Matara Setleri & Termos

LİSTELE
İncele

Ecolife Temalı Çelik Termos

(0)
89,90 TL

Ürün Boyutu: 8,5*17,5 cmHacim: 400mlMateryal: Çelik..

Gösterilen 1 - 1 Toplam 1 Ürün (1 Sayfa)

Matara & Termos

Su tüketimi insan sağlığı için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Gün boyunca yaklaşık 2,5 litre su içmemiz gerektiğinden sürekli olarak yanımızda taşımamız gerekir. Marketlerde veya bakkallarda pet şişe içerisinde satılan sular insan sağlığı için oldukça tehlikelidir. Bu noktada arabamızda ya da çantamızda su taşımak için gerekli olan ürünlerin başında matara ve termos yer alır. Bunlar sayesinde sularımızı sağlıklı bir şekilde muhafaza edebiliriz.

İşe veya okula gitmek için uyandığımızda kahve içmek için yeterli zamana sahip olamadığımızda termos içerisine kahvemizi koyabilir, yol boyunca yudumlayabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden yapılan termos modellerimiz içerisinde yer alan sıcak ya da soğuk maddeleri uzun saatler boyunca aynı sıcaklığında muhafaza edebilmektedir.

Doğa sporları yapmayı sevenler için eskiden beri kullanılan matara ürünleri oldukça kullanışlıdır. Taşıması kolay ve yapılan malzemenin kaliteli olmasından dolayı içerisine koyacağımız sıvı ürünler bozulmadan uzun süre tazeliğini koruyabilmektedir. Bunların dışında okula giden çocuklarımızın çantasına pet şişe yerine matara koymak onların kimyasal maddelerden zarar görmesini engelleyecektir.

Sitemizde yer alan objektif matara ve termos kategorisinde her yaş grubuna ait kişiler için uygun olan onlarca model fiyatları bulunmaktadır. Bunlar arasından seçeceğiniz ürünleri ister kendiniz için satın alabilir isterseniz de yakınınızda bulunan sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip olan ürünlerimiz en kaliteli malzemelerden yapılmış olup, uzun süre bozulmadan kullanılmaya elverişlidir. Beğendiğiniz modeli hemen satın alabilir ve hızlı kargo avantajıyla çok kısa bir sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.