Hediyelik Eşyalar

LİSTELE
İncele

Camera Retro Askılıklı Ahşap Anahtar Dolabı

(3)
399,90 TL

Camera retro anahtar dolabı, ahşaptan üretilmiş olup alt kısımda 2 adet askılık bulunmaktadır. Ön kısımda metalden üretilmiş eski kamera süslemesi ve fotoğraflık vardır.Ürün Boyutu:Yükseklik: 31 cmGenişlik: 18 cmDerinlik: 8 cmFotoğraf Ebatı: 13x10 cmAnahtarlık Sayısı: 4..

İncele

Trambüs Retro Ahşap Anahtar Dolabı

(5)
399,90 TL

Dolap Ebatı: 31 * 18 * 8 cmÜrün Materyali: Ahşap ve MetalAnahtar Askı Sayısı: 4Askılık Sayısı: 2Tema: TrambüsFotoğraf Çerçeve Ebatı: 13 * 10 cm..

İncele

Dekoratif Minyatür Karavan Tenteli Çerçeveli Tatil Temalı

(0)
349,00 TL

Dekoratif Minyatür Karavan Tenteli Çerçeveli Tatil TemalıKaravan Boyutu U * G * Y: 20 * 8.8 * 15 cmÇerçeve açıkken Yükseklik: 17.5 cmTente Açıkken Genişlik: 16 cmTamamen metal malzemelerden üretilmiştir. (Tente Hariç)Tekerleri sabittir hareket etmez.Karavan biblosu dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Yetişkinler için üretilmiştir. Oyuncak değildir.K..

İncele

Antik Radyo Metal Kumbara

(0)
199,90 TL

Kumbara Boyutu: 16 * 16 cmMetalden üretilmiştir.El yapımı ve el işçiliği ile boyanmıştır.Vintage tarz olup eskitme uygulanmıştır...

İncele

Antika Telefon Tasarımlı Dekoratif Metal Kumbara

(3)
399,90 TL

Çevirmeli Telefon Tasarımlı Dekoratif KumbaraTelefon Kumbara Boyutu: 22 * 19 * 12 cm Metalden Üretilmiştir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Dekoratif ve Kumbara amaçlı kullanılır. Telefon özelliği yoktur.El işçiliği ile üretilmiş ve boyanmıştır...

İncele

İsme Özel Hatıra Defteri ve Tüylü Divit Kalem Seti

(3)
399,90 TL

İsme Özel Hatıra Defteri ve Tüylü Divit Kalem SetiKutu İçeriği: Baskıya uygun defter, tüylü divit kalem, hokka, mürekkepMuhafazalı Kutusunda Gönderilmektedir.Defterin sağ alt köşesine lazer ile istenilen ad soyad, açıklama ve tarih yazılmaktadır.Hediye paketi yapılarak tarafınıza gönderilmektedir.Kişiye özel hatıra defteri 80 yaprak & 160 sayfa..

İncele

Kamera Ahşap Anahtar Kutusu

(3)
399,00 TL

Kutu Ölçüsü: 31 * 18 * 8 cmMalzeme: Ahşap (mdf) - MetalAnahtar Sayısı: 4Askılık: 2..

İncele

Retro Çekmeceli Yazar Kasa Metal Kumbara

(0)
649,90 TL

Ürün Boyutu: 30 * 22 * 16 cmTamamen metalden el yapımı ile üretilmiş ve eskitme uygulanmıştır.Kumbara özelliği vardır dekoratif olarak kullanılmaktadır...

İncele

Satürn Hava Nemlendirici Difüzör Renk Değiştiren Humidifier Gece Lambası

(0)
249,90 TL

Satürn Tasarımlı Hava Nemlendiricili 3 Renkli Gece Lambası Hava nemlendiricili ve ayarlanabilir LED lambalı 3 sabit farklı renk (sarı, mavi, yeşil) ve değişen renklere sahip humidifier difüzör 14 * 15 cm ölçülerinde pvc den üretilmiştir. Ahşap ayakları demonte 3 parçadan oluşmaktadır. Kürenin içine su ve aroma yağı ekleyerek kullabilirsiniz. De..

Tükendi
İncele

Sinemaskop Metal Tasarımlı 3'lü Ahşap Askılık

(0)
196,00 TL

Ürün Boyutu: 36 * 32 * 7.5 cmAhşaptan üretilmiştir. Sinemaskop tasarımları metaldir. Ev ve işyerinizde kullanabilirsiniz. 3 adet askılık bulunmaktadır. ..

İncele

Vosvos Ahşap Anahtar Kutusu

(1)
399,00 TL

Yükseklik: 31 cm Genişlik: 18 cm Derinlik: 8 cmKutu Malzemesi: Metal - AhşapAnahtar Askı Adeti: 4Askılık: 2..

İncele

Araba Kapısı Fotoğraf Çerçevesi

(0)
249,90 TL

Ürün Boyutu: 23 * 20 cmMateryal: Metal..

İncele

ARRI Sr Dekoratif Metal Kamera

(0)
549,90 TL

Ürün Boyutu: 34 * 20 * 11 cmMateryal: MetalEl işçiliği ile üretilmiştir.Birebir kamera tasarımına sahiptir...

İncele

Ay Gece Lambası Hava Nemlendirici Difüzör Humidifier

(0)
229,90 TL

3 Renkli Ay Gece Lambası Hava Nemlendirici Difüzör Humidifier Ay tasarımlı ahşap standlı gece lambası. 13 cm çapında, stand dahil 16 cm yüksekliğinde. Dokunmatik düğmeye basarak renk değiştirebilirsiniz. Beyaz, sarı ve açık sarı ışık yaymaktadır. Hava nemlendirici difüzör özelliği vardır. Küre içine su ve aroma yağı ekleyerek kullanabilirsiniz..

İncele

Çift Taraflı Sinema Fotoğraf Çerçevesi

(0)
299,90 TL

Ürün Boyutu: 28 * 19 * 6 cmMalzeme: Metal & AhşapEl işçiliği ile üretilip eskitme uygulanmıştır.Çift taraflıdır...

İncele

Çift Taraflı Tramway Dekorlu Fotoğraf Çerçevesi

(0)
249,90 TL

Ürün Boyutu: 24 * 18 cmFotoğraf Adeti: 2Malzeme: Ahşap - Metal   ..

İncele

Dekoratif Ahizeli Telefon Kulübesi Kumbara

(0)
399,90 TL

Telefon Kulübesi Kumbara ÖzellikleriKumbara Telefon Kulübesi modelidir.Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.El yapımı ve el boyamasıdır.Dekoratif ve Kumbara olarak kullanılır.Telefon özelliği yoktur.Kumbara ÖlçüleriUzunluk : 18 cm Genişlik : 11 cm Yükseklik: 23 cm..

İncele

Dekoratif Akordiyon Kumbara

(0)
399,90 TL

Akordiyon Kumbara ÖzellikleriKumbara akordiyon modelidir.Vintage tarz olup, eskitme uygulanmıştır.Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.El yapımı ve el boyamasıdır.Dekoratif amaçla kullanılır.Çalma özelliği yoktur.Akordiyon Kumbara ÖlçüleriUzunluk : 17 cm Genişlik : 10,5 cm Yükseklik: 23 cm..

İncele

Dekoratif Metal Fotoğraf Makinesi

(0)
399,90 TL

Ürün Boyutu: 15 * 23 * 24 cmMateryal: MetalEl işçliği ile imal edilmiştir...

İncele

Dekoratif Metal Karavan Tenteli Bisikletli

(3)
449,00 TL

Dekoratif Metal Karavan Tenteli BisikletliDekoratif tenteli karavan modelidir.Karavan üzerinde minyatür bisiklet modeli montelidir.Vintage tarz olup, eskitme uygulanmıştır.Tamamı metal malzemeden el işçiliği üretilmiştir.Tenteli karavan el yapımı ve el boyamasıdır.Dekoratif amaçla kullanılmaktadır.Oyuncak değildir.Karavan Ölçüleri:Uzunluk : 29 cm ..

İncele

Dekoratif Metal Pamuk Şeker Arabası Tasarımlı Kumbara

(1)
489,90 TL

Ürün Boyutu: 28 * 15 * 21 cmKumbara 3 tekerli olup pamuk şeker arabası tasarımlıdır. El işçiliği ile üretilmiştir. İşyeriniz için ideal hediye olabilir...

İncele

Dekoratif Plak Çalar Metal Kumbara ve Çerçeveli Biblo

(0)
399,00 TL

Nostaljik plakçalar tasarımlı tamamen metalden ve el işçiliği ile üretilmiş kumbara ve fotoğraf çerçevesi özelliğine sahip dekoratif biblo.Ürün Ölçüsü: 23 * 15 * 11 cm (üst kapak açıkken yükseklik 25 cm)Fotoğraf Ölçüsü: 11 * 7 cmMateryal: Metal..

İncele

Domino Oyunu 28 Büyük Taşlı 2-4 Kişilik Çantalı Oyun Seti

(0)
199,90 TL

28 Parça Domino Takımı - Bu çift altılı domino seti, Fermuarlı çanta kutusunda 28 taş içerir.Taş Ölçüleri: 5 * 2.40 cm Her kutuda 2-4 oyuncunun birlikte oynamasına yetecek kadar parça vardır.Fermuarlı ve kaliteli çantası ile gönderilir. Çocuklar ve Yetişkinler için Domino Oyunu: Ağır beyaz, fildişi benzeri plastikten yapılmıştır, kokusuzdur, 8 ya..

İncele

Film Şeridi ve Projektör Tasarımlı Fotoğraf Çerçevesi

(0)
399,90 TL

Ürün Boyutu: 23*18 cmÖzellik: Çift Katlanabilir ÇerçeveMateryal: Metal..

İncele

Fotoğraf Makinesi Tasarımlı Ahşap Fotoğraf Çerçevesi

(0)
249,90 TL

Ürün Boyutu: 24 * 18 cmMalzeme: Metal, Ahşap..

Tükendi
İncele

Kişiye Özel 10 Delikli Harmonica Mızıka 3 Renk Seçeneği

(0)
129,90 TL

Kişiye Özel Mızıka 10 Delikli ve Kutulu 10.5 * 2.8 cm ölçülerinde metal ve pvc malzemeden üretilmiş mızıka Kendi özel kutusunda kargolanmaktadır. 10 delikli Paslanmazİstenilen yazı fiber lazer ile yazılmaktadır. Yazılan yazı silinmez kalıcıdır deforme olmaz. Yazı rengi değişiklik gösterebilir.3 renk seçeneği vardır. Kırmızı, mavi ve siyah..

İncele

Kumbaralı İtfaiye Aracı Fotoğraf Çerçeveli

(0)
549,00 TL

Ürün Boyutu: 28 * 12 * 11 cmTamamen metalden üretilmiştir. Kumbara ve fotoğraf çerçeve özelliği vardır...

İncele

London Telefon Kulübesi Metal Kumbara

(0)
349,00 TL

London Telefon Kulübesi KumbaralıKumbara Telefon Kulübesi modelidir.Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.El yapımı ve el boyamasıdır.Dekoratif amaçla kullanılır.Kumbara ÖlçüleriUzunluk : 11 cm Genişlik : 11 cm Yükseklik: 23,5 cm..

Gösterilen 1 - 28 Toplam 178 Ürün (7 Sayfa)

Hediyelik Eşya

Sevdiklerinizi özel günlerde mutlu görmek için sitemizde bulunan birçok ürün seçeneklerimizle,her cebe uygun hediyeler,online satın alma avantajıyla kapınıza kadar gelmektedir. Sevgilinize, arkadaşınıza veya ailenize eğer isterseniz de ev eşyası almak istediğiniz biri için pek çok seçenek sitemizde bulunmaktadır. Normalde ilginç hediyelik dükkânlarda bulmakta zorlanacağız hediyeler bir tık ötenizde bulunuyor. Ayrıca gelişmiş bir filtreleme seçeneğiyle aradığınız hediyelere de çok çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlginç hediyelik ve aksesuarı fiyat avantajlarıyla

Cebinize uygun pek çok ürünümüzü sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaştırmaktayız. Ucuz hediyelik eşya denildiği zaman hemen aklımıza düşük kaliteli ürünler geliyor ancak sitemiz için bu algınızdan vazgeçmelisiniz. Seçtiğimiz her ürünün,müşterinin sevgisini kazanacak şekilde olması için gerekli tüm çabayı göstermekteyiz.Uygun fiyata yüksek kalitedeki herkesin sevdiği hediyeleri, sitemizde bulmak için zorlanmayacağınızı temin edebiliriz. Sevdiklerinize yaratıcı hediye almak için gireceğiniz sitemizde kendiniz için de bir şeyler almak isteyebilirsiniz. Hem kendiniz hem eviniz hem de sevdikleriniz için çok fazla seçeneği burada bulacaksınız. Türkiye'nin her yerinde online şekilde ulaşabileceğiniz, satın alabileceğiniz ürünlerin çoğunu aynı gün içerisinde kargoya teslim etmekteyiz. Üstelik özel hediyeler seçeneklerimizde ücretsiz kargo seçeneği ile size ve sevdiklerinize ulaşıyor. Yılın her günü sağladığımız kolaylığın dışında; Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Doğum Günleri gibi özel günlerde de siparişlerinizi en hızlı şekilde ve özenle teslim edip mutluluğunuza ortak olmaktayız.