Pirinç Objeler ve Aksesuarlar

LİSTELE
İncele

Kişiye Özel Ahşap Kutulu Pirinç Köstekli Cep Saati

(0)
799,90 TL

Kişiye Özel Ahşap Kutulu Pirinç Köstekli Cep Saati Kullanımı: Köstekli cep saatini ayarlamak için üst düğmeyi yukarı çekin ve uygun saate döndürün, ardından tekrar aşağı bastırın. Saati çalıştırmak için üst düğmenin aşağı bastırıldığından emin olun ve saat yönünde çevirin. Pil ile çalışmaktadır.Ürün Çapı: 5 cmZincir Ölçüsü: 32 cmSaat Ölçüsü: 5 * 7..

İncele

Kişiye Özel Victoria London 1876 Pirinç Köstekli Cep Saati Saniyeli ve Ahşap Kutulu

(0)
799,90 TL

Kişiye Özel Pirinç Köstekli Cep Saati Kullanımı: Köstekli cep saatini ayarlamak için üst düğmeyi yukarı çekin ve uygun saate döndürün, ardından tekrar aşağı bastırın. Saati çalıştırmak için üst düğmenin aşağı bastırıldığından emin olun ve saat yönünde çevirin. Pil ile çalışmaktadır.Ürün Çapı: 4.8 cmZincir Ölçüsü: 27 cmSaat Ölçüsü: 4.8 * 7 cmA..

Tükendi
İncele

Kişiye Özel Ahşap Kutulu Antik Pirinç Pusula

(0)
499,90 TL

Gül ağacından üretilmiş ahşap kutulu kişiye özel pirinç pusulamızla kendinizi navigasyon ve coğrafi yönlendirme dünyasına bırakın. Hassasiyetle hazırlanmış bu cihaz, keşfedilmemiş bölgelerde güvenilir bir kılavuz görevi görür. Ustaca tasarlanmış, manyetik kuzey ile zarif bir şekilde hizalanan ve doğru kardinal yön okumaları sağlayan mıknatıslanmış ..

İncele

Kişiye Özel Pirinç Dürbün - Kum Saati ve Pusula Ahşap Kutulu Hediye Seti

(0)
1.249,00 TL

Ahşap Kutu Ölçüsü: 13.5 * 5 cmKapalı Dürbün Ölçüsü: 7 * 3.30 cmAçık Dürbün Uzunluğu: 15 cmPusula Çapı: 6.5 cm Yükseklik: 1.5 cmKum Saati Ölçüsü: 9 * 3 cmKum saati ve pusula antik kaplamadır.El işçiliği ile pirinçten sevgiyle yapılmıştır. Birinci sınıf antik bir ahşap kutusunda paketlenmiş olan bu ürünler, hayattaki daha ince şeyleri takdir eden ins..

İncele

Kişiye Özel Pirinç Güneş Saati Pusulalı ve Ahşap Kutulu

(0)
699,90 TL

Bu dairesel kişiye özel güneş saati yerleşik bir pusulaya sahiptir ve üç ayak üzerinde durmaktadır. Portatif güneş saatleri, 16. yüzyılın ikinci yarısında kaşifler ve denizciler tarafından dünyanın herhangi bir yerinde zamanı söylemek için kullanıldı.Çap: 11 cmYükseklik: 4 cmAhşap Kutu Ölçüsü: 14 * 14 * 6 cmPirinç metalden üretilmiştir.Hindistan'd..

İncele

Kişiye Özel Pirinç Pusula - Shot Bardak ve Kum Saati Ahşap Kutulu Marine Hediye Seti

(0)
1.249,00 TL

Ahşap Kutu Ölçüsü: 15 * 5 cmAntik Kaplama Pusula Ölçüsü: 5.5 * 2 cm Shot Bardak Ölçüleri: 4.80 * 3.60 cmAntik Kaplama Kum Saati: 9 * 3 cmKutu içeriğinde pirinç kum saati, pusula ve 2 adet çapa tasarımlı shot bardak vardır.Harika bir koleksiyon seti!..

Tükendi
İncele

Kişiye Özel Pirinç Silistre Denizci Düdüğü - Ahşap Kutulu

(0)
259,90 TL

Hint gül ağacından üretilmiş ahşap kutu ve antika bir kaplamaya sahip som pirinçten yapılmış eşsiz tasarım, zarif ve dayanıklı silistre denizci düdüğü. Tamamen pirinçten oluşmaktadır ve plastik parçası yoktur. Tamamen el yapımı, güzel bir geleneksel donanma düdüğüdür ve seyahat süresinde çok faydalıdır. Doğa yürüyüşü, trekking, yelken, macera, den..

İncele

Pirinç Pusula ve Güneş Saati - Ahşap Kaideli

(0)
379,90 TL

Ahşap kaideli zarif pirinç güneş saati ve pusula. 18. yüzyılda kullanılan pusulanın bir kopyası. Çok zarif işçilik, ahşap ve pirincin karakteristik renk kombinasyonu, pusulanın muhteşem görünmesini sağlayan benzersiz bir etki sağlar. Pusulalarımız yüksek kaliteli hammadde kullanılarak Hindistan'da üretilmiştir. Pusulalarımız pirinç, cam ve ahşapta..

Tükendi
İncele

Kişiye Özel Pirinç Roma Rakamlı Köstekli Cep Saati Ahşap Kutulu

(0)
699,90 TL

Kişiye Özel Pirinç Roma Rakamlı Köstekli Cep SaatiKullanımı: Roma rakamlı köstekli cep saatini ayarlamak için üst düğmeyi yukarı çekin ve uygun saate döndürün, ardından tekrar aşağı bastırın. Saati çalıştırmak için üst düğmenin aşağı bastırıldığından emin olun ve saat yönünde çevirin. Pil ile çalışmaktadır.Ürün Çapı: 5 cmZincir Ölçüsü: 33 cmSa..

Gösterilen 1 - 9 Toplam 9 Ürün (1 Sayfa)

Dekoratif Pirinç Ürünler

Pirinç, bakır ve çinkonun birleşiminden oluşan bir alaşımdır. Pirinç, yumuşak, kolay şekil verilebilir, dayanıklı, iyi bir iletken ve paslanmazdır. Bu nedenle, dekoratif amaçlı olarak kullanılan birçok farklı üründe kullanılmaktadır.

Pirinç Salon Aksesuarları

Pirinç, tarihsel olarak mücevher yapımında kullanılmıştır ve hala günümüzde dekoratif amaçlar için kullanılmaktadır. Pirinçten yapılan salon aksesuarları arasında yerküre, horoskop, dürbün, teleskop, cezve, pusula, cep saatleri, monofon, dalgıç başlıkları, terazi, vazolar, biblolar, kandiller, duvar süsleri, çeşitli heykeller ve hatta müzik aletleri bulunmaktadır.

Pirinç Objeler Hakkında

Pirinçten objeler, herhangi bir odaya sofistike bir görünüm kazandırabilirler. Pirinç, doğal olarak altın rengine benzer ve bu nedenle de lüks bir görünüm sunar. Pirinç, aynı zamanda dekoratif ürünlerde kullanıldığında, sıcak bir atmosfer yaratan bir metaldir.

Pirinçten yapılan dekoratif ürünler, el yapımı ve seri üretim olmak üzere farklı şekillerde üretilebilirler. El yapımı pirinç objeler, daha pahalıdır ancak bir sanat eseri gibi benzersiz bir görünüm sunarlar.

Sonuç olarak, pirinçten yapılan objeler, ev veya ofis gibi herhangi bir mekana şık bir dokunuş sağlayabilirler. Pirinç, güçlü, dayanıklı ve estetik açıdan çekici bir metaldir ve bu nedenle birçok insan tarafından tercih edilmektedir.