HEM Tütsü ve Tütsülük

LİSTELE
İncele

12 Paket HEM Koni Tütsü Dileğini Seç 120 Adet 45 Farklı Çeşit

(4)
249,90 TL

12 paket HEM koni tütsü 45 farklı çeşitten dilediğinizi seçebilirsiniz.Toplam tütsü sayısı: 120 Adetİstediğiniz 12 paket tütsüyü kutucuğa yazabilirsiniz.Her Pakette 10 koni tütsü bulunmaktadır.Bir tütsü konisinin yanma süresi yaklaşık 20-30 dakikadır.Koni Tütsü Çeşitleri: Aloe Vera, Anti Stress, Attracts Money, Blueberry, Cannabis, Cinnamon, Clove ..

İncele

120 Adet HEM Geri Akışlı Şelale Tütsü Dilediğini Seç

(1)
329,00 TL

120 adet HEM marka geri akışlı şelale tütsü 13 farklı seçenekten dilediğiniz 6 farklı kokuyu seçebilirsiniz. Tütsü seçiminde 20 adet veya katlarını seçebilirsiniz. Seçebileceğiniz Tütsü Çeşitleri: Sandalwood, Palo Santo, Red Rose, Opium, White Sage, Jasmine, Mamma Baby, Coconut, Vanilla, Dragons Blood, Lotus, Lavender, Musk Tütsü dünyanın hemen ..

İncele

Ayurvedic 7 Çakra Seven Chakra Premium Organik Tütsü Seti

(1)
289,90 TL

Hindistan'dan ithal Ayurvedic marka 7 chakra organik tütsü seti, kutu içeriğinde 7 farklı çeşit tütsü bulunmaktadır. Her pakette 15 gram 7 çakra tütsü vardır.Kutu içeriği: Crown, Third Eye, Throat, Heart, Solar Plexus, Sacral, Root olmak üzere 7 farklı çakra kokusuTütsüler premium ve organiktir.Yanma süresi: Ortalama 40 dakikaHer pakette farklı ren..

İncele

Deepika White Sage Beyaz Adaçayı Organik Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Deepika Beyaz Adaçayı White Sage" tütsü, taze, serin ve zengin çimenli bir aromaya sahiptir. Beyaz Adaçayı tütsünün büyüleyici ve hafif acı-baharatlı kokusu mükemmel bir antiseptik görevi görür. Yağlara batırılmış ve kokulu otlar, ezilmiş çiçekler ve baharatlara dayalı Hintli ustalar tarafından el yapımı Beyaz Adaçayı White Sage tütsü, negatif e..

İncele

Dragon Blood Ejderha Kanı HEM Koni Tütsü

(0)
19,90 TL

Dragon Blood koni tütsü, ejderhanın kanı esas olarak Dracaena veya Ejderha Ağacı adı verilen bir palmiye ağacının reçinesinden yapılan bir tütsü türüdür. Bu ağaçlar, Arap Denizi yakınlarındaki Sokotra takımadalarına özgüdür ve Yemen ülkelerinde bulunabilir. Bu uhrevi ağaç bin yıldan fazla yaşayabilir ve sıra dışı bir şemsiye benzeri görünüme sahipt..

İncele

Ejderha Polyester Çubuk Tütsülük

(0)
299,00 TL

Ejderha çubuk tütsülük dekorasyonunuza fantastik bir dokunuş getirmeye hazır, güzel tasarlanmış bir yeşile sahiptir. Ejderha tütsülük ile efsaneyi hayata geçirin. Gökyüzünün ve okyanusların efendisi olan bu efsanevi yaratıklar her zaman insanın hayal gücünü büyülemiştir. Artık şık ve zarif Ejderha tütsülük ile bu ortaçağ fantastik canavarların..

İncele

Gothic Wampir Tabutu Çubuk ve Koni Tütsülük

(0)
299,00 TL

İster bir yoga seansı sırasında ister zihninizi rahatlatmak ve temizlemek için tütsü yakıyor olun, ister bir ritüel gerçekleştiriyor olun, bu çubuk ve koni tütsülük dekorasyonunuza gotik bir unsur katacağından emin olabilirsiniz. Alternatif dekorunuz için özel bir vurgu arıyorsanız wampir tabutu çubuk ve koni tütsülük mükemmel bir gotik dekor öğes..

İncele

HEM Cinnamon Tarçın Geri Akış Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

HEM marka cinnamon (tarçın) kokulu geri akışlı tütsü konilerinin alt kısmında bir delik vardır ve dumanın aşağıdan çıkmasına izin vererek sizi rahatlatacak ve sizi meditatif bir duruma getirecek bir damlama etkisi yaratır. Bu geri akış tütsü konileri özel olarak tasarlanmış geri akışta kullanılmalıdır. Daha iyi görüntü ve duman efektleri elde e..

İncele

HEM Citronella Geri Akış Tütsü 40 Adet - Sinek Kovucu

(0)
109,90 TL

Hem Citronella tütsü konileri yukarı doğru değil aşağı doğru akacak şekilde tasarlanmıştır, tütsü akışı puslu bir atmosfer yaratacaktır. Her pakette 40 geri akış tütsü vardır. Citronella geri akış tütsü konileri, dumanın brülörden aşağı akmasına izin veren, alttan açılan küçük bir deliğe sahiptir ve duman, rahatlamayı ve meditasyonu geliştirmek iç..

Tükendi
İncele

Hem Flora Sandal Organik Masala Tütsü

(0)
21,90 TL

HEM Sandal Flora Organik Masala TütsüFlora sandal organik masala tütsü, özel aromatik bileşikler ile harmanlanmış gerçek sandal ağacı özlerinin kokusunu keşfedin. Bu yumuşak ruh halleri için odunsu ve baharatlı aromatik bir koku meditasyon veya rahatlama için mükemmel. Sandal ağacı klasik bir favori tütsüdür. Paket İçeriği: 8 adet çubuk tütsüF..

İncele

HEM Mango Papaya Tütsü

(0)
21,90 TL

Mango ve Papaya'yı birleştiren bu tütsü çubukları tatlı kokuludur ve bir odaya hızlı bir manevi canlanma sağlamak için mükemmeldir.Paket içinde 20 tütsü vardır. HEM Mango-Papaya tütsü çubukları, nazik ve sempatik bir ruha sahip, aynı zamanda enerjik ve amaçlı, modern bir metropolün ritminde yaşayan, romantik ve özgürlüğü seven insanlar için tasa..

İncele

HEM Patchouli Paçuli Geri Akış Şelale Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Patchouli Paçuli geri akış tütsü külahları, tütsü dumanını aşağıya gönderir ve özellikle geri akışlı tütsü brülörleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu popüler patchouli geri akış tütsü konileri, ortasında bir delik ile hazırlanmış olup, bu delik yandığında dumanın delikten aşağı akmasına ve olağanüstü bir görsel gösteri için yere doğru düşm..

İncele

HEM Yog Chakra Premium Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Hem Yog Chakra Premium Organik Masala TütsüPaket İçeriği: 15 gram tütsüYanma Süresi: Ortalama 40-45 dkHem Yog Chakra Masala Tütsü Çubukları, nadir bitkiler, çiçek ve yaprak özleri, bitkiler, reçineler, uçucu yağlar ve baharatlar gibi benzersiz bir doğal bileşen karışımı ile elde yuvarlanmıştır.Çakralar, vücut ve sağlık için hayati önem taşıyan, vüc..

İncele

Jasmine Yasemin Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Jasmine yasemin backflow tütsü konileri, etkileyici duman akışı oluşturmak için bir geri akış buhurdan ile kullanılabilir. Kutusunda 40 backflow koni tütsü vardır ve koni başına yaklaşık 20 dakika yanma süresi vardır...

İncele

Lavender Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(1)
109,90 TL

Lavender backflow geri akış tütsüleri, temizleyici ve havadar bir koku olan lavanta, bedeni, zihni ve ev ortamını yenilemek için kullanılan bir tütsüdür.Her pakette 40 backflow koni tütsü vardır.Yanma Süresi: Ortalama 20 dakika..

İncele

Led Gözlü Ağaç Adam Polyester Çubuk ve Koni Tütsülük

(0)
399,00 TL

LED parlayan gözlere sahip ağaç adam çubuk ve koni tütsülük! Ağaç adam, yeşil Adam, Ormanın Adamı veya Ormanların Koruyucusu olarak da anılır. Treeman Işıklı polyester tütsülük 30 cm uzunluğundadır ve her odaya mükemmel bir katkı sağlar. Polyesterden üretilen bu tütsü yakıcı, dallardan ve yapraklardan oluşan karmaşık bir tasarıma sahiptir ve yanma ..

İncele

Lotus Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Lotus çiçeği backflow geri akış tütsü, meditasyona yardımcı olmak için ruh hali, koruma, maneviyat, şifa, iç huzur, dış uyum, meditasyon ve aşk ve romantizm için yakılmaktadır. Her pakette 40 geri akış tütsü konisi vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

İncele

Money Green Dragon Polyester Çubuk Tütsülük

(0)
299,00 TL

Madeni paralarla dolu bir yatakla çevrelenmiş güçlü bir ejderhanın yer aldığı dikkat çekici ayrıntılarla dolu zarif bir tasarım olan zarif money dragon tütsülük tanıtmaktan büyük heyecan duyuyor. Tütsülük yalnızca işlevsel bir aksesuar değildir; bolluk ve refahın sembolüdür.Ejderha tasarımlı polyesterden üretilmiş çubuk tütsülük evinize egzotik bir..

İncele

Mür Myrrh Hem Koni Tütsü

(0)
19,90 TL

MÜR TÜTSÜMür, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Hindistan'a özgüdür. Mür tütsü, buhur gibi, binlerce yıldır manevi ve dini törenlerde kullanılmıştır. Mür tütsü ruhsal bağlantınızı arttırdığı ve yüksek benliğinizin farkındalığını uyandırarak cenneti ve dünyayı birleştirdiği düşünülmektedir. Kundalini'de taç (gök) ve taban (Dünya) Çakraları arasındaki bağı ..

İncele

Musk Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Misk geri akış tütsü, düzeni ve dengeyi sağlamak, koruyucu engeller oluşturmak, olumsuz etkileri ortadan kaldırmak ve enerjilerini yeniden hizalamak için kullanılır.Musk tütsü ölüm, yeraltı dünyası ve öbür dünya ile ilişkilidir. Her pakette 40 misk geri akış koni tütsü vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

İncele

Opium Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Opium backflow geri akış tütsü konileri HEM Markasına ait olup Hindistan'da üretilir. Afyon bitkisinin güzel ve  egzotik kokusu vardır. Yakıldıklarında, duman tütsü kulesinden bir şelale gibi akar olağan dışı ve güzel bir etki yaratır.Backflow tütsüler sadece Geri Akış Tütsü Brülörleri ile kullanım içindir. Her kutuda 40 adet opium tütsü bu..

İncele

Palo Santo Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Palo santo backflow geri akış tütsü, yüzyıllardır negatif enerjiyi temizlemek, pozitif enerjiyi çekmek, barışı ve dengeyi yeniden kurmak, konsantrasyon ve meditasyonu geliştirmek ve insanları fiziksel ve ruhsal seviyelerde iyileştirmek için kullanıldı. Her pakette 40 palo santo tütsü konisi vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

Tükendi
İncele

Patchouli Musk Tütsü

(0)
21,90 TL

Paçuli ve misk tütsüsü zengin, ormanlık ve tatlı bir kokuya sahiptir. Patchouli musk tütsü bir uyarıcı, antiseptik olarak kullanılır ve ateşi hafifletmek için kullanılır. Patchouli Musk ayrıca rahatsızlıklar, zihinsel yorgunluk, aşk, tutku, temizlik, şifa ve stres gidermeye yardımcı olmak için yakılır.Paket İçeriği: 20 Tütsü ÇubuğuKutu İçeriği: 6 P..

İncele

Red Rose Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Red rose backflow geri akış tütsü, gül yağının çiçeksi, tatlı kokusu depresyonu ortadan kaldırır, gerginliği azaltır, duygularınızı sakinleştirir, kaygıyı hafifletir ve ruhunuzu yükseltir.Yatıştırıcı koku sinirleri yatıştırır, ancak duyusal ve uyarıcı bir afrodizyaktır. Kırmızı Gül Tütsü yakmak size iyi sağlık, başarı, sevgi ve para nimet getirdiği..

İncele

Sandalwood Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Sandalwood Backflow Tütsü dünyevi, taze ve pürüzsüzdür. Koku genellikle sakin ve meditatif bir duruma neden olmak için kullanılır ve afrodizyak olarak eski bir üne sahiptir.Araştırmalar, sandal ağacı geri akış tütsüye maruz kalmanın iyileştirici özellikleri uyardığını göstermiştir. Kokunun kas ağrısını ve hazımsızlığını hafifletmeye ve depresyonu a..

İncele

Satya Nag Champa Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(1)
29,90 TL

Satya Sai Baba Nagchampa geri akışlı tütsü, Sandal Ağacı, Champaca, Frangipani ve Manolya'nın oryantal ve çiçek kombinasyonudur. Bu geri akış organik tütsü konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudur ve alt kısmında duman için bir çıkış görevi gören bir delik vardır...

İncele

Satya Palo Santo Geri Akışlı Şelale Tütsü - 10 Adet

(0)
29,90 TL

"Satya Palo Santo Tütsü - Çam, Nane ve Limon'un tatlı kokusu ve Frankincense ve Myrhh ile şifa ve iyi talihin habercisi . Bu geri akışlı şelale Dhoop konileri yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya doğru heykelcikle birleştirildiğinde güzel bir şelale dumanı etkisi yaratır. Her koni kurudur ve alt kısmında duman için bir çıkış ..

İncele

Satya Premium Sandal Ağacı Dhoop Organik Tütsü

(1)
119,90 TL

Satya Sandal Ağacı Tütsü: Doğu'nun Güzel Kokulu ve Ruhsal Özü Tütsü, hem pratik hem de manevi amaçlar için kullanılan, yüzyıllardır insanlık tarihinin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Tütsü yakmanın tatlı, hoş kokulu dumanı, havayı arındırmak ve meditasyonu geliştirmekten dini ritüeller ve törenlere kadar bir dizi uygulama ile ilişkilendirilmiştir. ..

Gösterilen 1 - 28 Toplam 399 Ürün (15 Sayfa)

HEM Tütsü & Tütsülük

Yıllar boyunca farklı kültürlerde yer edinmiş tütsüler, yaydıkları o güzel kokular ile insanları kendilerine çekmişlerdir. Tütsülerin yapımı çok zahmetlidir. Fakat çok ucuza satılmasına rağmen, çok yüksek bir kalite sunmaktadır. Hindistan'ı tütsünün ana vatanı olarak kabul edebiliriz. Türkiye'de çok uygun fiyatlara menşei Hindistan olan HEM tütsüleri bulabilmeniz mümkündür. Aklınıza gelebilecek her türlü meyve, çiçek veya özel üretim kokularının tütsüleri üretilip neredeyse her yerde satışa sunulmaktadır. Kendi zevkinize uygun farklı kokulara sahip tütsüleri satın alarak evinize güzel ve farklı bir hava katabilirsiniz. Üstelik bunları tütsü ve tütsülük sevenlere hediye olarak da alabilirsiniz.

HEM marka tütsünüzü seçtikten sonra onu yakmak için tütsü kutusuna yerleştirmelisiniz. Böylece hem yangın riskini ortadan kaldırıp hem de tütsünün küllerinin etrafa saçılmasını önleyeceksiniz. Temizlemesi de bir o kadar kolay olacaktır. Tütsünüzü ahşap tütsülüğe yerleştirmek için tahta ucunu tütsü kayığının deliğine sabitlemelisiniz. Düşmeyeceğinden emin olduğunuzda buhur tütsüyü ucu alev alacak şekilde yakmalısınız. Alev aldıktan sonra üfleyerek kor halinde yanmasına izin vermelisiniz. Geriye sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

Sevdiklerinize yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde hediye olarak ortama hava katmak amacıyla tütsü ve buhurdanlık alıp yakabilirsiniz. Yalnızca sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek amacıyla değil kendinize de küçük birer mutluluk kaynağı olsun diye de alabilirsiniz. Odanızda ya da evinizin bir köşesinde yakacağınız birçok koku çeşidine sahip tütsüler sizin de yüzünüzde bir gülümsemeye sebep olacak,güzel kokusuyla yeniden doğmuş gibi hissettirecektir.