HEM Tütsü ve Tütsülük

LİSTELE
İncele

12 Paket HEM Koni Tütsü Dileğini Seç 120 Adet 45 Farklı Çeşit

(4)
299,90 TL

12 paket HEM koni tütsü 45 farklı çeşitten dilediğinizi seçebilirsiniz.Toplam tütsü sayısı: 120 Adetİstediğiniz 12 paket tütsüyü kutucuğa yazabilirsiniz.Her Pakette 10 koni tütsü bulunmaktadır.Bir tütsü konisinin yanma süresi yaklaşık 20-30 dakikadır.Koni Tütsü Çeşitleri: Aloe Vera, Anti Stress, Attracts Money, Blueberry, Cannabis, Cinnamon, Clove ..

İncele

Sihirli Mantar Seramik Geri Akış Şelale Tütsülük

(0)
549,90 TL

Sihirli Mantar geri akış şelale tütsülük dumanın görüntüsüyle koku notalarını zenginleştirirken zihninizi temizleyin ve rahatlayın pürüzsüz akan suyu taklit ederek ustalıkla yapılmış seramik buhurdanlıktan duman aşağıya doğru akıyor.Tütsülük Ölçüleri: 19.5 * 11.5 * 10.5 cm Malzeme: SeramikAğırlık: Yaklaşık 0.8 kg/adetKullanım: Süs dekorasyonu..

İncele

120 Adet HEM Geri Akışlı Şelale Tütsü Dilediğini Seç

(1)
329,00 TL

120 adet HEM marka geri akışlı şelale tütsü 13 farklı seçenekten dilediğiniz 6 farklı kokuyu seçebilirsiniz. Tütsü seçiminde 20 adet veya katlarını seçebilirsiniz. Seçebileceğiniz Tütsü Çeşitleri: Sandalwood, Palo Santo, Red Rose, Opium, White Sage, Jasmine, Mamma Baby, Coconut, Vanilla, Dragons Blood, Lotus, Lavender, Musk Tütsü dünyanın hemen ..

İncele

Ayurvedic 7 Çakra Seven Chakra Premium Organik Tütsü Seti

(2)
299,90 TL

Hindistan'dan ithal Ayurvedic marka 7 chakra organik tütsü seti, kutu içeriğinde 7 farklı çeşit tütsü bulunmaktadır. Her pakette 15 gram 7 çakra tütsü vardır.Kutu içeriği: Crown, Third Eye, Throat, Heart, Solar Plexus, Sacral, Root olmak üzere 7 farklı çakra kokusuTütsüler premium ve organiktir.Yanma süresi: Ortalama 40 dakikaHer pakette farklı ren..

İncele

Body Art Seramik Geri Akış Şelale Tütsülük

(0)
599,90 TL

Body Art geri akış şelale tütsülük, geri akışlı tütsü konileriyle birlikte kullanıldığında etkileyici duman görüntüleri sunar. Şelale buhurdanlık zarif vücut figürleriyle karmaşık bir şekilde tasarlanmış olup her odaya büyülü ve neşeli bir hava katar. Tütsülük Ölçüleri: 12 * 10.5 * 7.5 1. En iyi geri akış efekti için alanın rüzgarsız olduğu..

İncele

Deepika White Sage Beyaz Adaçayı Organik Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Deepika Beyaz Adaçayı White Sage" tütsü, taze, serin ve zengin çimenli bir aromaya sahiptir. Beyaz Adaçayı tütsünün büyüleyici ve hafif acı-baharatlı kokusu mükemmel bir antiseptik görevi görür. Yağlara batırılmış ve kokulu otlar, ezilmiş çiçekler ve baharatlara dayalı Hintli ustalar tarafından el yapımı Beyaz Adaçayı White Sage tütsü, negatif e..

İncele

Dragon Blood Ejderha Kanı HEM Koni Tütsü

(0)
24,90 TL

Dragon Blood koni tütsü, ejderhanın kanı esas olarak Dracaena veya Ejderha Ağacı adı verilen bir palmiye ağacının reçinesinden yapılan bir tütsü türüdür. Bu ağaçlar, Arap Denizi yakınlarındaki Sokotra takımadalarına özgüdür ve Yemen ülkelerinde bulunabilir. Bu uhrevi ağaç bin yıldan fazla yaşayabilir ve sıra dışı bir şemsiye benzeri görünüme sahipt..

İncele

Ejderha Polyester Çubuk Tütsülük

(0)
299,00 TL

Ejderha çubuk tütsülük dekorasyonunuza fantastik bir dokunuş getirmeye hazır, güzel tasarlanmış bir yeşile sahiptir. Ejderha tütsülük ile efsaneyi hayata geçirin. Gökyüzünün ve okyanusların efendisi olan bu efsanevi yaratıklar her zaman insanın hayal gücünü büyülemiştir. Artık şık ve zarif Ejderha tütsülük ile bu ortaçağ fantastik canavarların..

İncele

Gothic Wampir Tabutu Çubuk ve Koni Tütsülük

(0)
299,00 TL

İster bir yoga seansı sırasında ister zihninizi rahatlatmak ve temizlemek için tütsü yakıyor olun, ister bir ritüel gerçekleştiriyor olun, bu çubuk ve koni tütsülük dekorasyonunuza gotik bir unsur katacağından emin olabilirsiniz. Alternatif dekorunuz için özel bir vurgu arıyorsanız wampir tabutu çubuk ve koni tütsülük mükemmel bir gotik dekor öğes..

İncele

HEM 7 Chakras Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM 7 Chakras geri akışlı tütsü konileri çakraların iyileştirici ve rahatlatıcı gücünü evinize getirmenin mükemmel yoludur. Koniler doğal şifalı bitkiler ve esansiyel yağların karışımından yapılmıştır. Çakralar vücudumuzdaki fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığımızın farklı yönleriyle ilişkili enerji merkezleridir. Çakralar dengelendiğinde kendimizi..

İncele

HEM Anti Stress Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Anti Stress geri akışlı şelale tütsü ile aromaterapinin gücünü deneyimleyin. Sakinleştirici aromalardan oluşan bir senfoni ile bir anlık huzura ulaşmak için bir koni tütsüyü yakın. İç huzurun ve rahatlamanın tadını çıkarın ve günün endişelerinin kaybolmasına izin verin.HEM anti stress geri akış şelale koni tütsünün bir ucunu yakın ve parlamasını be..

İncele

HEM Arabian Oud Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Arap Topraklarından gelen güçlü, ruhsal Arabian Oud tütsünün odunsu kokusunu deneyimleyin.Arabian Oud ağacının bu güzel kokulu ama güçlü parçasının esansiyel yağlarından elde edilen tütsü, manevi uygulamalarda ve dini törenlerde kullanılır. Güçlü, mistik kokunun herkese manevi ve psikolojik faydalar sağladığı bilinmektedir.Arabian Oud geri akışlı ş..

İncele

HEM Baby Powder Bebek Pudrası Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM Baby Powder Bebek Pudrası Backflow Şelale Tütsü: İç Huzurun Sırrı Backflow şelale koni tütsüleri, son dönemlerde popülerlik kazanan mistik ve hoş kokulu bir üründür. Tütsü yakıldığında dumanın yukarı doğru yükselmesi yerine aşağı doğru akmasıyla dikkat çeker. Pudra Kokusu: Bu tütsüler, hoş bir pudra kokusu yayarak ortamı sakinleştirir ve raha..

İncele

HEM Citronella Geri Akış Tütsü 40 Adet - Sinek Kovucu

(0)
109,90 TL

Hem Citronella tütsü konileri yukarı doğru değil aşağı doğru akacak şekilde tasarlanmıştır, tütsü akışı puslu bir atmosfer yaratacaktır. Her pakette 40 geri akış tütsü vardır. Citronella geri akış tütsü konileri, dumanın brülörden aşağı akmasına izin veren, alttan açılan küçük bir deliğe sahiptir ve duman, rahatlamayı ve meditasyonu geliştirmek iç..

Tükendi
İncele

Hem Flora Sandal Organik Masala Tütsü

(0)
21,90 TL

HEM Sandal Flora Organik Masala TütsüFlora sandal organik masala tütsü, özel aromatik bileşikler ile harmanlanmış gerçek sandal ağacı özlerinin kokusunu keşfedin. Bu yumuşak ruh halleri için odunsu ve baharatlı aromatik bir koku meditasyon veya rahatlama için mükemmel. Sandal ağacı klasik bir favori tütsüdür. Paket İçeriği: 8 adet çubuk tütsüF..

İncele

HEM Kool Water Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM Kool Water geri akış tütsü konileri doğal otlar, yağlar ve reçinelerden yapılır. Bu koniler, brülörün güzelliğini arttırmak ve evinizi daha uzun süre kokutmak için dumanın aşağıya doğru akmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.Kool Water şelale tütsü konisini yaktığınızda, duman çıkmaya başlayacak, tütsü havadan ağır olacak ve özel geri akışl..

İncele

HEM Mango Papaya Tütsü

(0)
21,90 TL

Mango ve Papaya'yı birleştiren bu tütsü çubukları tatlı kokuludur ve bir odaya hızlı bir manevi canlanma sağlamak için mükemmeldir.Paket içinde 20 tütsü vardır. HEM Mango-Papaya tütsü çubukları, nazik ve sempatik bir ruha sahip, aynı zamanda enerjik ve amaçlı, modern bir metropolün ritminde yaşayan, romantik ve özgürlüğü seven insanlar için tasa..

İncele

HEM Massage Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM Massage Geri Akış Şelale Koni Tütsü Geleneksel tütsüdeki normal duman gibi yükselmek yerine, massage geri akışlı tütsüden çıkan duman, koninin alt kısmında açılan küçük bir delik sayesinde brülörün aşağısına doğru akar. Koni tütsünün dışı yanarken duman içeride sıkışıp kalıyor ve delikten dışarı düşene kadar soğuyarak basamaklı şelale etkisi y..

İncele

HEM OM Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM OM geri akışlı tütsü, evrenin enerjisi ve sesiyle bağlantı kurmak için aromaterapi kokusu. Meditasyonlar için mükemmeldir. Hem Om şelale tütsü, hafif, hafif bir çiçek kokusuna sahiptir ve Hindistan'dan elle sarılmış kaliteli bir tütsüdür, odanızın neşeyle dolmasına izin verin!Evrenin ilk sesi, yumuşak ama zengin aromasıyla Om tütsü huzurlu, sak..

İncele

HEM Rain Forest Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Ağaçsı ve yosunlu kokuların ilginç bir karışımı olan Hem Rain Forest geri akışlı şelale tütsü, doğanın yeşil tazeliğini yeniden yaratıyor, şiddetle tavsiye edilir!Rain Forest tütsü ortamınızı aromatik ve hoş hale getirmede harikadır, aynı zamanda tüm burçların olumsuz yönlerini azaltmaya ve olumlu yönlerini artırmaya yardımcı olur.Paket içinde 10 a..

İncele

HEM Wild Forest Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Hem Wild Forest geri akış şelale tütsü konileri ile doğanın bereketinin derinliklerine yolculuk yapın. Wild forest tütsü, tıpkı yaban ormanı ekosisteminin uyumlu dansı gibi, yaşamın her alanında dengeyi arayarak enerjilerinizi topraklayın. Yaban ormanlarının fırtınadan sonra kendini yenilemesi gibi, alanınızı size hizmet etmeyen her şeyden temizley..

İncele

HEM Winter Forest Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM Winter Forest geri akış şelale koni tütsü, taze yaprak dökmeyen bitki ve meyvelerin büyüleyici bir karışımıdır. Tatlı kokusuyla sizi kışın özüne taşıyacak. Kışın bir ormanda yürüdüğünüzü sanacaksınız. Ayaklarınızın altında gıcırdayan kar, buz kıvılcımları ve yoğun kış ormanı kokusu.Şelale Buhurdanlıklar için üretilmiştir, tütsü altında dum..

Tükendi
İncele

HEM Yog Chakra Premium Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Hem Yog Chakra Premium Organik Masala TütsüPaket İçeriği: 15 gram tütsüYanma Süresi: Ortalama 40-45 dkHem Yog Chakra Masala Tütsü Çubukları, nadir bitkiler, çiçek ve yaprak özleri, bitkiler, reçineler, uçucu yağlar ve baharatlar gibi benzersiz bir doğal bileşen karışımı ile elde yuvarlanmıştır.Çakralar, vücut ve sağlık için hayati önem taşıyan, vüc..

İncele

HEM Yoga Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Yoga Geri Akış Backflow TütsüDoğal reçinelerin bu eşsiz karışımı HEM marka yoga geri akışlı backflow şelale tütsü, yorgun zihninizi rahatlatır ve rahatlık ve güvenlik hissi sağlar. Tütsünün taze kokusu, hoş olmayan duyguları bedenden, zihinden ve ruhtan temizleyerek ruh halini yükseltir. Yoga tütsü meditasyon uygulamalarını desteklemek için arka pl..

İncele

Jasmine Yasemin Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Jasmine yasemin backflow tütsü konileri, etkileyici duman akışı oluşturmak için bir geri akış buhurdan ile kullanılabilir. Kutusunda 40 backflow koni tütsü vardır ve koni başına yaklaşık 20 dakika yanma süresi vardır...

İncele

Lavender Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(1)
109,90 TL

Lavender backflow geri akış tütsüleri, temizleyici ve havadar bir koku olan lavanta, bedeni, zihni ve ev ortamını yenilemek için kullanılan bir tütsüdür.Her pakette 40 backflow koni tütsü vardır.Yanma Süresi: Ortalama 20 dakika..

İncele

Led Gözlü Ağaç Adam Polyester Çubuk ve Koni Tütsülük

(0)
399,00 TL

LED parlayan gözlere sahip ağaç adam çubuk ve koni tütsülük! Ağaç adam, yeşil Adam, Ormanın Adamı veya Ormanların Koruyucusu olarak da anılır. Treeman Işıklı polyester tütsülük 30 cm uzunluğundadır ve her odaya mükemmel bir katkı sağlar. Polyesterden üretilen bu tütsü yakıcı, dallardan ve yapraklardan oluşan karmaşık bir tasarıma sahiptir ve yanma ..

İncele

Lotus Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Lotus çiçeği backflow geri akış tütsü, meditasyona yardımcı olmak için ruh hali, koruma, maneviyat, şifa, iç huzur, dış uyum, meditasyon ve aşk ve romantizm için yakılmaktadır. Her pakette 40 geri akış tütsü konisi vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

İncele

Money Green Dragon Polyester Çubuk Tütsülük

(0)
299,00 TL

Madeni paralarla dolu bir yatakla çevrelenmiş güçlü bir ejderhanın yer aldığı dikkat çekici ayrıntılarla dolu zarif bir tasarım olan zarif money dragon tütsülük tanıtmaktan büyük heyecan duyuyor. Tütsülük yalnızca işlevsel bir aksesuar değildir; bolluk ve refahın sembolüdür.Ejderha tasarımlı polyesterden üretilmiş çubuk tütsülük evinize egzotik bir..

İncele

Mür Myrrh Hem Koni Tütsü

(0)
24,90 TL

MÜR TÜTSÜMür, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Hindistan'a özgüdür. Mür tütsü, buhur gibi, binlerce yıldır manevi ve dini törenlerde kullanılmıştır. Mür tütsü ruhsal bağlantınızı arttırdığı ve yüksek benliğinizin farkındalığını uyandırarak cenneti ve dünyayı birleştirdiği düşünülmektedir. Kundalini'de taç (gök) ve taban (Dünya) Çakraları arasındaki bağı ..

İncele

Musk Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Misk geri akış tütsü, düzeni ve dengeyi sağlamak, koruyucu engeller oluşturmak, olumsuz etkileri ortadan kaldırmak ve enerjilerini yeniden hizalamak için kullanılır.Musk tütsü ölüm, yeraltı dünyası ve öbür dünya ile ilişkilidir. Her pakette 40 misk geri akış koni tütsü vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

İncele

Opium Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Opium backflow geri akış tütsü konileri HEM Markasına ait olup Hindistan'da üretilir. Afyon bitkisinin güzel ve  egzotik kokusu vardır. Yakıldıklarında, duman tütsü kulesinden bir şelale gibi akar olağan dışı ve güzel bir etki yaratır.Backflow tütsüler sadece Geri Akış Tütsü Brülörleri ile kullanım içindir. Her kutuda 40 adet opium tütsü bu..

İncele

Palo Santo Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Palo santo backflow geri akış tütsü, yüzyıllardır negatif enerjiyi temizlemek, pozitif enerjiyi çekmek, barışı ve dengeyi yeniden kurmak, konsantrasyon ve meditasyonu geliştirmek ve insanları fiziksel ve ruhsal seviyelerde iyileştirmek için kullanıldı. Her pakette 40 palo santo tütsü konisi vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

Tükendi
İncele

Patchouli Musk Tütsü

(0)
21,90 TL

Paçuli ve misk tütsüsü zengin, ormanlık ve tatlı bir kokuya sahiptir. Patchouli musk tütsü bir uyarıcı, antiseptik olarak kullanılır ve ateşi hafifletmek için kullanılır. Patchouli Musk ayrıca rahatsızlıklar, zihinsel yorgunluk, aşk, tutku, temizlik, şifa ve stres gidermeye yardımcı olmak için yakılır.Paket İçeriği: 20 Tütsü ÇubuğuKutu İçeriği: 6 P..

İncele

Sandalwood Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Sandalwood Backflow Tütsü dünyevi, taze ve pürüzsüzdür. Koku genellikle sakin ve meditatif bir duruma neden olmak için kullanılır ve afrodizyak olarak eski bir üne sahiptir.Araştırmalar, sandal ağacı geri akış tütsüye maruz kalmanın iyileştirici özellikleri uyardığını göstermiştir. Kokunun kas ağrısını ve hazımsızlığını hafifletmeye ve depresyonu a..

İncele

Satya Nag Champa Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(1)
29,90 TL

Satya Sai Baba Nagchampa geri akışlı tütsü, Sandal Ağacı, Champaca, Frangipani ve Manolya'nın oryantal ve çiçek kombinasyonudur. Bu geri akış organik tütsü konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudur ve alt kısmında duman için bir çıkış görevi gören bir delik vardır...

İncele

Satya Premium Sandal Ağacı Dhoop Organik Tütsü

(1)
119,90 TL

Satya Sandal Ağacı Tütsü: Doğu'nun Güzel Kokulu ve Ruhsal Özü Tütsü, hem pratik hem de manevi amaçlar için kullanılan, yüzyıllardır insanlık tarihinin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Tütsü yakmanın tatlı, hoş kokulu dumanı, havayı arındırmak ve meditasyonu geliştirmekten dini ritüeller ve törenlere kadar bir dizi uygulama ile ilişkilendirilmiştir. ..

İncele

Satya Seven Chakra Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(1)
29,90 TL

Satya Seven Chakra geri akışlı tütsü, 7 çakrayı dengelemeye yardımcı olan Paçuli, Neroli, Çam, Gülağacı, Lavanta, Sandal Ağacı ve Kireçten oluşan etkili ve canlandırıcı bir karışımdır. Bu geri akış Dhoop konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudur ve alt kısmında duma..

İncele

Satya Super Hit Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(1)
29,90 TL

Satya Superhit geri akışlı tütsü, Hindistan Cevizi, Tarçın Kabuğu, Gül, Karanfil, Menekşe, Zambak, Sümbül ve Leylak çiçek aroma bileşiklerinin ve uçucu yağlarının aromatik ve özel bir karışımıdır. Bu super hit geri akış tütsü konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudu..

İncele

Skull Roses Polyester Çubuk ve Koni Tütsülük

(0)
299,00 TL

Fantezi İskelet ve Güller Çubuk ve Koni TütsülükHediye olarak vermek için biraz farklı bir şey mi arıyorsunuz? Reçineden yapılmış iskelet ve gül tasarımlı tütsü tutucu eğlenceli ve ürkütücüdür ve arkadaşınız veya aile üyeniz için ideal bir hediye olacaktır.Bu tütsü tutucu modern bir ortama mükemmel uyum sağlayacaktır.Gotik sanatı ve hoş kokuları se..

İncele

Tree Man Moon Polyester Tütsü Tutucu

(0)
299,00 TL

Tree Man Moon Polyester Çubuk Tütsü TutucuHilal şeklindeki kavisli ağaç adam çubuk tütsü tutucu yalnızca ham doğayı değil, aynı zamanda ölümsüzlüğü ve yaşam döngüsünü de temsil ediyor. Çubuk tütsülük soğuk döküm reçineden yapılmış ve benzersiz ve kişisel bir dokunuş için elle boyanmıştır.Ağaç Adam, tarlaların ve ormanların Kelt ve Druidik Tanrısını..

İncele

Tree Spirit Polyester Tütsü Kutusu

(0)
399,90 TL

Tree Spirit Polyester Ağaç Adam Tütsü KutusuÖnde beyaz sakallı bir yüz, dede gülümsemesiyle dışarı bakıyor. Sarmaşıklar yanlara tırmanıyor. Tree spirit tütsü kutusu yalnızca ham doğayı değil, aynı zamanda ölümsüzlüğü ve yaşam döngüsünü de temsil ediyor.Sevgiyle elle boyanmış güzel tasarlanmış yüksek kaliteli İşçilik ve farklı tasarımın birleşi..

İncele

White Sage Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

White sage (Beyaz Adaçayı) geri akış paketinde 40 adet koni şeklinde tütsü bulunmaktadır.Yanma Süresi: 20 Dakika Beyaz adaçayı ince bir toz halinde öğütülür özel bitkisel sakız ile karıştırılarak bambu çubuğuna yuvarlanır. Beyaz adaçayı backflow tütsü dumanı olumlu ruhlar çeker ve olumsuzluğu caydırır...

Tükendi
İncele

Afrodizyak Etkili Black Love Tütsü

(0)
21,90 TL

Afrodizyak etkili tütsü, Ürün Boyutu: 25 * 6 * 9 cm Kutu İçeriği: 1 paket toplam 20 adet. Yanma Süresi: 40 dk..

İncele

Ahşap Tütsü Kayığı

(0)
12,90 TL

Yaklaşık 25 cm boyutunda, ahşap tütsü kayığı, temizliği oldukça kolay ve pratik kül tutucu...

İncele

Aloe Vera Cones Konik Tütsü

(0)
24,90 TL

Tütsü Sayısı: 10Yanma Süresi: 30-45 dakikaMarka: HEM..

Tükendi
İncele

Aloe Vera Tütsü

(0)
21,90 TL

Aroma: Aloe VeraYanma Süresi: 40 dkTütsü Sayısı: 20..

Tükendi
İncele

Amber Sandal Tütsü

(0)
21,90 TL

Aroma: Amber, sandal ağacıTütsü Sayısı: 20Yanma Süresi: 40 dakika..

Tükendi
İncele

Amber Tütsü

(0)
21,90 TL

Amber ağacı tütsü 1 pakette 20 adet tütsü çubuğu mevcuttur.Ürün Boyutu: 9 * 6 * 25 cmYanma Süresi: 40 dk..

Tükendi
İncele

Amrapalı Hexa Hem Tütsü

(0)
21,90 TL

Amparali tütsü, hem markasına ait olup şiddet ve nefis duygularının etkilerini azaltıp rahatlatmaktadır. Kutu içeriğinde 6 paket ve her pakette 20 tütsü çubuğu bulunmaktadır...

İncele

Angel Mist Premium Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Angel Mist büyülü tütsü kokusu ruhunuzu canlandıracak ve enerjinizi birçok seviyede yükseltecektir.El işi hem marka angel mist premium masala tütsü mistik bir deneyim elde etmenizi sağlayacak geleneksel bitkilerin ve uçucu yağların bir karışımıdır.Huzurlu bir gün için premium tütsü.Bir adet 15 gram paket.Yanma Süresi: 40 - 45 Dakika..

İncele

Anti Stress Cones Konik Tütsü

(0)
24,90 TL

Konik Tütsü Sayısı: 10Yanma Süresi: 45 Dakika..

Tükendi
İncele

Anti Stress Tütsü

(0)
21,90 TL

Anti Stress Tütsü çeşitli bitki çayı ve ot özünden imal edilmiştir.Paket Sayısı: 6Tütsü Sayısı: 20 çubukYanma Süresi: 40 dk..

Tükendi
İncele

Anti Tobacco Tütsü

(0)
21,90 TL

Koku: Nane, MelisaYanma Süresi: 40 DakikaPaket Sayısı: 6Tütsü Sayısı: 120..

İncele

Anubhuti Masala Organik Tütsü

(0)
39,90 TL

Hem Anubhuti masala organik tütsü, Hint tütsülerin en geleneksel olanıdır. Sakinleştirici ve arındırıcı etkisinden dolayı çok değerlidir.Yanma Süresi: 45 dkPaket İçeriği: 15 gram..

Tükendi
İncele

Aphrodisia Afrodizyak Tütsü

(0)
21,90 TL

Aphrodisia Tütsü karışık çiçek, ot ve bitki özünden imal edilmiştir.Yanma Süresi: 40 dkTütsü Sayısı: 20..

Gösterilen 1 - 56 Toplam 426 Ürün (8 Sayfa)

HEM Tütsü & Tütsülük

Yıllar boyunca farklı kültürlerde yer edinmiş tütsüler, yaydıkları o güzel kokular ile insanları kendilerine çekmişlerdir. Tütsülerin yapımı çok zahmetlidir. Fakat çok ucuza satılmasına rağmen, çok yüksek bir kalite sunmaktadır. Hindistan'ı tütsünün ana vatanı olarak kabul edebiliriz. Türkiye'de çok uygun fiyatlara menşei Hindistan olan HEM tütsüleri bulabilmeniz mümkündür. Aklınıza gelebilecek her türlü meyve, çiçek veya özel üretim kokularının tütsüleri üretilip neredeyse her yerde satışa sunulmaktadır. Kendi zevkinize uygun farklı kokulara sahip tütsüleri satın alarak evinize güzel ve farklı bir hava katabilirsiniz. Üstelik bunları tütsü ve tütsülük sevenlere hediye olarak da alabilirsiniz.

HEM marka tütsünüzü seçtikten sonra onu yakmak için tütsü kutusuna yerleştirmelisiniz. Böylece hem yangın riskini ortadan kaldırıp hem de tütsünün küllerinin etrafa saçılmasını önleyeceksiniz. Temizlemesi de bir o kadar kolay olacaktır. Tütsünüzü ahşap tütsülüğe yerleştirmek için tahta ucunu tütsü kayığının deliğine sabitlemelisiniz. Düşmeyeceğinden emin olduğunuzda buhur tütsüyü ucu alev alacak şekilde yakmalısınız. Alev aldıktan sonra üfleyerek kor halinde yanmasına izin vermelisiniz. Geriye sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

Sevdiklerinize yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde hediye olarak ortama hava katmak amacıyla tütsü ve buhurdanlık alıp yakabilirsiniz. Yalnızca sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek amacıyla değil kendinize de küçük birer mutluluk kaynağı olsun diye de alabilirsiniz. Odanızda ya da evinizin bir köşesinde yakacağınız birçok koku çeşidine sahip tütsüler sizin de yüzünüzde bir gülümsemeye sebep olacak,güzel kokusuyla yeniden doğmuş gibi hissettirecektir.