Tütsülük

LİSTELE
İncele

Ahşap Tütsü Kayığı

(0)
12,90 TL

Yaklaşık 25 cm boyutunda, ahşap tütsü kayığı, temizliği oldukça kolay ve pratik kül tutucu...

İncele

Büyük Hazneli Ahşap Tütsü Kutusu

(0)
129,00 TL

Kutu Boyutu: 30 * 6 * 6 cm1 paket (20 tütsü) koyabileceğiniz tütsü kutusu ahşaptan üretilmiştir...

Tükendi
İncele

Dekoratif 7 Çakra Metal Tütsülük

(0)
99,90 TL

Dekoratif 7 Çakra Tütsülük Metal Malzemeden Üretilmiştir.Renk: GümüşTütsülük Ölçüsü: 24 * 4.5 cmNemli bez ile silinebilir. Çakra Nedir?Yoga ve Hindistan kökenli bir terim olan “çakra” (ya da “chakra” olarak da yazılır) kelimesi, Sanskrit dilinde “çarkıt” anlamına gelir. Bu kelime, bedenimizde bulunan enerji merkezlerine atıfta bulunur. İnsan..

Tükendi
İncele

Dekoratif Metal Yaprak Tütsülük (Altın Renk)

(0)
99,90 TL

Dekoratif Yaprak Tütsülük Metal Malzemeden Üretilmiştir.Renk: AltınTütsülük Ölçüsü: 28 * 6.5 cmNemli bez ile silinebilir.En yaygın tütsülük türlerinden biri çubuk tutucudur. Tipik olarak düz bir taban ve dikey bir çubuk veya tütsü çubuğunun yerleştirilebileceği bir dizi delikten oluşur. Bazı çubuk tutucular, küllerin aşağıdaki yüzeye düşmesini önl..

Tükendi
İncele

Dekoratif Metal Yaprak Tütsülük (Gümüş Renk)

(0)
99,90 TL

Dekoratif Yaprak Tütsülük Metal Malzemeden Üretilmiştir.Renk: GümüşTütsülük Ölçüsü: 28 * 6.5 cmNemli bez ile silinebilir.En yaygın tütsülük türlerinden biri çubuk tutucudur. Tipik olarak düz bir taban ve dikey bir çubuk veya tütsü çubuğunun yerleştirilebileceği bir dizi delikten oluşur. Bazı çubuk tutucular, küllerin aşağıdaki yüzeye düşmesini önl..

İncele

Orta Boy Ahşap Tütsü Kutusu

(0)
89,90 TL

Ürün Boyutu: 25 * 5 * 4 cmMateryal: Ahşap..

İncele

Porselen Kömürlü Buhurdanlık

(0)
149,90 TL

Porselen Kömürlü Buhurdanlık Buhurdanlık Ölçüsü: 17 * 9 cmBeyaz alanlar porselen diğer parçalar ise plastikten üretilmiştir.Porselen Ud Ağacı Tütsü Buhurdanlık: Umman sığla tütsü, reçine tütsü, Hojari reçinesi, koni tütsü, bobin tütsü, ud ağacı buhur için kullanılabilir.Uygulanabilir Alanlar: Meditasyon Odası, Yoga Odası, Çalışma, Ev, Ofis, Yatak ..

Gösterilen 1 - 7 Toplam 7 Ürün (1 Sayfa)
Güçlü ve dayanıklı Hint gül ağacından yapılmış doğal el yapımı ahşap tütsü kutusu. Güzel bir el oyması detayı ve yanlarda göz alıcı fil pirinç kakma ile tütsünüzü daha az dağınıklıkla daha temiz ve daha güvenli bir şekilde yakmanızı sağlar.