Tütsülük

LİSTELE
İncele

Geri Akışlı Seramik Buddha Şelale Tütsülük

(0)
139,90 TL

Mistik Geri Akışlı Seramik Buddha Şelale TütsülükYüksek kaliteli seramik ve harika detayları ile geri akışlı buddha temalı şelale tütsülük.Geri akışlı backflow tütsü konisi yandığında, duman izi sisli, akan bir su çağlayanı taklit eder. Bu sevimli, seramik tütsülük, herhangi bir alana rahatlatıcı ve dekoratif bir dokunuş sağlarken en sevdiğiniz tüt..

Tükendi
İncele

Vazo Zen Mistik Geri Akışlı Şelale Tütsülük

(1)
169,90 TL

Vazo ve Tasarımlı Zen Mistik Geri Akışlı Şelale TütsülükVazo Tütsülük Ölçüsü: 21 * 13 cmMalzeme: Seramik Vazo ve testi tasarımlı zen geri akışlı mistik şelale tütsülük kadar rahatlatıcı çok fazla masa parçası yok! Bu dekorasyon parçasının tepesinde, dağdan aşağı akan bir şelaleyi taklit eden bir duman izi oluşturmak için yanan bir tütsü konisi yan..

İncele

Ahşap Tütsü Kayığı

(0)
3,99 TL

Yaklaşık 25 cm boyutunda, ahşap tütsü kayığı, temizliği oldukça kolay ve pratik kül tutucu...

İncele

Buddha Seramik Şelale Tütsülük

(0)
99,00 TL

Buddha Seramik Geri Akışlı Şelale TütsülükBu zen tarzı geri akışlı buddha ve şelale tütsülüğü benzersiz ve muhteşem iç dekorunuz yapın. Aşağı doğru akan güzel duman, odanızın etrafındaki estetik rotayı takip edecek. Nehir gölü tütsü tutuculu bu buddha şelale tütsülük ile meditasyon alanınızda mini bir zen inzivası yaratmak mükemmeldir. Geri akışlı ..

Tükendi
İncele

Buhurdanlık Şelale (Büyük Boy)

(1)
179,90 TL

Geri Akışlı Şelale BuhurdanlıkMalzeme: SeramikŞelale deseni: Geri akışlı tütsü brülörü, hassas bir şekilde yerleştirilmiş basamaklarla engellenen bir duman izini oluşturmak için yakılan geri akışlı bir tütsü konisiyle çalışır ve hoş bir şelale deseni oluşturur.Dekoratif dokunuş: Elips şeklindedir, içi boştur, zarif, gerçekçi bir dokunuş sağlayan gö..

İncele

Büyük Hazneli Ahşap Tütsü Kutusu

(0)
39,00 TL

Kutu Boyutu: 30 * 6 * 6 cm1 paket (20 tütsü) koyabileceğiniz tütsü kutusu ahşaptan üretilmiştir...

Tükendi
İncele

Orta Boy Ahşap Tütsü Kutusu

(0)
34,00 TL

Ürün Boyutu: 25 * 5 * 4 cmMateryal: Ahşap..

İncele

Seramik Lotus ve Şelale Geri Akışlı Tütsülük

(0)
99,00 TL

Geri Akışlı Şelale TütsülükLotus ve Şelale tasarımlı geri akışlı backflow tütsülük, en sevdiğiniz geri akış konilerinin yanmasını sergilemenize ve tütsü tutucunuzun farklı seviyelerinde yüzen dumanı izlemenize olanak tanıyan güzel bir dekor parçasıdır.Normal tütsü tutucularda olduğu gibi sadece havada süzülmekle kalmaz, göz alıcı bir şelale etkisi ..

Tükendi
İncele

Backflow Ters Akış Şelale Tütsülük

(0)
49,00 TL

Şelale tasarımında karmaşık ve büyüleyici bir ters akış tütsü brülörü. Backflow koni tütsü yandığında, koniden çıkan duman aşağı doğru büyüleyici bir şelale etkisi altında toplanmaktadır.Malzeme: SeramikTütsülük Boyutu: 11 * 10 * 8 cm..

Tükendi
İncele

Geri Akış Tütsülük Şelale

(0)
35,00 TL

Siyah seramik split bambu merdiven tasarımında şaşırtıcı derecede basit bir geri akış tütsü brülörü. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru toplanır. İzlemesi çok güzel.Brülör Boyutu: 10 * 7 * 5.5 cm..

Tükendi
İncele

Lotus Backflow Geri Akış Seramik Tütsülük

(0)
49,90 TL

Lotus Backflow Geri Akış Seramik TütsülükKendinize veya sevdiğiniz birine yalnızca geri akış konileri için bir tütsülük değil, aynı zamanda güzel bir dekor parçasıyla şımartın. Lotus geri akışlı seramik tütsülük, en sevdiğiniz geri akış tütsü konilerinin yanmasını sergilemenizi ve tütsülükten farklı seviyelerinde yüzen dumanı izlemenizi sağlayan gü..

Tükendi
İncele

Nehir Geri Akışlı Tütsülük

(0)
59,00 TL

Siyah seramik akan nehir tasarımında basit ama güzel bir geri akış tütsülük. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru akar. İzlemesi çok güzel.En iyi etkiler için ani hava hareketlerinden uzak bir alanda iç mekanlarda yanar. Yaktıktan sonra tütsülükte hafif yağlı bir kalıntı oluşmasının normal..

Tükendi
İncele

Nilüfer Tasarımlı Backflow Geri Akışlı Tütsülük

(0)
189,00 TL

Backflow Tütsü kokusu kadar dumanını izlemek de keyiflidir; Bu özel nilüfer tasarımlı geri akışlı seramik tütsülüğü kullanmak, tam da bunu deneyimlemenizi sağlayacaktır. Bu güzelce yapılmış backflow tütsülük aşağıya doğru akan pürüzsüz akan suyu taklit eden duman görüntüsü ile koku notalarını zenginleştirirken zihninizi boşaltın ve rahatlayın.Malze..

Tükendi
İncele

Şelale Geri Akışlı Backflow Seramik Tütsülük

(0)
99,90 TL

Şelale ve Lotus çiçeği tasarımında seramik malzemeden üretilmiş oldukça kaliteli geri akışlı tütsülük.Malzeme: SeramikTaban: AhşapÜrün Ölçüsü: 14 x 8.5 cmSeramik şelale ve lotus çiçeği tasarımında şaşırtıcı derecede basit geri akış backflow tütsü brülörü. Koni yakıldığında, koniden çıkan duman büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağıya doğru ilerler.Y..

Gösterilen 1 - 14 Toplam 14 Ürün (1 Sayfa)
Güçlü ve dayanıklı Hint gül ağacından yapılmış doğal el yapımı ahşap tütsü kutusu. Güzel bir el oyması detayı ve yanlarda göz alıcı fil pirinç kakma ile tütsünüzü daha az dağınıklıkla daha temiz ve daha güvenli bir şekilde yakmanızı sağlar.