Hakkımızda

Hediyemevsimi.com olarak;

Amacımız; En kaliteli ürünleri uygun fiyata internet kullanıcısına sunmak ve hediye arayışıyla geçirilen zamanı en aza indirmektir.

Sitemiz farklı ürün grupları ile hediye arayanlara hizmet vermektedir. Ev hediyesi, sevgiliye hediye, annelere hediye gibi farklı özel zamanlarda amacınıza uygun olara tercih edebileceğiniz en kaliteli seçenekleri sizlere sunmak için oluşturulmuş sistem üzerinden çalışma yapılmaktadır. 1. Sınıf malzemeler ile hazırlanmış olan farklı tarzlardaki hediye seçenekleri için online olarak satış yapılmaktadır.


Ev dekorasyonu, masa&duvar saatleri, fotoğraf albümleri takı kutuları, şamdan ve mumluklar, yeni ev hediyeleri gibi kategorilerde yüzlerce farklı ürün seçeneği bulunmaktadır. Dekor ürünleri dekorasyonda kullanım için uygun seçenekleri oluşturmaktadır. Yeni sezonun en iddialı modelleri sistemde yer aldığı için bu konuda herkes zevkine göre birbirinden özel seçimler yapma imkanı bulmaktadır.


Sistemden online olarak verdiğiniz siparişleriniz en kısa süre içinde kargo ile adreslerinize gönderim yapılmaktadır. Güvenli alışveriş yapmanız için sistemden güvenli ödeme koşulları ile alım yapmanız için çalışılmaktadır. Yeni eklenen ürün seçenekleri daha fazla seçeneğe ulaşmanızı sağlamaktadır. Mevsimine göre hediye seçeneklerini bulacağınız şık ve kullanışlı sitemiz üzerinden sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz.