Buhurdanlık ve Buhur Yağları

LİSTELE
İncele

Aphrodisia Afrodizyak Etkili HEM Buhur Yağı

(1)
19,90 TL

HEM marka Aphrodisia aroma buhur yağı, evinizi veya diğer ortamlarınızda tutkuyu uyandıracak ve romantik bir atmosfer yaratacak çekici, şehvetli bir koku ile dolduracak. Afrodizyak etkili HEM buhurdanlık yağı sıcak ve baştan çıkarıcı kokunun hayatınızda biraz aşk büyüsüne ilham vermesine izin verin! Bu harika koku, İtalyan limonları, greyfurt b..

İncele

Milflores HEM Uçucu Buhurdanlık Yağı

(0)
19,90 TL

Milflores, "bin çiçek demeti" anlamına gelir. Rahatlatıcı kokusuyla derinden hayranlık uyandıran en son Floral serisi HEM fragrance buhurdanlık uçucu aroma yağıdır. Çoğunlukla gül ama aynı zamanda belli belirsiz manolya ve ardından yasemin etrafında dolaşan eski moda büyük anne çiçekleri kokusu. Milflores buhurdanlık yağının harika bir çiçek kok..

İncele

Buhurdanlık Hediye Seti Lavender - Rose - Ocean

(0)
79,00 TL

Materyal: SeramikPaket İçeriği: 3 adet lavender yağ, 5 adet mum ve keseÜrün Ölçüsü: 8 * 8 cm3 farklı koku lavender, rose, oceanlütfen sipariş verirken belirtiniz...

İncele

Buhurdanlık Şömine

(0)
29,90 TL

Buhurdanlık şömine modeli tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.Kullanımı: Üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır. Alt kısmına mum yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Uzunluk: 6 cm Genişlik: 6,5 cm Yükseklik: 8 cm..

İncele

Cool Water Serin Sular Organik Buhur Yağı

(0)
19,90 TL

HEM Cool Water Buhur Yağı - ruh hali, fiziksel ve bilişsel performans üzerinde olumlu etkileri olan bir koku ortaya çıkaran koku yağlarının bir karışımıdır.Bu koku, soğuk suya karşı rahatlatıcı bir dokunuş gibi, en üst düzeyde huzur sunar. Buhurdanlık, aroma terapi lambaları ve potpuri'de kullanılabilir.Aroma: Soğuk SularMl: 10..

İncele

Demlik Seramik Buhurdanlık

(2)
34,90 TL

Buhurdanlık Boyutu: 12 * 8 cmMalzeme: SeramikParça Sayısı: 3 Buhurdan Özellikleri:Buhurdanlık Demlik modelidir. Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir. Kullanımı Üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır. Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.&nbs..

İncele

Fresh Grass Taze Çimen 10 Ml Buhur Yağı

(0)
19,90 TL

HEM Taze Ot Kokusu Yağı - sizi çocukluk günlerinize geri götürecek, bahçede oynayan ya da yeşil çimler üzerinde yuvarlanan.Bu koku hepsini geri getiriyor. Fresh Grass koku yağlarının bir karışımıdır.Seramik buhurdanlık, aromaterapi lambaları ve potpuri'de kullanılabilir. Aroma: Taze ÇimenKutu İçeriği: 12 Adet..

İncele

Hem Anti Stress Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
19,90 TL

HEM Anti Stres Koku Yağı - yoğun bir programda kendinizi gevşettiğinizde rahat bir durum ortaya çıkaran koku yağlarının bir karışımıdır. Bu koku zihninizi rahatlatacak ve ruhunuzu canlandıracak. Aroma spreyi difüzörleri, buhurdanlık ve potpuri'de kullanılabilir.Ml: 10Marka: Hem..

Tükendi
İncele

Kuş Tasarımlı Seramik Buhurdanlık

(1)
29,00 TL

Ürün Boyutu: 9 * 7.5 cmMalzeme: Seramik..

İncele

Mystic Amber Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Mistik Amber, odunsu, toprak kokusuna sahip, dolayısıyla yağ içeren bir reçine yağıdır. Karakteristik koku sakinleşmek için kullanılır.Mystic Amber yağının aroması uzun ömürlüdür ve hemen hemen her alana nüfuz etmek için kullanılabilir. Seramik buhurdan, elektrikli buhurdan ve potpuri'de kullanılabilir.Evinizi, iş yerinizi, spa merkezinizi, medi..

İncele

Mystic Citronella Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Mistik Citronella buhur yağı, sitronella bitkisinin çimlerinden buhar damıtma işlemi kullanılarak çıkarılır. Zengin limon aroması kokuyu ortadan kaldırır ve hijyenik bir ortam yaratır.Citronella, böcekleri doğal olarak savuşturduğu için böcek ve sinek kovucu olarak bilinir. Seramik buhurdan, elektrik buhurdan ve potpuri'de kullanılabilir. E..

İncele

Mystic Frankincense Myrrh 10 Ml Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Mystic Frankincense Myrrh, iki reçineden oluşan bir buhar damıtılmış yağ karışımıdır. Myrrh, Commiphora bitkisinin türlerinden gelen kırmızımsı bir reçinedir.Yağ, iç mekan kirliliğinin azaltılmasına yardımcı olur, havayı kokudan arındırır ve dezenfekte eder ve manevi farkındalığı teşvik ettiği bilinir.Seramik buhurdan, elektrik buhurdan ve pot..

İncele

Mystic Jasmine Yasemin Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

"Gecenin kraliçesi" lakaplı olan Yasemin çiçeğinden elde edilmiştir. Koku güzel ve baştan çıkarıcıdır; Kaygıyı önler ve duyuları yükseltir. Yaratıcılığı teşvik eder.Seramik buhurdan, elektrikli buhurdan ve potpuri'de kullanılabilir.Evinizi, iş yerinizi, spa merkezinizi, meditasyonunuzu veya yoga odanızı kokulu bir sığınağa dönüştürmenin mükemm..

İncele

Mystic Lavender Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Mistik Lavanta yağı çiçeklenme tepesinden buhar damıtılır. Lavanta aroması yağı, sinirleri fiziksel hem de duygusal olarak sakinleştiren, rahatlatan ve dengeleyen sinirler için mükemmel bir tazeleme yapan yatıştırıcıdır.Seramik buhurdan, elektrik difüzörler ve potpuri'de kullanılabilir.Evinizi, iş yerinizi, spa merkezinizi, meditasyonunuzu veya yog..

İncele

Mystic Limon Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Hem Limon esansiyel aroma yağı % 100 saftır ve dünyanın her yerindeki en iyi doğal içeriklerden elde edilir.Limon yağı, depresyona karşı kullanmak için çok faydalıdır.  Aroma Yağı, zihinsel gücü ve güven seviyesini artırmaya yardımcı olmaktadır.Hem limon yağının kokusu, difüzör ile birlikte kullanılarak huzurlu bir atmosfer yaratacaktır. Arom..

İncele

Mystic Musk Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Mistik Musk yağı kokuları bitkilerden elde edilir, hayli güçlü, baharatlı, antik Roma, Pers ve Çin kültürlerine kadar uzanan tarih boyunca en popüler ve aranan kokulardan biri.Misk kokusu deodorant görevi görür ve sinirleri yatıştırır. Seramik buhurdan, elektrik difüzörler ve potpuri'de kullanılabilir.Evinizi, iş yerinizi, spa merkezinizi, medit..

İncele

Mystic Orange Portakal Aromalı Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Portakal meyvesinin kabuğundan ekstrakte edilir, taze ve meyvemsi bir kokusu vardır. Çekici aroma, bağışıklık artırıcı etkileriyle çevrenizi enerjilendirmeye devam edecektir. Bu asidik narenciye kokusu havayı canlandırır ve ruhları yükseltir.Seramik buhurdan, elektrik difüzörler ve potpuri'de kullanılabilir.  Evinizi, iş yerinizi, spa merkezin..

İncele

Mystic Palo Santo Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Hem Aroma Yağı - Mistik Palo Santo Esansiyel Koku Yağıİspanyolca'da "Kutsal Ağaç" olarak bilinen Palo Santo Ağacı "Kutsal Yağ" olarak da adlandırılır. Palo Santo, Güney Amerika'nın belirli bölgelerinde yetişen kutsal bir ağaçtır. Yüzyıllardır şamanlar tarafından ayinlerde, törenlerde ve şifada kullanılmıştır. And Dağları'nın yerli halkı tarafından ..

İncele

Mystic Patchouli Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Mistik Patchouli yağı çiçeklerden damıtılmış buhardır, kokunun ılık ve toprak kuvvetine sahiptir. Kendine özgü kokusu, bir difüzörde kullanıldığında tüm çevreyi kapsar.Kötü kokuların giderilmesine veya maskelenmesine yardımcı olur. Sakinleştirir, düşünceleri netleştirir ve güvensizliği giderir ve aromaterapide terapötik kullanım için idealdir.,Sera..

İncele

Mystic Relaxing Spa Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
19,90 TL

HEM Rahatlatıcı Spa Buhur Yağı - aroması akıl-vücut bağlantısında önemli bir bağlantı olan koku yağlarının bir karışımıdır. Bedeni, zihni ve ruhu dengeye getirir.Ağrı toleransını arttırmak için koku alma duyusu kullanılabilir.Buhurdanlık, aromaterapi lambaları ve potpuri'de kullanılabilir. Ml: 10Kutu İçeriği: 12 AdetKullanım Alanı: Spa, Hamam, B..

İncele

Mystic Rose Gül Aromalı Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Mystic Rose, petrol, sayısız hikayenin, efsanelerin, mitlerin ve efsanelerin ayrılmaz bir parçası olan efsanevi çiçekten damıtılır. Farklı renkleri, eşsiz gül kokusu ve her şekil ve durum için bir tane bulabileceğiniz şekil ve boyut yelpazesi.Mystic Rose, buhurdanlıkta rahatlatıcı sinirler için, romantik bir ruh hali ve çevre yaratmak için kullanıl..

İncele

Mystic Sandal Aroma Oil 10 Ml Buhur Yağı

(0)
16,90 TL

Mistik Sandal, yağ ahşaptan damıtılmış buhardır ve yakıldığında meditasyon için faydalı olan, duyguları yatıştıran, ruh halini artıran, dinlendirici bir uyku için rahatlatıcı bir aroma salgılar.Sandal ağacı yağı her zaman saflığı sembolize etti ve kokusu zamana dayandı.Seramik buhurdanlık, elektrik difüzörler ve potpuri'de kullanılabilir. Evinizi, ..

İncele

Sea Breeze Deniz Meltemi 10 Ml Buhur Yağı

(0)
19,90 TL

HEM Deniz Esintisi Koku Yağı - Koku yağlarının bir karışımıdır.Taze deniz ve narenciye notaları, deniz esintisinin güzel yumuşak kokusunu yaratmak için bir miktar çiçek ile harmanlanmıştır. Aroma spreyi difüzörleri ve buhurdanlıkta kullanılabilir. Ml: 10Aroma: Deniz Meltemi..

Tükendi
İncele

Şömine Demlik Buhurdanlık (Seramik)

(0)
44,00 TL

Buhurdanlık Demlik modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.Üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır. Alt kısmına tealight mum yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır. Ürün Ebatları Uzunluk : 9 cm Genişlik: 9 cm Yükseklik: 14 cmParça Sayısı: 4Şömine, çaydanlık,..

İncele

Tendur Buhurdanlık Seramik

(0)
37,00 TL

Ürün Boyutu: 13 * 9.5 cmMateryal: Seramik..

İncele

Against Jealousy Buhur Yağı (Nazara Karşı)

(1)
19,90 TL

Kıskançlığa ve nazara karşı uçucu fragrance yağ, tüm kötülüklere karşı korur, kötü etkileri yok eder, negatif enerjiyi, düşmanları, kıskançlığı ve nefreti ortadan kaldırır.Nazara karşı koku yağı orijinal Hem Corporation ürünüdür ve Hint marka segmentinde en iyiler arasındadır.Doğayı evinize davet edin! Against Jealousy fragrance oil uçucu yağ kokus..

İncele

Call Clients Fragrance Buhur Yağı 10 Ml

(0)
19,90 TL

Call Clients Fragrance oil buhur yağı, müşterileri işletmenize çekmeye yardımcı olacak temiz ve net bir kokuya sahiptir. Para, şans ve eğlence için yakılmaktadır. İşinizi ve müşterinizi genişletirken kolay ve sakin bir şekilde size yardımcı olabilir. İş planlarınız üzerinde çalışırken, müşterileri aradığınızda ve daha pek çok şeyde kullanabilirsini..

Tükendi
İncele

Kalp Seramik Buhurdanlık

(0)
28,00 TL

Buhurdanlık Ölçüsü: 11.5 * 8 cmMalzeme: Seramik..

Tükendi
İncele

Ananas Tasarımlı Buhurdanlık

(0)
33,00 TL

Ürün Boyutu: 12 * 9 cmMalzeme: Seramik..

Gösterilen 1 - 29 Toplam 29 Ürün (1 Sayfa)