Geri Akışlı Şelale Tütsülük

LİSTELE
%15
İncele

Buhurdanlık Şelale (Büyük Boy)

(1)
169,90 TL

Geri Akışlı Şelale BuhurdanlıkMalzeme: SeramikŞelale deseni: Geri akışlı tütsü brülörü, hassas bir şekilde yerleştirilmiş basamaklarla engellenen bir duman izini oluşturmak için yakılan geri akışlı bir tütsü konisiyle çalışır ve hoş bir şelale deseni oluşturur.Dekoratif dokunuş: Elips şeklindedir, içi boştur, zarif, gerçekçi bir dokunuş sağlayan gö..

İncele

Lotus ve Göl Temalı Seramik Zen Geri Akışlı ve Çubuk Tütsülük + Tütsü Hediyeli

(0)
89,90 TL

Lotus ve göl temalı geri akışlı seramik tütsülük, tütsü dumanını aşağıya doğru gönderen geri akışlı tütsü konileriyle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Duman, tütsülükten şelale gibi akar ve stres azaltma ve meditasyon için mükemmel olan, çağrıştırıcı bir şelale tütsü akışı yaratır.Hem geri akışlı hem de çubuk tütsülük olarak kullanabil..

İncele

Mountain Geri Akış Buhurdanlık ve Tütsülük - HEM Tütsü Hediyeli

(1)
69,90 TL

Dağ ve Vadi Tasarımlı Geri Akışlı TütsülükSadece buhurdanlık üzerine geri akışlı tütsü yakıp yerleştirin, büyüleyici bir koku ve muhteşem bir atmosfer oluşacaktır. Dağdan ve vadiden süzülen akarsu gibi izlemesi çok güzel.Çubuk tütsülük olarak da kullanabilirsiniz.Buhurdanlık Boyutu: 18 * 5.5 * 2 cmDuman bir şelale gibi aşağıya iner ve dumanla çevri..

İncele

Bambu Formlu Seramik Geri Akışlı Tütsülük + HEM Tütsü Hediyeli

(1)
69,90 TL

Bambu Seramik Geri Akışlı Tütsülük Bambu formlu geri akış tütsülük, muhteşem duman etkisi ile olumsuzlukları ve stresi uzaklaştırın. Asya kültüründen ilham alan ideal bir zen aksesuarı. Tütsülük, ters duman etkisi ile tasarlanmıştır. Duman, tütsü deliğinden aşağıya doğru akar ve şelale tarzı bir etki yaratır. Bu tütsü tutucu, mükemmel bir ev deko..

%10
İncele

Buhurdanlık Şelale + 20 Adet Geri Akışlı Hem Tütsü

(2)
179,90 TL

Geri Akışlı Şelale Buhurdanlık - Tütsü Hediyeli Şelale buhurdanlık olarak da bilinen geri akış tütsülük, güzel, ilham verici ve rahatlatıcı bir duman efekti yaratmak için dumanın buhurdanlık dan aşağı akmasını sağlayan küçük bir deliğe sahip olan geri akışlı tütsü konileri yakmak için tasarlanmıştır.Ürün Boyutu: 19 * 9 * 9 cmSiyah ve sarı desenli ..

İncele

Çakıl Taşları Geri Akışlı Şelale Tütsülük - Tütsü Hediyeli

(0)
69,90 TL

Siyah seramik yığılmış çakıl taşları tasarımında çarpıcı bir geri akış şelale tütsülük. Geri akışlı koni tütsü yakıldığında, koniden çıkan duman, büyüleyici bir şelale etkisi ile altta havuza akar.10 Adet HEM Tütsü HediyeliGeri akışlı backflow tütsü yakıldığında çakıl taşlı şelale tütsülük deliğinden ve öğenin üzerinden aşağıya doğru girdaplar ve b..

İncele

Çeşme Geri Akışlı Seramik Tütsülük + 10 Adet HEM Tütsü

(0)
69,90 TL

Çeşme Tasarımlı Geri Akışlı Seramik Tütsülük %100 yeni kaliteli geri akışlı tütsülükMalzeme: Yüksek kaliteli seramik, mükemmel işçilik, güzel ve zarif.Renk: Resimde görüldüğü gibiÇap: 9.5 cm Yükseklik: 9 cm10 adet HEM marka tütsü hediyeli Çeşme tasarımında seramik geri akışlı buhurdan temiz hava sağlar, ruh halini yatıştırır, kaygıyı giderir vb..

İncele

Ejderha ve Yin Yang Temalı Seramik Geri Akışlı Tütsülük

(1)
349,00 TL

Ejderha,Kaplan ve Yin Yang Temalı Geri Akışlı TütsülükGeri akışlı koni tütsü yakıldığında, koniden çıkan duman, büyüleyici bir şelale etkisi ile dipte birikiyor.Seramikten özenle el işçiliği ile yapılmıştır.Buhurdanlık Ölçüsü: 15 * 19 * 7 cm Ejderha, kaplan ve yin yang temalı geri akışlı tütsülük, herhangi bir alana rahatlatıcı ve dekoratif bir do..

İncele

Ejderha Yin Yang ve Göl Temalı Geri Akışlı Tütsülük

(0)
349,00 TL

Ejderha Yin Yang ve Göl Temalı Geri Akışlı TütsülükGeri akışlı tütsü konileri yakıldığında, koniden çıkan duman, alt kısımda birikmek üzere büyüleyici bir etkiyle havuza doğru akar. Bu büyüleyici geri akışlı tütsülük, göl kenarına tünemiş bir ejderhaya sahiptir.Havuz içinde bulunan balıklar dahil tamamı seramikten üretilmiştir.Çubuk tütsülük olarak..

%10
İncele

Geri Akışlı Seramik Şelale Tütsülük + 20 Adet Tütsü Hediyeli

(1)
179,90 TL

Geri Akışlı Seramik Şelale Tütsülük Aromaterapi aşığı mısınız? O zaman bu Geri Akış Şelale Tütsülük olmazsa olmazlardan! Güzel el yapımı seramik geri akışlı tütsülük, herhangi bir alana dekoratif bir vurgu sağlarken en sevdiğiniz tütsü konilerinizi yakmak için idealdir. Tütsü külahı yakıldığında, duman izleri şelaleden aşağı akan suyu taklit ed..

İncele

Lotus Çiçeği ve Şelale Geri Akışlı Tütsülük - HEM Tütsü Hediyeli

(0)
69,90 TL

Lotus Çiçeği ve Şelale Geri Akışlı TütsülükLotus çiçeği ve şelale tasarımlı geri akışlı tütsülük, tütsü çubuklarını yerleştirmek için bir deliğe sahiptir veya ayrı olarak geri akışlı tütsü konisi yerleştirilebilir. Sadece bir geri akış buhurdan değil, aynı zamanda bir tütsü çubuğu ve buhurdan olan çok işlevlidir. Su tepeden bir şelale gibi akıyor..

İncele

Lotus Geri Akışlı Buhurdanlık ve Çubuk Tütsülük + Hediyeli

(1)
69,90 TL

Geri Akışlı Buhurdanlık ve Çubuk Tütsülük Bu çarpıcı lotus çiçeği ve havuz tasarımında ki geri akışlı tütsülük, eviniz için yalnızca çekici bir özellik olmakla kalmaz, aynı zamanda hoş bir sakinleştirici şelale atmosferi de verir. Buhurdanlık pürüzsüz bir seramik yüzeye sahiptir ve üstten aşağı doğru akan ve büyüleyici bir etkiyle çarpıcı bir şeki..

İncele

Seramik Lotus ve Şelale Geri Akışlı Tütsülük

(0)
99,00 TL

Geri Akışlı Şelale TütsülükLotus ve Şelale tasarımlı geri akışlı backflow tütsülük, en sevdiğiniz geri akış konilerinin yanmasını sergilemenize ve tütsü tutucunuzun farklı seviyelerinde yüzen dumanı izlemenize olanak tanıyan güzel bir dekor parçasıdır.Normal tütsü tutucularda olduğu gibi sadece havada süzülmekle kalmaz, göz alıcı bir şelale etkisi ..

İncele

Su Değirmeni Geri Akışlı Tütsülük - 10 Adet HEM Tütsü Hediyeli

(0)
59,90 TL

Su Değirmeni Geri Akışlı Şelale TütsülükSu değirmeni tasarımlı seramikten üretilmiş geri akışlı şelale tütsülük, tütsü konisi yakıldığında dikkat çekecek çarpıcı bir efektle değirmenden aşağı doğru akan bir duman yaratmak için özel olarak tasarlanmıştır.Tütsülük Ölçüsü: 9 * 9 * 4.5 cmGirdaplar halinde dramatik bir şekilde düşecek ve delikten aşağı ..

İncele

Zen Geri Akışlı Şelale Tütsülük - 10 Adet Tütsü Hediyeli

(0)
69,90 TL

Geri Akışlı Şelale TütsülükGeri akışlı tütsü konisini tutarak dikkat çekecek şekilde şelale gibi kademeli olarak çarpıcı bir efektle aşağıya doğru akan dumanı tutar.10 adet hem marka tütsü hediye. Dilediğini Seç!Manevi arınma ve enerji (ev) temizliği için kullanılır. Tütsüler yakıldığında, dumanın negatif enerjiyi temizlediğine ve sükuneti ve sakin..

İncele

Buddha Seramik Şelale Tütsülük

(0)
99,00 TL

Buddha Seramik Geri Akışlı Şelale TütsülükBu zen tarzı geri akışlı buddha ve şelale tütsülüğü benzersiz ve muhteşem iç dekorunuz yapın. Aşağı doğru akan güzel duman, odanızın etrafındaki estetik rotayı takip edecek. Nehir gölü tütsü tutuculu bu buddha şelale tütsülük ile meditasyon alanınızda mini bir zen inzivası yaratmak mükemmeldir. Geri akışlı ..

İncele

Geri Akışlı Seramik Buddha Şelale Tütsülük

(0)
199,90 TL

Mistik Geri Akışlı Seramik Buddha Şelale TütsülükYüksek kaliteli seramik ve harika detayları ile geri akışlı buddha temalı şelale tütsülük.Geri akışlı backflow tütsü konisi yandığında, duman izi sisli, akan bir su çağlayanı taklit eder. Bu sevimli, seramik tütsülük, herhangi bir alana rahatlatıcı ve dekoratif bir dokunuş sağlarken en sevdiğiniz tüt..

İncele

Geri Akış Tütsülük Şelale

(0)
39,90 TL

Siyah seramik split bambu merdiven tasarımında şaşırtıcı derecede basit bir geri akış tütsü brülörü. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru toplanır. İzlemesi çok güzel.Brülör Boyutu: 10 * 7 * 5.5 cm..

İncele

Lotus Backflow Geri Akış Seramik Tütsülük

(0)
69,90 TL

Lotus Backflow Geri Akış Seramik TütsülükKendinize veya sevdiğiniz birine yalnızca geri akış konileri için bir tütsülük değil, aynı zamanda güzel bir dekor parçasıyla şımartın. Lotus geri akışlı seramik tütsülük, en sevdiğiniz geri akış tütsü konilerinin yanmasını sergilemenizi ve tütsülükten farklı seviyelerinde yüzen dumanı izlemenizi sağlayan gü..

Tükendi
İncele

Nilüfer Tasarımlı Backflow Geri Akışlı Tütsülük

(0)
189,00 TL

Backflow Tütsü kokusu kadar dumanını izlemek de keyiflidir; Bu özel nilüfer tasarımlı geri akışlı seramik tütsülüğü kullanmak, tam da bunu deneyimlemenizi sağlayacaktır. Bu güzelce yapılmış backflow tütsülük aşağıya doğru akan pürüzsüz akan suyu taklit eden duman görüntüsü ile koku notalarını zenginleştirirken zihninizi boşaltın ve rahatlayın.Malze..

Tükendi
İncele

Şelale Geri Akışlı Backflow Seramik Tütsülük

(0)
99,90 TL

Şelale ve Lotus çiçeği tasarımında seramik malzemeden üretilmiş oldukça kaliteli geri akışlı tütsülük.Malzeme: SeramikTaban: AhşapÜrün Ölçüsü: 14 x 8.5 cmSeramik şelale ve lotus çiçeği tasarımında şaşırtıcı derecede basit geri akış backflow tütsü brülörü. Koni yakıldığında, koniden çıkan duman büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağıya doğru ilerler.Y..

Tükendi
İncele

Backflow Ters Akış Şelale Tütsülük

(0)
49,00 TL

Şelale tasarımında karmaşık ve büyüleyici bir ters akış tütsü brülörü. Backflow koni tütsü yandığında, koniden çıkan duman aşağı doğru büyüleyici bir şelale etkisi altında toplanmaktadır.Malzeme: SeramikTütsülük Boyutu: 11 * 10 * 8 cm..

Tükendi
İncele

Nehir Geri Akışlı Tütsülük

(0)
59,00 TL

Siyah seramik akan nehir tasarımında basit ama güzel bir geri akış tütsülük. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru akar. İzlemesi çok güzel.En iyi etkiler için ani hava hareketlerinden uzak bir alanda iç mekanlarda yanar. Yaktıktan sonra tütsülükte hafif yağlı bir kalıntı oluşmasının normal..

Tükendi
İncele

Vazo Zen Mistik Geri Akışlı Şelale Tütsülük

(1)
169,90 TL

Vazo ve Tasarımlı Zen Mistik Geri Akışlı Şelale TütsülükVazo Tütsülük Ölçüsü: 21 * 13 cmMalzeme: Seramik Vazo ve testi tasarımlı zen geri akışlı mistik şelale tütsülük kadar rahatlatıcı çok fazla masa parçası yok! Bu dekorasyon parçasının tepesinde, dağdan aşağı akan bir şelaleyi taklit eden bir duman izi oluşturmak için yanan bir tütsü konisi yan..

Gösterilen 1 - 24 Toplam 24 Ürün (1 Sayfa)

Geri Akış Şelale Tütsülük Nedir?

Backflow geri akışlı tütsü şelalesi ile kendi mini-zen inziva yerinizi yaratın. Bu tip tütsülük, dumanın küle dönüştüğü tipik tütsü tutucularınız yerine sihirli bir "dökme" etkisi yaratmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Şelale tütsülük ile duman, oyulmuş şelaleden sıvı bulutlar gibi aşağı doğru akar ve nefes kesici bir tütsü akışı yaratır. Dumanın akışını izleyerek aromanın tadını çıkarın ve rahatlatıcı bir görüntü yaratın.

Tütsü külahı, bir nehir gibi aşağı akan hafif bir duman çıkardığı için gösterinin yıldızı olur.

Geri Akış Tütsü Brülörü nasıl kullanılır

Güzel bulut benzeri etkiyi geri akış şelale tütsülük ile elde etmek çok kolay. Sadece tütsü konisini tutucunun içine yerleştirin, yakın ve saniyeler içinde akan güzel duman izini deneyimleyeceksiniz. Uyarı: Bu etki yalnızca geri akışlı koni tütsü külahları kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Yatak odanıza, oturma odanıza, ofisinize, iş yerinize, yoga stüdyosuna, meditasyon alanına rahatlatıcı bir dokunuş eklemek için mükemmeldir.

Tütsü Faydaları

Tütsü yakmanın zihin üzerinde derin sakinleştirici etkileri vardır ve ayrıca bedeni ve ruhu gençleştirme yetenekleriyle bilinir. Çevredeki negatif enerjileri temizleyebildiği için temizleyici olarak da kullanılabilir.