Backflow Geri Akış Tütsü

LİSTELE
İncele

Geri Akışlı Seramik Buddha Şelale Tütsülük

(0)
169,90 TL

Mistik Geri Akışlı Seramik Buddha Şelale TütsülükYüksek kaliteli seramik ve harika detayları ile geri akışlı buddha temalı şelale tütsülük.Geri akışlı backflow tütsü konisi yandığında, duman izi sisli, akan bir su çağlayanı taklit eder. Bu sevimli, seramik tütsülük, herhangi bir alana rahatlatıcı ve dekoratif bir dokunuş sağlarken en sevdiğiniz tüt..

İncele

Jasmine Yasemin Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

Jasmine yasemin backflow tütsü konileri, etkileyici duman akışı oluşturmak için bir geri akış buhurdan ile kullanılabilir. Kutusunda 40 backflow koni tütsü vardır ve koni başına yaklaşık 20 dakika yanma süresi vardır...

İncele

Lavender Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

Lavender backflow geri akış tütsüleri, temizleyici ve havadar bir koku olan lavanta, bedeni, zihni ve ev ortamını yenilemek için kullanılan bir tütsüdür.Her pakette 40 backflow koni tütsü vardır.Yanma Süresi: Ortalama 20 dakika..

İncele

Lotus Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

Lotus çiçeği backflow geri akış tütsü, meditasyona yardımcı olmak için ruh hali, koruma, maneviyat, şifa, iç huzur, dış uyum, meditasyon ve aşk ve romantizm için yakılmaktadır. Her pakette 40 geri akış tütsü konisi vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

İncele

Musk Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

Misk geri akış tütsü, düzeni ve dengeyi sağlamak, koruyucu engeller oluşturmak, olumsuz etkileri ortadan kaldırmak ve enerjilerini yeniden hizalamak için kullanılır.Musk tütsü ölüm, yeraltı dünyası ve öbür dünya ile ilişkilidir. Her pakette 40 misk geri akış koni tütsü vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

Tükendi
İncele

Opium Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

Opium backflow geri akış tütsü konileri HEM Markasına ait olup Hindistan'da üretilir. Afyon bitkisinin güzel ve  egzotik kokusu vardır. Yakıldıklarında, duman tütsü kulesinden bir şelale gibi akar olağan dışı ve güzel bir etki yaratır.Backflow tütsüler sadece Geri Akış Tütsü Brülörleri ile kullanım içindir. Her kutuda 40 adet opium tütsü bu..

İncele

Palo Santo Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

Palo santo backflow geri akış tütsü, yüzyıllardır negatif enerjiyi temizlemek, pozitif enerjiyi çekmek, barışı ve dengeyi yeniden kurmak, konsantrasyon ve meditasyonu geliştirmek ve insanları fiziksel ve ruhsal seviyelerde iyileştirmek için kullanıldı. Her pakette 40 palo santo tütsü konisi vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

İncele

Red Rose Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

Red rose backflow geri akış tütsü, gül yağının çiçeksi, tatlı kokusu depresyonu ortadan kaldırır, gerginliği azaltır, duygularınızı sakinleştirir, kaygıyı hafifletir ve ruhunuzu yükseltir.Yatıştırıcı koku sinirleri yatıştırır, ancak duyusal ve uyarıcı bir afrodizyaktır. Kırmızı Gül Tütsü yakmak size iyi sağlık, başarı, sevgi ve para nimet getirdiği..

İncele

Sandalwood Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

Sandalwood Backflow Tütsü dünyevi, taze ve pürüzsüzdür. Koku genellikle sakin ve meditatif bir duruma neden olmak için kullanılır ve afrodizyak olarak eski bir üne sahiptir.Araştırmalar, sandal ağacı geri akış tütsüye maruz kalmanın iyileştirici özellikleri uyardığını göstermiştir. Kokunun kas ağrısını ve hazımsızlığını hafifletmeye ve depresyonu a..

Tükendi
İncele

Vazo Zen Mistik Geri Akışlı Şelale Tütsülük

(1)
169,90 TL

Vazo ve Tasarımlı Zen Mistik Geri Akışlı Şelale TütsülükVazo Tütsülük Ölçüsü: 21 * 13 cmMalzeme: Seramik Vazo ve testi tasarımlı zen geri akışlı mistik şelale tütsülük kadar rahatlatıcı çok fazla masa parçası yok! Bu dekorasyon parçasının tepesinde, dağdan aşağı akan bir şelaleyi taklit eden bir duman izi oluşturmak için yanan bir tütsü konisi yan..

İncele

White Sage Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
29,90 TL

White sage (Beyaz Adaçayı) geri akış paketinde 40 adet koni şeklinde tütsü bulunmaktadır.Yanma Süresi: 20 Dakika Beyaz adaçayı ince bir toz halinde öğütülür özel bitkisel sakız ile karıştırılarak bambu çubuğuna yuvarlanır. Beyaz adaçayı backflow tütsü dumanı olumlu ruhlar çeker ve olumsuzluğu caydırır...

İncele

Buddha Seramik Şelale Tütsülük

(0)
99,00 TL

Buddha Seramik Geri Akışlı Şelale TütsülükBu zen tarzı geri akışlı buddha ve şelale tütsülüğü benzersiz ve muhteşem iç dekorunuz yapın. Aşağı doğru akan güzel duman, odanızın etrafındaki estetik rotayı takip edecek. Nehir gölü tütsü tutuculu bu buddha şelale tütsülük ile meditasyon alanınızda mini bir zen inzivası yaratmak mükemmeldir. Geri akışlı ..

Tükendi
İncele

Buhurdanlık Şelale (Büyük Boy)

(1)
159,90 TL

Geri Akışlı Şelale BuhurdanlıkMalzeme: SeramikŞelale deseni: Geri akışlı tütsü brülörü, hassas bir şekilde yerleştirilmiş basamaklarla engellenen bir duman izini oluşturmak için yakılan geri akışlı bir tütsü konisiyle çalışır ve hoş bir şelale deseni oluşturur.Dekoratif dokunuş: Elips şeklindedir, içi boştur, zarif, gerçekçi bir dokunuş sağlayan gö..

İncele

Seramik Lotus ve Şelale Geri Akışlı Tütsülük

(0)
99,00 TL

Geri Akışlı Şelale TütsülükLotus ve Şelale tasarımlı geri akışlı backflow tütsülük, en sevdiğiniz geri akış konilerinin yanmasını sergilemenize ve tütsü tutucunuzun farklı seviyelerinde yüzen dumanı izlemenize olanak tanıyan güzel bir dekor parçasıdır.Normal tütsü tutucularda olduğu gibi sadece havada süzülmekle kalmaz, göz alıcı bir şelale etkisi ..

İncele

Tribal Soul Myrrh Geri Akışlı Jumbo Boy Tütsü

(0)
14,99 TL

Paket İçeriği: 10 adet myrrh jumbo boy geri akışlı tütsü Her geri akışlı myrrh backflow tütsü konisi, koşullara bağlı olarak 20 - 30 dakika arasında yanmaktadır. Marka: Tribal Soul (Hari Darshan)Geri akışlı Myrrh tütsü, kabukları kesildiğinde sırasıyla Boswellia ve Commiphora ağaçlarından çıkan sakızlı özden elde edilir. Ruh Hali / İlham: Arı..

İncele

Tribal Soul Palo Santo Geri Akışlı Jumbo Boy Tütsü

(0)
14,99 TL

Kutu içeriği: 10 Adet jumbo boy palo santo tütsüMarka: Tribal Soul (Hari Darshan)Her geri akışlı backflow tütsü konisi, koşullara bağlı olarak 20 - 30 dakika arasında yanmaktadır.Palo Santo, Myrrh ve Frankincense ağaçlarının aynı ailesinde, Ekvador ve Peru'nun yağmur ormanlarına özgü bir ağaçtır. Adı "Kutsal Ağaç" anlamına gelir ve yerli şamanlar t..

İncele

Tribal Soul White Copal Geri Akışlı Jumbo Boy Tütsü

(0)
14,99 TL

Tribal Soul (Hari Darshan) White Copal geri akışlı tütsü Meksika'daki Maya tarafından tıbbi kullanımları ile bilinen Bursera ağaçları ailesinden alınır.Hari Darshan white copal geri akışlı tütsüler negatif enerjilerden, arınmadan ve arınmadan korunmak için kullanılır ve yaşamınıza olumlu bir değişim çekmeye yardımcı olur.Her tütsü konisi Hindistan'..

İncele

Tribal Soul White Sage Geri Akışlı Jumbo Boy Tütsü

(0)
14,99 TL

Kutu içeriği: 10 Adet jumbo boy white sage (Beyaz Adaçayı) tütsüMarka: Tribal Soul (Hari Darshan)Her geri akışlı backflow tütsü konisi, koşullara bağlı olarak 20 - 30 dakika arasında yanmaktadır. Hari Darshan Tribal Soul Backflow tütsü konileri ile White Sage (Beyaz Adaçayı) temizleyici kokusunu yaşayın. Tütsü konisi, uzun süre kalıcı bir koku sun..

Tükendi
İncele

Backflow Ters Akış Şelale Tütsülük

(0)
49,00 TL

Şelale tasarımında karmaşık ve büyüleyici bir ters akış tütsü brülörü. Backflow koni tütsü yandığında, koniden çıkan duman aşağı doğru büyüleyici bir şelale etkisi altında toplanmaktadır.Malzeme: SeramikTütsülük Boyutu: 11 * 10 * 8 cm..

Tükendi
İncele

Geri Akış Tütsülük Şelale

(0)
29,00 TL

Siyah seramik split bambu merdiven tasarımında şaşırtıcı derecede basit bir geri akış tütsü brülörü. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru toplanır. İzlemesi çok güzel.Brülör Boyutu: 10 * 7 * 5.5 cm..

Tükendi
İncele

Lotus Backflow Geri Akış Seramik Tütsülük

(0)
49,90 TL

Lotus Backflow Geri Akış Seramik TütsülükKendinize veya sevdiğiniz birine yalnızca geri akış konileri için bir tütsülük değil, aynı zamanda güzel bir dekor parçasıyla şımartın. Lotus geri akışlı seramik tütsülük, en sevdiğiniz geri akış tütsü konilerinin yanmasını sergilemenizi ve tütsülükten farklı seviyelerinde yüzen dumanı izlemenizi sağlayan gü..

Tükendi
İncele

Nehir Geri Akışlı Tütsülük

(0)
39,00 TL

Siyah seramik akan nehir tasarımında basit ama güzel bir geri akış tütsülük. Koni yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru akar. İzlemesi çok güzel.En iyi etkiler için ani hava hareketlerinden uzak bir alanda iç mekanlarda yanar. Yaktıktan sonra tütsülükte hafif yağlı bir kalıntı oluşmasının normal..

Tükendi
İncele

Nilüfer Tasarımlı Backflow Geri Akışlı Tütsülük

(0)
189,00 TL

Backflow Tütsü kokusu kadar dumanını izlemek de keyiflidir; Bu özel nilüfer tasarımlı geri akışlı seramik tütsülüğü kullanmak, tam da bunu deneyimlemenizi sağlayacaktır. Bu güzelce yapılmış backflow tütsülük aşağıya doğru akan pürüzsüz akan suyu taklit eden duman görüntüsü ile koku notalarını zenginleştirirken zihninizi boşaltın ve rahatlayın.Malze..

Tükendi
İncele

Şelale Geri Akışlı Backflow Seramik Tütsülük

(0)
99,90 TL

Şelale ve Lotus çiçeği tasarımında seramik malzemeden üretilmiş oldukça kaliteli geri akışlı tütsülük.Malzeme: SeramikTaban: AhşapÜrün Ölçüsü: 14 x 8.5 cmSeramik şelale ve lotus çiçeği tasarımında şaşırtıcı derecede basit geri akış backflow tütsü brülörü. Koni yakıldığında, koniden çıkan duman büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağıya doğru ilerler.Y..

Gösterilen 1 - 24 Toplam 24 Ürün (1 Sayfa)

Backflow geri akış tütsü konileri yakmak size iki şey verir; istenen koku ve aşağı doğru akan kalın dumanın büyüleyici görüntüsü.

Geri akış tütsü konileri yukarı doğru değil aşağı doğru akacak şekilde tasarlanmıştır, tütsü akışı puslu ve büyüleyici bir ortam yaratacaktır. Nihai etki yaratmak için özel olarak tasarlanmış geri akış tütsü brülörleri ile kullanınız.