kullanılan reçine, Orta Doğu'dan gelen küçük bir çalıdan gelen ve kabuğuna kesikler yaparak toplanan doğal bir sakız veren Frankincense olmalıdır. İki koku çok güzel karıştığı için genellikle mür ile eşleştirilir. Copal, Güney Amerika'nın Frankincense'e alternatifidir - bazı benzerlikleri ancak kendine has çarpıcı bir kokusu vardır. Diğer reçineler arasında kırmızı renkli Dragons Blood, Benzoin, Damar ve Palo Santo bulunur.

Reçine Tütsü Nasıl Yakılır?

Reçinele tütsüleri yakmanın tipik yolu, bir barbekü ısı boncuğuna çok benzeyen bir kömür tableti üzerindedir: bir kez yandığında bir süre yanık kalır ve reçinelerinizi ısıtmak ve aromatik dumanlarını yaymalarını sağlamak için ısı sağlar. Reçineler, amaca yönelik tütsü ısıtıcıları kullanılarak, hatta kömürlerin veya közlerin üzerinde bir ateşle ısıtılabilir - ancak reçineler konusunda yeniyseniz, en basit yöntem, ucuz ve kullanımı kolay olan kendiliğinden tutuşan kömür tabletleridir.