Geri Akışlı Şelale Tütsülük

LİSTELE
İncele

Sihirli Mantar Seramik Geri Akış Şelale Tütsülük

(0)
549,90 TL

Sihirli Mantar geri akış şelale tütsülük dumanın görüntüsüyle koku notalarını zenginleştirirken zihninizi temizleyin ve rahatlayın pürüzsüz akan suyu taklit ederek ustalıkla yapılmış seramik buhurdanlıktan duman aşağıya doğru akıyor.Tütsülük Ölçüleri: 19.5 * 11.5 * 10.5 cm Malzeme: SeramikAğırlık: Yaklaşık 0.8 kg/adetKullanım: Süs dekorasyonu..

İncele

Body Art Seramik Geri Akış Şelale Tütsülük

(0)
599,90 TL

Body Art geri akış şelale tütsülük, geri akışlı tütsü konileriyle birlikte kullanıldığında etkileyici duman görüntüleri sunar. Şelale buhurdanlık zarif vücut figürleriyle karmaşık bir şekilde tasarlanmış olup her odaya büyülü ve neşeli bir hava katar. Tütsülük Ölçüleri: 12 * 10.5 * 7.5 1. En iyi geri akış efekti için alanın rüzgarsız olduğu..

İncele

Ejderha Seramik Şelale Buhurdanlık ve Çubuk Tütsülük (Büyük Boy)

(2)
799,90 TL

Ejderha Seramik Şelale Tütsülük Şelale tütsü yandığında, koniden çıkan duman ejderhanın ağzından aşağı doğru, duman gibi aşağıya, büyüleyici bir şelale etkisi yaratarak kristal bir topun üzerine akar ve dipte birikir. İzlemesi güzel. Ayrıca çubuk tütsülük olarakta kullanabilirsiniz. Hayvan ruhu rehberleri arasında, Ejderha tartışmasız en eski ve ..

İncele

Elder Ember Green Man Polyester Geri Akış Şelale Tütsülük

(0)
600,00 TL

Elder Ember Green Man Geri Akış Şelale TütsülükBu antik ağaç ruhu elder ember, büyük, açık bir ağız da dahil olmak üzere farklı yüz özelliklerine sahiptir. Geri Akış Tütsü Konilerimizden birini eski meşenin tepesine yerleştirin ve dumanın ağacın ağzından aşağıdaki mavi sulara doğru damlamasını gözlemleyin. Elle özenle boyanmadan önce yüksek k..

İncele

Kaktüs Seramik Buhurdanlık Geri Akışlı Tütsülük (Büyük Boy)

(1)
299,90 TL

Kaktüs Geri Akışlı Seramik Tütsülük Kaktüs tasarımlı bu seramik buhurdanlık, çok renkli geri akışlı şelale tütsülük, yalnızca dumanın süzülmesini izlemenin büyüleyici bir yolu değil, aynı zamanda her evde sergilemekten memnuniyet duyacağınız güzel bir dekoratif parçadır. Geri akışlı buhurdanlık pürüzsüz bir seramik yüzeyden yapılmıştır. Güzel ve ..

İncele

Lotus ve Göl Temalı Seramik Zen Geri Akışlı ve Çubuk Tütsülük + Tütsü Hediyeli

(1)
129,90 TL

Lotus ve göl temalı geri akışlı seramik tütsülük, tütsü dumanını aşağıya doğru gönderen geri akışlı tütsü konileriyle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Duman, tütsülükten şelale gibi akar ve stres azaltma ve meditasyon için mükemmel olan, çağrıştırıcı bir şelale tütsü akışı yaratır.Hem geri akışlı hem de çubuk tütsülük olarak kullanabil..

İncele

Zen Şelale Geri Akış Seramik Tütsülük (Beyaz)

(0)
99,90 TL

Bu güzel zen şelale seramik geri akışlı tütsülük, meditasyonunuz sırasında kullanmak için mükemmeldir ve kokulu tütsü dumanının kademeli bir hareketle aşağı akmasına izin verir. Siyah ve beyaz renklerde seramik bölünmüş yaprak merdiven tasarımında şaşırtıcı derecede basit geri akışlı tütsülük, koni yakıldığında, koniden çıkan duman, büyüleyici bir..

İncele

Zen Şelale Geri Akış Seramik Tütsülük (Kırmızı)

(0)
99,90 TL

Yüksek kaliteli geri akış şelale mistik duman şelalesi seramikten üretilmiştir. Geri akışlı tütsü konilerinizden birini yakmanız yeterlidir ve duman akmaya başlar. Tütsüyü yaktıktan sonra duman yapraklar boyunca mistik bir şekilde akmaya başlar. Duman yapraklar boyunca bir yandan diğer yana akar. Kademeli akışın sonunda duman mistik bir şekilde ka..

Tükendi
İncele

Zen Şelale Geri Akış Seramik Tütsülük (Mavi)

(0)
99,90 TL

Tütsü kullanmanın stresi azalttığı, bedeni ve zihni rahatlattığı bilinmektedir. Geri akışlı tütsü duman, yatıştırıcı bir atmosfer getiren bir su etkisi yaratır.Şelale tütsülük ölçüsü: 8 * 8 * 13 cmMalzeme: SeramikŞelale Tütsülük Kullanımı:Şelale tütsülüğü sağlam bir alana yerleştirin Şelale etkisini ortadan kaldırabileceğinden, boşlukta hava bulun..

İncele

Zen Şelale Geri Akış Seramik Tütsülük (Sarı)

(0)
99,90 TL

Siyah ve sarı seramik vazo tasarımında şaşırtıcı derecede basit geri akışlı tütsü brülörü. Koni yakıldığında, koniden çıkan duman, büyüleyici bir şelale etkisi ile dipte birikir. İzlemek güzel. Tütsüyü yaktıktan sonra duman yapraklar boyunca mistik bir şekilde akmaya başlar. Duman yapraklar boyunca bir yandan diğer yana akar. Kademeli akışın sonun..

İncele

Zen Şelale Mistik Geri Akış Seramik Tütsülük (Yeşil)

(1)
99,90 TL

Zen geri akış seramik tütsülüklerin tamamı el yapımıdır. Geri akış tütsü konileriyle tutuşturun, duman bir şelale gibi aşağı iner ve dumanla çevrili koni tütsü brülörü harika ve gizemli görünür. Tütsüyü yaktıktan sonra duman yapraklar boyunca mistik bir şekilde akmaya başlar. Duman yapraklar boyunca bir yandan diğer yana akar. Kademeli akışın sonu..

İncele

Backflow Ters Akış Şelale Tütsülük

(0)
109,00 TL

Şelale tasarımında karmaşık ve büyüleyici bir ters akış tütsü brülörü. Backflow koni tütsü yandığında, koniden çıkan duman aşağı doğru büyüleyici bir şelale etkisi altında toplanmaktadır.Malzeme: SeramikTütsülük Boyutu: 11 * 10 * 8 cm..

İncele

Bambu Formlu Seramik Geri Akışlı Tütsülük + HEM Tütsü Hediyeli

(1)
99,90 TL

Bambu Seramik Geri Akışlı Tütsülük Bambu formlu geri akış tütsülük, muhteşem duman etkisi ile olumsuzlukları ve stresi uzaklaştırın. Asya kültüründen ilham alan ideal bir zen aksesuarı. Tütsülük, ters duman etkisi ile tasarlanmıştır. Duman, tütsü deliğinden aşağıya doğru akar ve şelale tarzı bir etki yaratır. Bu tütsü tutucu, mükemmel bir ev deko..

İncele

Baphomet LED Işıklı Polyester Geri Akış Tütsü Şelalesi

(0)
849,00 TL

Baphomet led ışıklı geri akışlı şelale tütsülük, büyünün gücünün kilidini açın. Bu ocakta, boynuzlu bir kafatasının üzerine tünemiş, kanatlı yarı insan yarı keçi tanrı Baphomet'in ikonik figürü yer alıyor. Başlangıçta Tapınak Şövalyeleri tarafından denge ve karşıtlığın sembolü olarak kullanılan Baphomet, o zamandan beri Şeytan Kilisesi'nin amblemi ..

İncele

Baykuş Şelale Seramik Buhurdanlık Geri Akışlı Tütsülük

(1)
499,90 TL

Baykuş Şelale Buhurdanlık Seramik Geri Akışlı Tütsülük Baykuş tasarımlı seramikten üretilmiş pürüzsüz geri akışlı tütsülük ile duman, normal tütsülüklerde olduğu gibi havada süzülmekle kalmaz, göz alıcı bir şelale etkisi yaratır ve geri akışlı buhurdanlığın tepesinden havuza doğru yavaşça yuvarlanır. alt. Tek yapmanız gereken kapalı bir ortamda, r..

İncele

Buhurdanlık Şelale + 20 Adet Geri Akışlı Hem Tütsü

(3)
249,90 TL

Geri Akışlı Şelale Buhurdanlık - Tütsü Hediyeli Şelale buhurdanlık olarak da bilinen geri akış tütsülük, güzel, ilham verici ve rahatlatıcı bir duman efekti yaratmak için dumanın buhurdanlık dan aşağı akmasını sağlayan küçük bir deliğe sahip olan geri akışlı tütsü konileri yakmak için tasarlanmıştır.Ürün Boyutu: 19 * 9 * 9 cmSiyah ve sarı desenli ..

İncele

Çakıl Taşları Geri Akışlı Şelale Tütsülük - Tütsü Hediyeli

(0)
99,90 TL

Siyah seramik yığılmış çakıl taşları tasarımında çarpıcı bir geri akış şelale tütsülük. Geri akışlı koni tütsü yakıldığında, koniden çıkan duman, büyüleyici bir şelale etkisi ile altta havuza akar.5 Adet HEM Tütsü HediyeliGeri akışlı backflow tütsü yakıldığında çakıl taşlı şelale tütsülük deliğinden ve öğenin üzerinden aşağıya doğru girdaplar ve bü..

Tükendi
İncele

Çeşme Geri Akışlı Seramik Tütsülük + 10 Adet HEM Tütsü

(0)
99,90 TL

Çeşme Tasarımlı Geri Akışlı Seramik Tütsülük %100 yeni kaliteli geri akışlı tütsülükMalzeme: Yüksek kaliteli seramik, mükemmel işçilik, güzel ve zarif.Renk: Resimde görüldüğü gibiÇap: 9.5 cm Yükseklik: 9 cm10 adet HEM marka tütsü hediyeli Çeşme tasarımında seramik geri akışlı buhurdan temiz hava sağlar, ruh halini yatıştırır, kaygıyı giderir vb..

İncele

Ejderha ve Yin Yang Temalı Seramik Geri Akışlı Tütsülük

(1)
799,90 TL

Ejderha,Kaplan ve Yin Yang Temalı Geri Akışlı TütsülükGeri akışlı koni tütsü yakıldığında, koniden çıkan duman, büyüleyici bir şelale etkisi ile dipte birikiyor.Seramikten özenle el işçiliği ile yapılmıştır.Buhurdanlık Ölçüsü: 15 * 19 * 7 cm Ejderha, kaplan ve yin yang temalı geri akışlı tütsülük, herhangi bir alana rahatlatıcı ve dekoratif bir do..

Tükendi
İncele

Ejderha Yin Yang ve Göl Temalı Geri Akışlı Tütsülük

(0)
499,90 TL

Ejderha Yin Yang ve Göl Temalı Geri Akışlı TütsülükGeri akışlı tütsü konileri yakıldığında, koniden çıkan duman, alt kısımda birikmek üzere büyüleyici bir etkiyle havuza doğru akar. Bu büyüleyici geri akışlı tütsülük, göl kenarına tünemiş bir ejderhaya sahiptir.Havuz içinde bulunan balıklar dahil tamamı seramikten üretilmiştir.Çubuk tütsülük olarak..

Tükendi
İncele

Geri Akışlı Seramik Şelale Tütsülük + 10 Adet Tütsü Hediyeli

(1)
299,90 TL

Geri Akışlı Seramik Şelale Tütsülük Aromaterapi aşığı mısınız? O zaman bu Geri Akış Şelale Tütsülük olmazsa olmazlardan! Güzel el yapımı seramik geri akışlı tütsülük, herhangi bir alana dekoratif bir vurgu sağlarken en sevdiğiniz tütsü konilerinizi yakmak için idealdir. Tütsü külahı yakıldığında, duman izleri şelaleden aşağı akan suyu taklit ed..

İncele

Lotus Geri Akışlı Buhurdanlık ve Çubuk Tütsülük + Hediyeli

(1)
99,90 TL

Geri Akışlı Buhurdanlık ve Çubuk Tütsülük Bu çarpıcı lotus çiçeği ve havuz tasarımında ki geri akışlı tütsülük, eviniz için yalnızca çekici bir özellik olmakla kalmaz, aynı zamanda hoş bir sakinleştirici şelale atmosferi de verir. Buhurdanlık pürüzsüz bir seramik yüzeye sahiptir ve üstten aşağı doğru akan ve büyüleyici bir etkiyle çarpıcı bir şeki..

İncele

Nehir Geri Akışlı Tütsülük

(0)
109,00 TL

Siyah seramik akan nehir tasarımında basit ama güzel bir geri akış tütsülük. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru akar. İzlemesi çok güzel.En iyi etkiler için ani hava hareketlerinden uzak bir alanda iç mekanlarda yanar. Yaktıktan sonra tütsülükte hafif yağlı bir kalıntı oluşmasının normal..

İncele

Zen Geri Akışlı Şelale Tütsülük - 5 Adet Tütsü Hediyeli

(0)
149,90 TL

Geri Akışlı Şelale TütsülükGeri akışlı tütsü konisini tutarak dikkat çekecek şekilde şelale gibi kademeli olarak çarpıcı bir efektle aşağıya doğru akan dumanı tutar.10 adet hem marka tütsü hediye. Dilediğini Seç!Manevi arınma ve enerji (ev) temizliği için kullanılır. Tütsüler yakıldığında, dumanın negatif enerjiyi temizlediğine ve sükuneti ve sakin..

Tükendi
İncele

Çift Taraflı Seramik Buhurdanlık Geri Akışlı Şelale Tütsülük Büyük Boy

(3)
399,90 TL

Çift Taraflı Seramik Şelale Buhurdanlık Bir aromaterapi süsü olarak, çift taraflı geri akışlı şelale tütsülük, zengin ve kalıcı bir aroma yaratabilen, havayı temizlemeye, meditasyon yapmaya ve rahatlamaya ve stresi azaltmaya yardımcı olan bir geri akış koni tütsü ile kullanılır. Çift taraflı geri akışlı şelale tütsü buhurdanlığı, iki taraflı özel ..

Tükendi
İncele

Ejderha Seramik Geri Akışlı Şelale Buhurdanlık ve Çubuk Tütsülük

(1)
169,90 TL

Ejderhaların görüntüsünü kim sevmez? Bu mistik yaratıklar, nesiller boyu bizi kesinlikle şaşırttı. Şimdi, tütsü kozalaklarının yakıcı aromasıyla, geri akış şelale efektinin güzel görüntüsünün keyfini çıkarın. Üstünde mükemmel, iyi işlenmiş bir ejderha kafası, alt kısımda çubuk tütsülük var. Tepedeki geri akışlı tütsü külahlarını yaktığınızda, şela..

Tükendi
İncele

Çift Taraflı Şelale Buhurdanlık Geri Akışlı Seramik Tütsülük Büyük Boy

(2)
399,90 TL

Çift Taraflı Şelale Buhurdanlık Bir aromaterapi süsü olarak, çift taraflı geri akışlı şelale tütsülük, zengin ve kalıcı bir aroma yaratabilen, havayı temizlemeye, meditasyon yapmaya ve rahatlamaya ve stresi azaltmaya yardımcı olan bir geri akış koni tütsü ile kullanılır. Çift taraflı geri akışlı şelale tütsü brülörü, iki taraflı özel bir tasarıma ..

Tükendi
İncele

Buhurdanlık Şelale Seramik (Büyük Boy)

(1)
249,90 TL

Geri Akışlı Şelale BuhurdanlıkMalzeme: SeramikŞelale deseni: Geri akışlı tütsü brülörü, hassas bir şekilde yerleştirilmiş basamaklarla engellenen bir duman izini oluşturmak için yakılan geri akışlı bir tütsü konisiyle çalışır ve hoş bir şelale deseni oluşturur.Dekoratif dokunuş: Elips şeklindedir, içi boştur, zarif, gerçekçi bir dokunuş sağlayan gö..

İncele

Geri Akış Tütsülük Şelale

(0)
69,90 TL

Siyah seramik split bambu merdiven tasarımında şaşırtıcı derecede basit bir geri akış tütsü brülörü. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru toplanır. İzlemesi çok güzel.Brülör Boyutu: 10 * 7 * 5.5 cm..

Tükendi
İncele

Lotus Backflow Geri Akış Seramik Tütsülük

(0)
99,90 TL

Lotus Backflow Geri Akış Seramik TütsülükKendinize veya sevdiğiniz birine yalnızca geri akış konileri için bir tütsülük değil, aynı zamanda güzel bir dekor parçasıyla şımartın. Lotus geri akışlı seramik tütsülük, en sevdiğiniz geri akış tütsü konilerinin yanmasını sergilemenizi ve tütsülükten farklı seviyelerinde yüzen dumanı izlemenizi sağlayan gü..

Tükendi
İncele

Lotus Çiçeği ve Şelale Geri Akışlı Tütsülük - HEM Tütsü Hediyeli

(0)
99,90 TL

Lotus Çiçeği ve Şelale Geri Akışlı TütsülükLotus çiçeği ve şelale tasarımlı geri akışlı tütsülük, tütsü çubuklarını yerleştirmek için bir deliğe sahiptir veya ayrı olarak geri akışlı tütsü konisi yerleştirilebilir. Sadece bir geri akış buhurdan değil, aynı zamanda bir tütsü çubuğu ve buhurdan olan çok işlevlidir. Su tepeden bir şelale gibi akıyor..

Tükendi
İncele

Mountain Geri Akış Buhurdanlık ve Tütsülük - HEM Tütsü Hediyeli

(1)
69,00 TL

Dağ ve Vadi Tasarımlı Geri Akışlı TütsülükSadece buhurdanlık üzerine geri akışlı tütsü yakıp yerleştirin, büyüleyici bir koku ve muhteşem bir atmosfer oluşacaktır. Dağdan ve vadiden süzülen akarsu gibi izlemesi çok güzel.Çubuk tütsülük olarak da kullanabilirsiniz.Buhurdanlık Boyutu: 18 * 5.5 * 2 cmDuman bir şelale gibi aşağıya iner ve dumanla çevri..

Tükendi
İncele

Geri Akışlı Zen Seramik Şelale Buhurdanlık ve Çubuk Tütsülük

(1)
249,90 TL

Zen geri akışlı tütsü şelaleleri evinize çarpıcı bir görsel getirir ve havayı enfes aromalarla doldurur. Duman şelaleden aşağı inerken, tütsü külahları huzurlu bir görüntü oluşturuyor. En iyi tütsü şelaleleri de geri akışlı tütsü külahlarını yakmanın mükemmel bir yoludur. Geri akışlı seramik şelale buhurdanlık, tütsüyü yakarken hoş kokulu bir duma..

Tükendi
İncele

Su Değirmeni Geri Akışlı Tütsülük - 10 Adet HEM Tütsü Hediyeli

(0)
89,90 TL

Su Değirmeni Geri Akışlı Şelale TütsülükSu değirmeni tasarımlı seramikten üretilmiş geri akışlı şelale tütsülük, tütsü konisi yakıldığında dikkat çekecek çarpıcı bir efektle değirmenden aşağı doğru akan bir duman yaratmak için özel olarak tasarlanmıştır.Tütsülük Ölçüsü: 9 * 9 * 4.5 cmGirdaplar halinde dramatik bir şekilde düşecek ve delikten aşağı ..

Gösterilen 1 - 34 Toplam 34 Ürün (1 Sayfa)

Geri Akış Şelale Tütsülük Nedir?

Backflow geri akışlı tütsü şelalesi ile kendi mini-zen inziva yerinizi yaratın. Bu tip tütsülük, dumanın küle dönüştüğü tipik tütsü tutucularınız yerine sihirli bir "dökme" etkisi yaratmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Şelale tütsülük ile duman, oyulmuş şelaleden sıvı bulutlar gibi aşağı doğru akar ve nefes kesici bir tütsü akışı yaratır. Dumanın akışını izleyerek aromanın tadını çıkarın ve rahatlatıcı bir görüntü yaratın.

Tütsü külahı, bir nehir gibi aşağı akan hafif bir duman çıkardığı için gösterinin yıldızı olur.

Geri Akış Tütsü Brülörü nasıl kullanılır

Güzel bulut benzeri etkiyi geri akış şelale tütsülük ile elde etmek çok kolay. Sadece tütsü konisini tutucunun içine yerleştirin, yakın ve saniyeler içinde akan güzel duman izini deneyimleyeceksiniz. Uyarı: Bu etki yalnızca geri akışlı koni tütsü külahları kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Yatak odanıza, oturma odanıza, ofisinize, iş yerinize, yoga stüdyosuna, meditasyon alanına rahatlatıcı bir dokunuş eklemek için mükemmeldir.

Tütsü Faydaları

Tütsü yakmanın zihin üzerinde derin sakinleştirici etkileri vardır ve ayrıca bedeni ve ruhu gençleştirme yetenekleriyle bilinir. Çevredeki negatif enerjileri temizleyebildiği için temizleyici olarak da kullanılabilir.