İlginç Ürünler

LİSTELE
İncele

Ay Gece Lambası Hava Nemlendirici Difüzör Humidifier

(0)
329,90 TL

3 Renkli Ay Gece Lambası Hava Nemlendirici Difüzör Humidifier Ay tasarımlı ahşap standlı gece lambası. 13 cm çapında, stand dahil 16 cm yüksekliğinde. Dokunmatik düğmeye basarak renk değiştirebilirsiniz. Beyaz, sarı ve açık sarı ışık yaymaktadır. Hava nemlendirici difüzör özelliği vardır. Küre içine su ve aroma yağı ekleyerek kullanabilirsiniz..

Tükendi
İncele

Güneş Enerjili Dönen Solar Stand Led Işıklı

(0)
59,00 TL

Güneş enerjisi çalışan led ışıklı dönen solar stand doğal ışık altında normal şekilde çalışabilir. Gücü artırmak için bir AA pil eklenebilir.Kol saati, mücevher, cep telefonu ve değerli ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.Renk: SiyahGüneş Paneli Özellikleri: 1.2 VMalzeme / Aksesuarlar: ABS Plastik..

Tükendi
İncele

Güneş Enerjili Solar Dönen Stand

(0)
69,00 TL

Solar 360 derece dönen stand, güneş ışığı, iç mekan aydınlatması ve kalem pil ile çalışabilen, cep telefonu, değerli eşya, mücevher, kol saati vs ürünleri sergilemeniz için ve 3d yazıcı ile oluşturulan objeleri kurutma amaçlı kullanılmaktadır...

Tükendi
İncele

Moonlight 3D Ay Işığı USB Lamba

(0)
194,00 TL

Moonlight Lamba ÖzellikleriRenk değiştiren galaksi gezegen gece ay lambası.Yaklaşık olarak 6 renk değiştirmektedir.Ahşap stand üzerinde usb kablo ile çalışmaktadır.USB Ayışığı Lamba Ölçüsü Çap : 12 cm Genişlik : 12 cmYükseklik: Stand dahil 17 cm..

Tükendi
İncele

Satürn Hava Nemlendirici Difüzör Renk Değiştiren Humidifier Gece Lambası

(0)
249,90 TL

Satürn Tasarımlı Hava Nemlendiricili 3 Renkli Gece Lambası Hava nemlendiricili ve ayarlanabilir LED lambalı 3 sabit farklı renk (sarı, mavi, yeşil) ve değişen renklere sahip humidifier difüzör 14 * 15 cm ölçülerinde pvc den üretilmiştir. Ahşap ayakları demonte 3 parçadan oluşmaktadır. Kürenin içine su ve aroma yağı ekleyerek kullabilirsiniz. De..

Gösterilen 1 - 5 Toplam 5 Ürün (1 Sayfa)