Buhur ve Setler

LİSTELE
İncele

Honest Jet Alevli Torch Oynar Başlıklı Buhurdanlık - Nargile Kömürü ve Püro Çakmağı

(0)
379,00 TL

Honest 4 Jet Alevli Buhurdanlık - Nargile Kömürü ve Püro Çakmağı Rüzgara Dayanıklı Dört Meşale AleviBüyük Alev AyarlayıcıEkstra Geniş Yakıt DeposuOldukça Görünür Kırmızı Renkli AlevYeniden doldurulabilir.Normal gaz ile doldurabilirsiniz. Olağanüstü Performans Yüksek Kalite Honest 4 jet alevli torch çakmak gaz deposu, yorulmaya karşı güçlü olan, ..

İncele

Oud Bakhoor Buhur Tütsü Seti - Sultan - Basha - Asil - Medine

(3)
329,90 TL

Ud, dünyadaki en pahalı lüks malzemelerden biridir. Agarwood ağacı enfekte olduğunda, reaksiyon koyu kokulu bir reçine olan Oud üretir. Odun yongaları, odun kömürü veya yağ yakıcı üzerinde yakılacak lüks bir tütsü / bakhoor üretmek için Ud reçinesine ve oryantal parfümlere batırılır. Sıcak kömür veya elektrikli tütsü yakıcı üzerinde kullanılabilir..

İncele

Porselen Kömürlü Buhurdanlık

(0)
199,90 TL

Porselen Kömürlü Buhurdanlık Buhurdanlık Ölçüsü: 17 * 9 cmBeyaz alanlar porselen diğer parçalar ise plastikten üretilmiştir.Porselen Ud Ağacı Tütsü Buhurdanlık: Umman sığla tütsü, reçine tütsü, Hojari reçinesi, koni tütsü, bobin tütsü, ud ağacı buhur için kullanılabilir.Uygulanabilir Alanlar: Meditasyon Odası, Yoga Odası, Çalışma, Ev, Ofis, Yatak ..

İncele

Royal Asil Oud Bakhoor Buhur Tütsü 10gr

(0)
89,90 TL

Royal asil buhur oud tütsüsü, reçine, sandal ağacı ve uçucu yağlar gibi diğer doğal bileşenlerin eklenmesiyle kaliteli parfüm yağlarına batırılmış esasen ağaç yongalarıdır. Buhur, Orta Doğu'da diğer tüm bölgelere göre çok popülerdir ve tercih edilir çünkü çeşitlidir ve birçok kişinin koku ihtiyacını karşılamak için çeşitli çeşitlerde mevcuttur. Bu..

İncele

Royal Basha Oud Bakhoor Buhur Tütsü 10gr

(0)
89,90 TL

Basha oud buhur tütsüsü, parfüm yağına batırılıp yakılan ud ağacı yongalarıdır. Bu egzotik aroma daha sonra ortama yayılarak mekanınızın mis kokulu olmasını sağlar. Bakhoor genellikle Ud (Agarwood ağacından odun ve yağ) ile yapılır ve diğer birçok malzemeyle birleştirilir. Buhur tütsü, kimyasal oda spreylerine sağlam ve güvenli bir alternatiftir. ..

İncele

Royal Medine Oud Bakhoor Buhur Tütsü 10gr

(0)
89,90 TL

Royal medine buhur oud tütsüsü; çiçek yağlarından reçinelere kadar güzel kokulu parfüm yağları veya diğer doğal maddelerle ıslatılmış eşsiz ağaç yongalarına verilen isimdir. Bu yongalar daha sonra tüm civara derin ve zengin odunsu kokuları yaymak için özel kömür buhurdanlıklarda yakılır. Oud buhur yakmak ve harika kokuyu geniş alanlara yaymanın en ..

İncele

Royal Sultan Oud Bakhoor Buhur Tütsü 10gr

(0)
89,90 TL

Sultan oud buhur tütsü, ateşte pişirilerek veya doğrudan ateşin dahil olmadığı yerlerde pişirilerek yapılan aromatik tütsüdür. Orijinal tarif bugün hala kullanılırken, günümüzde kokuların çoğu üretilmektedir. Sultan ud buhur tütsüsü, diğer doğal malzemelerle pişirilen bir talaş olan Ud'dan yapılır. Birçok ülkede popüler bir aromaterapi bileşenidir ..

İncele

Zamak ve Seramik Kömürlü Tütsü Buhurdanlık

(1)
217,90 TL

Zamak ve seramikten üretilmiş çiçek motifi tasarımıyla kaplanmış reçine, buhur ve ağaç tütsü yakmak için ideal kömürlü dekoratif buhurdanlık 4 parçadan oluşmakta ve 2 renk seçeneği vardır.Buhurdanlık Ölçüsü: 18 * 8 * 8 cm En sevdiğiniz egzotik tütsüyü, tütsü konisini veya buhur ve mür gibi reçineleri kömürü yaktıktan sonra üzerine yerleştirip mist..

İncele

10 Adet Buhurdanlık Tütsü Kömürü

(0)
19,90 TL

10 adet buhurdanlık tütsü kömürü, kokusuz ve dumansızdır. Reçine ve buhur tütsüler için kullanabilirsiniz. Kömürü çakmak ile yakabilirsiniz ve yandığına emin olmak için alev veya kırmızılık beklemeyin. Kömür yandıktan sonra üzerine bir miktar tütsü bıraktığınızda koku vermeye başlayacaktır...

Tükendi
İncele

Kulplu ve Desenli Kömürlü Tütsü Buhurdanlık

(0)
250,00 TL

Kulplu ve desenli zamak ve seramikten üretilmiş kömürlü tütsü buhurdanlığı ud buhur, koni tütsü ve ağaç tütsü yakmak için kullanabilirsiniz.Buhurdanlık Ölçüleri: Yükseklik 17 cm, Genişlik 7 cm, Uzunluk 10 cmKömürlü Buhurdanlık Nasıl Kullanılır?Kömür parçasını tutmak için bir maşa kullanarak, dikkatlice bir alevin üzerinden geçirerek yakın. Bir kez ..

Gösterilen 1 - 10 Toplam 10 Ürün (1 Sayfa)

Buhur veya arapça okunuşu ile bakhoor, her durum için ideal olan eşsiz bir koku. Narin aroması bahçe kokularını çağrıştırır. Tütsü, ud ve miskler karışıma ek derinlik sağlar. buhur kullanmanın en yaygın yolu onu yakmaktır. İşlem aromatik molekülleri serbest bırakır ve kokunun yandığını gösteren gri kül oluşturur.

Buhur yakmak için kömür diskleri kullanılır. Günümüzde pek çok kişi elektrikli tütsü brülörleri kullansa da, odun kömürü hala buhur yakmanın standart yolu olarak görülüyor. Bununla birlikte, kömür daha uygundur ve temizlenmesi daha kolaydır.

Bu zengin, egzotik kokuların tadını çıkarmak için, bir parça yanan kömür alın ve bir köşesini küçük bir alevle (çakmak/ocak) yaklaşık 60 saniye kadar ısıtın. Kömür parçasını bir tütsü brülörüne yerleştirin. Üzerine az miktarda tütsü serpin. Alternatif olarak, yağ yakıcınızın üstüne parçalayın.