Tütsülük

LİSTELE
Tükendi
İncele

Nilüfer Tasarımlı Backflow Geri Akışlı Tütsülük

(0)
189,00 TL

Backflow Tütsü kokusu kadar dumanını izlemek de keyiflidir; Bu özel nilüfer tasarımlı geri akışlı seramik tütsülüğü kullanmak, tam da bunu deneyimlemenizi sağlayacaktır. Bu güzelce yapılmış backflow tütsülük aşağıya doğru akan pürüzsüz akan suyu taklit eden duman görüntüsü ile koku notalarını zenginleştirirken zihninizi boşaltın ve rahatlayın.Malze..

İncele

Şelale Geri Akışlı Backflow Seramik Tütsülük

(0)
99,90 TL

Şelale ve Lotus çiçeği tasarımında seramik malzemeden üretilmiş oldukça kaliteli geri akışlı tütsülük.Malzeme: SeramikTaban: AhşapÜrün Ölçüsü: 14 x 8.5 cmSeramik şelale ve lotus çiçeği tasarımında şaşırtıcı derecede basit geri akış backflow tütsü brülörü. Koni yakıldığında, koniden çıkan duman büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağıya doğru ilerler.Y..

İncele

Ahşap Tütsü Kayığı

(0)
3,99 TL

Yaklaşık 25 cm boyutunda, ahşap tütsü kayığı, temizliği oldukça kolay ve pratik kül tutucu...

İncele

Buhurdanlık Şelale (Büyük Boy)

(0)
149,00 TL

Geri Akışlı Şelale BuhurdanlıkMalzeme: SeramikŞelale deseni: Geri akışlı tütsü brülörü, hassas bir şekilde yerleştirilmiş basamaklarla engellenen bir duman izini oluşturmak için yakılan geri akışlı bir tütsü konisiyle çalışır ve hoş bir şelale deseni oluşturur.Dekoratif dokunuş: Elips şeklindedir, içi boştur, zarif, gerçekçi bir dokunuş sağlayan gö..

İncele

Büyük Hazneli Ahşap Tütsü Kutusu

(0)
37,00 TL

Kutu Boyutu: 30 * 6 * 6 cm1 paket (20 tütsü) koyabileceğiniz tütsü kutusu ahşaptan üretilmiştir...

İncele

Orta Boy Ahşap Tütsü Kutusu

(0)
34,00 TL

Ürün Boyutu: 25 * 5 * 4 cmMateryal: Ahşap..

İncele

Backflow Ters Akış Tütsülük

(0)
49,00 TL

Şelale tasarımında karmaşık ve büyüleyici bir ters akış tütsü brülörü. Backflow koni tütsü yandığında, koniden çıkan duman aşağı doğru büyüleyici bir şelale etkisi altında toplanmaktadır.Malzeme: SeramikTütsülük Boyutu: 11 * 10 * 8 cm..

Tükendi
İncele

Geri Akış Tütsülük Şelale

(0)
29,00 TL

Siyah seramik split bambu merdiven tasarımında şaşırtıcı derecede basit bir geri akış tütsü brülörü. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru toplanır. İzlemesi çok güzel.Brülör Boyutu: 10 * 7 * 5.5 cm..

Tükendi
İncele

Nehir Geri Akışlı Tütsülük

(0)
39,00 TL

Siyah seramik akan nehir tasarımında basit ama güzel bir geri akış tütsülük. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru akar. İzlemesi çok güzel.En iyi etkiler için ani hava hareketlerinden uzak bir alanda iç mekanlarda yanar. Yaktıktan sonra tütsülükte hafif yağlı bir kalıntı oluşmasının normal..

Gösterilen 1 - 9 Toplam 9 Ürün (1 Sayfa)
Güçlü ve dayanıklı Hint gül ağacından yapılmış doğal el yapımı ahşap tütsü kutusu. Güzel bir el oyması detayı ve yanlarda göz alıcı fil pirinç kakma ile tütsünüzü daha az dağınıklıkla daha temiz ve daha güvenli bir şekilde yakmanızı sağlar.