HEM Sabun

LİSTELE
İncele

HEM Precious Chandan Premium Sabun

(0)
69,90 TL

Hem Precious Chandan Sabun, sabun bazında sandal ağacı kokulu yağ, Aloe vera jeli, organik shea yağı (Afrika shea ağacının fındıklarından elde edilen bir yağdır.) ve nemlendiriciden oluşur. Ferahlatıcı aromasıyla zengin çağrışım yapan bu sabun, yumuşak ve beslenmiş bir cilt bırakır. Duyularınız ve cildiniz aracılığıyla aldığınız tatlar, dokular, ko..

İncele

HEM Precious Rose Gül Premium Sabun

(0)
69,90 TL

Hem Precious Rose Sabunlar, sabun bazında kokulu yağ, Aloe vera jeli, organik shea yağı ve nemlendiriciden oluşur. Ferahlatıcı aromasıyla zengin çağrışım yapan bu sabun, yumuşak ve beslenmiş bir cilt bırakır. Duyularınız ve cildiniz aracılığıyla aldığınız tatlar, dokular, kokular ve hatta sesler sağlığınızda ve iyiliğinizde hayati bir rol oynar. He..

Gösterilen 1 - 2 Toplam 2 Ürün (1 Sayfa)

Hem Precious premium sabunlar, ferahlatıcı aroması ile zengin bir şekilde çağrıştırır, bu sabun size yumuşak, beslenmiş bir cilt bırakır. Cildi iyi nemli tutarken kan dolaşımını ve hücresel yenilenmeyi hızlandırır, böylece cildinize doğal bir parlaklık veren daha yeni ve daha sağlıklı hücreleri destekler.