Kişiye Özel Hediyeler

LİSTELE
İncele

Kişiye Özel Hediye Retro Tüylü Dolma Kalem ve Not Defteri Seti

(0)
169,90 TL

İsme Özel Olarak Hazırlanan Hediye Dolma Kalem ve Not Defteri SetiKişiye özel dolma kalem metalden üretilmiş olup üst kısım kuş tüyüdür.Retro dolma kalemin uç kısmı açıldıktan sonra tüplere mürekkep çekme aparatı bulunmaktadır.  Çarklar tamamen metaldir ve hareket etmemektedir.1 Adet ahşap mektup mühürü, metal kalem standı ve bal mum..

İncele

İsme Özel Tüylü Divit Kalem Lüks Kaligrafi Hediye Seti

(0)
134,90 TL

Kişiye Özel Tüylü Divit Kalem Lüks Kaligrafi Hediye SetiSet içinde 5 yedek farklı kalınlıkta kalem ucu, metal kalem standı, siyah renk mürekkep, mektup mühürü, mektup bal mumu, tealight mum ve mürekkep veya mum için kaşık bulunmaktadır. Kutu sağ üst köşesine istediğiniz yazı lazer ile yazılmaktadır.Mühür ölçüsü: 7 * 4 cmTüylü vintage kalem, retro k..

İncele

Kişiye Özel Hatıra Defteri Çarklı ve Tüylü Divit Kalem Seti

(4)
139,90 TL

Kişiye Özel Hatıra Defteri Çarklı ve Tüylü Divit Kalem SetiKişiye özel hediye olarak hazırlanan defter ve kalem seti, defterin üzerine ad soyad ve tarih; kaleme ise sadece isim yazılmaktadır.Kaleme yazılan isim lazer kazıma ile pixel fontlarla yazılmaktadır. Yazım alanı dar olduğu için sadece isim yazabilmekteyiz.Kişiye özel hatıra defteri 80 yapra..

İncele

İsme Özel Hatıra Defteri ve Tüylü Divit Kalem Seti

(3)
139,00 TL

İsme Özel Hatıra Defteri ve Tüylü Divit Kalem SetiKutu İçeriği: Baskıya uygun defter, tüylü divit kalem, hokka, mürekkepMuhafazalı Kutusunda Gönderilmektedir.Defterin sağ alt köşesine lazer ile istenilen ad soyad, açıklama ve tarih yazılmaktadır.Hediye paketi yapılarak tarafınıza gönderilmektedir.Kişiye özel hatıra defteri 80 yaprak & 160 sayfa..

İncele

Kişiye Özel Defter ve Tüylü Divit Kalem Seti

(0)
139,00 TL

Kişiye özel isim baskılı defter, mürekkep ve tüylü divit kalem seti orijinal lüks kutusunda gönderilmektedir.Kutu içeriği: Suni deri kaplama defter, tüylü divit kalem, hokka, mürekkepDefter üzerine lazer ile ad soyad işlenmektedir...

İncele

Tüylü Divit Kalem Hokka ve Mühür Seti 5 Renk

(0)
149,00 TL

Kutu İçeriği: Tüylü divit kalem, hokka, mühür, mürekkep, 5 farklı yedek divit ucu ve mumRenkler: Siyah, Mavi, Kırmızı, Gri, Mor, YeşilMuhafazalı kutusunda gönderilmektedir...

İncele

Kişiye Özel Anahtarlı Pürmüz Alevli Jobon Çakmak

(0)
109,00 TL

Kişiye özel kilitlenebilir pürmüz alevli meşale JOBON çakmağıdır, güçlü bir mavi meşale alevi gerçekleştirir ve rüzgar geçirmezdir. Gövde tamamen metalden yapılmıştır, Jobon çakmak yakıt olarak bütan gazı ve ateşleme olarak çakmak taşı kullanır.Çakmağın üzerinde güvenlik anahtarı halkası vardır, ateşleme sırasında ON konumuna getirmeniz gerekir. Bu..

Gösterilen 1 - 7 Toplam 7 Ürün (1 Sayfa)