Buhurdanlık ve Buhur Yağları

LİSTELE
İncele

Aphrodisia Afrodizyak Etkili HEM Buhur Yağı

(1)
24,90 TL

HEM marka Aphrodisia aroma buhur yağı, evinizi veya diğer ortamlarınızda tutkuyu uyandıracak ve romantik bir atmosfer yaratacak çekici, şehvetli bir koku ile dolduracak. Afrodizyak etkili HEM buhurdanlık yağı sıcak ve baştan çıkarıcı kokunun hayatınızda biraz aşk büyüsüne ilham vermesine izin verin! Bu harika koku, İtalyan limonları, greyfurt b..

İncele

Cadı Kazanı Askılı Seramik Buhurdanlık

(1)
59,90 TL

Cadı Kazanı Metal Askılı Seramik BuhurdanlıkCadı kazanı buhurdanlık ile odanızı rahatlatıcı bir atmosfere dönüştürün! Her tür uçucu yağ ve wax için kullanılabilir! İşte veya okulda geçen uzun bir günün ardından dinlenmekten daha iyi bir şey yoktur. Rahatlamanızı bir sonraki seviyeye taşımanın bir yolu var. Etkilerini artırmanın bir yolu, uçucu yağl..

İncele

Metal Standlı Gözyaşı Seramik Buhurdanlık

(2)
59,90 TL

Metal Standlı BuhurdanlıkStandlı buhurdanlık aromaterapi, rahatlama ve hatta sadece evinizin dekoruna eklemek için kullanılabilir. Aynı zamanda küçük, kompakt ve neredeyse her yüzey için uygundur.Aileniz ve arkadaşlarınızın yanı sıra değer verdiğiniz kişiler için, özellikle aroma terapi uçucu yağlar, sağlık ve esenlik, yoga ve meditasyon, şifa ve s..

İncele

Milflores HEM Uçucu Buhurdanlık Yağı

(0)
24,90 TL

Milflores, "bin çiçek demeti" anlamına gelir. Rahatlatıcı kokusuyla derinden hayranlık uyandıran en son Floral serisi HEM fragrance buhurdanlık uçucu aroma yağıdır. Çoğunlukla gül ama aynı zamanda belli belirsiz manolya ve ardından yasemin etrafında dolaşan eski moda büyük anne çiçekleri kokusu. Milflores buhurdanlık yağının harika bir çiçek kok..

İncele

Hari Darshan HD Meditasyon Aroma Buhur Yağı

(0)
14,90 TL

Hari Darshan HD Meditasyon Buhur YağıSürekli meşguliyet, hızlı hareket, dağınık odaklanma, yetersiz dinlenme ve sıklıkla yorgunlukla karakterize edilen çağdaş yaşamların ortasında, meditasyon buhur yağı zihinsel berraklık, farkındalık, ruhsal temizlik, rahatlama ve kaygıların ve bölünmüş durumların yerini alacak daha yüksek bilinç durumlarını teşvi..

İncele

Hari Darshan HD Okyanus Ocean Buhur Yağı

(0)
14,90 TL

Hari Darshan HD Okyanus Buhur YağıTatlı ve güven verici bir uçucu yağ olan okyanus buhur yağı, sakinlik ve rahatlama gibi bilinen faydaları ile büyük ölçüde kabul edilen tüm uçucu yağların belki de en iyi bilinenidir. Ruhsal uygulamada, başkalarına karşı şefkat ve nezaketi teşvik ettiği bilinir ve ağır duyguların hissini hafifletmeye yardımcı olduğ..

İncele

Hari Darshan HD Sandal Uçucu Buhur Yağı

(0)
14,90 TL

Hari Darshan HD Sandal Uçucu Buhur YağıOdunsu ve ısınan bir temel notası olan sandal ağacı uçucu buhur yağı, dengesiz duyguları yatıştırma ve yıpranmış sinirleri yatıştırmaya yardımcı olmasıyla ünlüdür. HD sandal buhur yağı ruhsal olarak kalp çakrasını desteklemek ve kırılganlık duygularını azaltmak için kullanılırken, zorlu zamanlarda sebat etmeyi..

İncele

Hari Darshan HD Vanilya Aromaterapi Buhurdanlık Yağı

(0)
14,90 TL

Hari Darshan Vanilya Aromaterapi YağıVanilya aromaterapi buhurdanlık yağı, sıcak, zengin, hafif tatlı aromasıyla dünya çapında bir nedenden ötürü en popüler ve tanınabilir kokulardan biridir. Bu romantik ve şehvetli koku, zengin ve kremsidir.Hari Darshan HD vanilya uçucu yağ dağıldığında hoş anılar uyandıran dengeleyici bir aroması ile nazik ve mis..

İncele

Mystic Sandal Aroma Oil 10 Ml Buhur Yağı

(0)
19,99 TL

Mistik Sandal, yağ ahşaptan damıtılmış buhardır ve yakıldığında meditasyon için faydalı olan, duyguları yatıştıran, ruh halini artıran, dinlendirici bir uyku için rahatlatıcı bir aroma salgılar.Sandal ağacı yağı her zaman saflığı sembolize etti ve kokusu zamana dayandı.Seramik buhurdanlık, elektrik difüzörler ve potpuri'de kullanılabilir. Evinizi, ..

İncele

Seramik Buhurdanlık Tandır

(0)
39,90 TL

Seramik Tandır Buhurdanlık ile odanızı rahatlatıcı bir atmosfere dönüştürün! Her tür uçucu yağ için kullanılabilir! İşte veya okulda geçen uzun bir günün ardından dinlenmekten daha iyi bir şey yoktur ve rahatlamanızı bir sonraki seviyeye taşımanın bir yolu var. Yorgunluğun etkilerini gidermenin bir yolu, uçucu yağlar kullanmaktır. Yağın türüne bağl..

İncele

Şömine Demlik Buhurdanlık (Seramik)

(3)
49,90 TL

Buhurdanlık Demlik modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.Üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır. Alt kısmına tealight mum yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır. Ürün Ebatları Uzunluk : 9 cm Genişlik: 9 cm Yükseklik: 14 cmParça Sayısı: 4Şömine, çaydanlık,..

İncele

Buhurdanlık Hediye Seti Lavender - Rose - Ocean

(0)
109,90 TL

Materyal: SeramikPaket İçeriği: 3 adet lavender yağ, 5 adet mum ve keseÜrün Ölçüsü: 8 * 8 cm3 farklı koku lavender, rose, oceanlütfen sipariş verirken belirtiniz...

İncele

Buhurdanlık Şömine Mermer Desenli

(0)
29,90 TL

Buhurdanlık şömine modeli tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.Kullanımı: Üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır. Alt kısmına mum yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Uzunluk: 6 cm Genişlik: 6,5 cm Yükseklik: 8 cm..

İncele

Cool Water Serin Sular Organik Buhur Yağı

(0)
24,90 TL

HEM Cool Water Buhur Yağı - ruh hali, fiziksel ve bilişsel performans üzerinde olumlu etkileri olan bir koku ortaya çıkaran koku yağlarının bir karışımıdır.Bu koku, soğuk suya karşı rahatlatıcı bir dokunuş gibi, en üst düzeyde huzur sunar. Buhurdanlık, aroma terapi lambaları ve potpuri'de kullanılabilir.Aroma: Soğuk SularMl: 10..

İncele

Demlik Seramik Buhurdanlık

(3)
34,90 TL

Buhurdanlık Boyutu: 12 * 8 cmMalzeme: SeramikParça Sayısı: 3 Buhurdan Özellikleri:Buhurdanlık Demlik modelidir. Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir. Kullanımı Üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır. Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.&nbs..

İncele

Fresh Grass Taze Çimen 10 Ml Buhur Yağı

(0)
24,90 TL

HEM Taze Ot Kokusu Yağı - sizi çocukluk günlerinize geri götürecek, bahçede oynayan ya da yeşil çimler üzerinde yuvarlanan.Bu koku hepsini geri getiriyor. Fresh Grass koku yağlarının bir karışımıdır.Seramik buhurdanlık, aromaterapi lambaları ve potpuri'de kullanılabilir. Aroma: Taze ÇimenKutu İçeriği: 12 Adet..

İncele

Hem Anti Stress Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
24,90 TL

HEM Anti Stres Koku Yağı - yoğun bir programda kendinizi gevşettiğinizde rahat bir durum ortaya çıkaran koku yağlarının bir karışımıdır. Bu koku zihninizi rahatlatacak ve ruhunuzu canlandıracak. Aroma spreyi difüzörleri, buhurdanlık ve potpuri'de kullanılabilir.Ml: 10Marka: Hem..

İncele

HEM Cinnamon Tarçın Uçucu Aroma Yağı

(0)
19,99 TL

HEM Cinnamon Tarçın Uçucu Aroma YağıBütün gün içeride kalmanın ruh haliniz, stres seviyeniz ve sağlığınız üzerinde zararlı bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? Rahatlamanızı ve hatta uyumanızı engelleyecek bir şekilde mevcut durumdan kişisel olarak bunalmış hissediyor musunuz? Beş duyumuzun tamamı, vücudumuzdaki duyguları ve duyguları tetikle..

İncele

Hem Clove Karanfil Aroma Uçucu Buhur Yağı

(0)
19,99 TL

HEM Clove Karanfil Aromalı Uçucu Buhur YağıOrtam kokulandırma için buhurdanlıkta veya elektrikli difuzörde suya birkaç damla damlatarak kokusunun yayılmasını sağlayabilirsiniz.Clove aroma buhur yağı hızlı bir şekilde rahatlama durumuna ulaşmanıza yardımcı olabilecekleri için, özellikle yoga ve meditasyon yapmak için uygun olan hem clove (karanfil) ..

İncele

HEM Vanilya Uçucu Aroma Yağı

(0)
19,99 TL

Duygusal ve enerjik olarak, 100% bitkisel HEM Vanilya Aroma Yağı'nın parlak, sıcak enerjisi, özellikle zorlu zamanlarda zihin, vücut ve ruhta denge ve dinginliği teşvik ederken sakinleşmeye ve gevşemeye çalışır. Aynı zamanda canlandırıcıdır, durumsal depresyon ve anksiyete ile başa çıkmaya yardımcı olur. HEM Vanilya yağı genellikle duyuları yükselt..

İncele

HEM White Sage Uçucu Aroma Yağı

(0)
19,99 TL

HEM White Sage (Beyaz Adaçayı) Uçucu Aroma YağıPlastik kapaklı amber bir cam şişede gelir. Şişesinde 10 ml (yaklaşık 1/3 ons) white sage (beyaz adaçayı) kokulu hem marka organik uçucu yağ içerir.Beyaz Adaçayı (White Sage), Yüzlerce yıldır Amerika yerlilerinin törenlerinde ve ritüellerinde temizlik için kullanılmıştır. Negatif enerji ve ruhları dağı..

İncele

Kuş Tasarımlı Seramik Buhurdanlık

(1)
29,90 TL

Ürün Boyutu: 9 * 7.5 cmMalzeme: Seramik..

İncele

Mystic Amber Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
19,99 TL

Mistik Amber, odunsu, toprak kokusuna sahip, dolayısıyla yağ içeren bir reçine yağıdır. Karakteristik koku sakinleşmek için kullanılır.Mystic Amber yağının aroması uzun ömürlüdür ve hemen hemen her alana nüfuz etmek için kullanılabilir. Seramik buhurdan, elektrikli buhurdan ve potpuri'de kullanılabilir.Evinizi, iş yerinizi, spa merkezinizi, medi..

İncele

Mystic Citronella Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
19,99 TL

Mistik Citronella buhur yağı, sitronella bitkisinin çimlerinden buhar damıtma işlemi kullanılarak çıkarılır. Zengin limon aroması kokuyu ortadan kaldırır ve hijyenik bir ortam yaratır.Citronella, böcekleri doğal olarak savuşturduğu için böcek ve sinek kovucu olarak bilinir. Seramik buhurdan, elektrik buhurdan ve potpuri'de kullanılabilir. E..

Gösterilen 1 - 24 Toplam 42 Ürün (2 Sayfa)