Masala Tütsü

LİSTELE
İncele

12 Paket HEM Premium Masala Tütsü Seti Dilediğini Seç

(0)
249,99 TL

HEM Premium Masala Tütsü SetiToprak ve çiçek alt tonlarının kalıcı notaları ile enfes bir koku ortaya çıkarmak için %100 doğal kaynaklı bitkiler, organik bal, baharatlar ve uçucu yağlar ile yapılan Hem'in organik premium masala tütsü karışımı ile aşılanmış taze karışımlar. Bu karışımlar, enerji alanlarını dengelerken ve hava temizlemeyi teşvik e..

İncele

Ayurvedic 7 Çakra Seven Chakra Premium Organik Tütsü Seti

(1)
249,90 TL

Hindistan'dan ithal Ayurvedic marka 7 chakra organik tütsü seti, kutu içeriğinde 7 farklı çeşit tütsü bulunmaktadır. Her pakette 15 gram 7 çakra tütsü vardır.Kutu içeriği: Crown, Third Eye, Throat, Heart, Solar Plexus, Sacral, Root olmak üzere 7 farklı çakra kokusuTütsüler premium ve organiktir.Yanma süresi: Ortalama 40 dakikaHer pakette farklı ren..

İncele

Deepika White Sage Beyaz Adaçayı Organik Masala Tütsü

(0)
29,90 TL

Deepika Beyaz Adaçayı White Sage" tütsü, taze, serin ve zengin çimenli bir aromaya sahiptir. Beyaz Adaçayı tütsünün büyüleyici ve hafif acı-baharatlı kokusu mükemmel bir antiseptik görevi görür. Yağlara batırılmış ve kokulu otlar, ezilmiş çiçekler ve baharatlara dayalı Hintli ustalar tarafından el yapımı Beyaz Adaçayı White Sage tütsü, negatif e..

İncele

Golden Nag Champa Organik Masala Tütsü

(0)
19,90 TL

Vijayshree Golden Nag Champa Organik Tütsü Titreşiminizi yükseltin!Golden nag champa masala tütsü stresli zihni rahatlatan, rahatlamanızı ve kolayca nefes almanızı sağlayan benzersiz bir sıcak koku yayar. Eski Hint kültürünün bir parçasıdır.Vijayshree Golden Nag Champa tütsü parlak ve enerji verici aromasıyla dünyanın en popüler tütsülerinden biri..

İncele

Hem Flora Sandal Organik Masala Tütsü

(0)
12,90 TL

HEM Sandal Flora Organik Masala TütsüFlora sandal organik masala tütsü, özel aromatik bileşikler ile harmanlanmış gerçek sandal ağacı özlerinin kokusunu keşfedin. Bu yumuşak ruh halleri için odunsu ve baharatlı aromatik bir koku meditasyon veya rahatlama için mükemmel. Sandal ağacı klasik bir favori tütsüdür. Paket İçeriği: 8 adet çubuk tütsüF..

Tükendi
İncele

HEM Yog Chakra Premium Masala Tütsü

(0)
24,90 TL

Hem Yog Chakra Premium Organik Masala TütsüPaket İçeriği: 15 gram tütsüYanma Süresi: Ortalama 40-45 dkHem Yog Chakra Masala Tütsü Çubukları, nadir bitkiler, çiçek ve yaprak özleri, bitkiler, reçineler, uçucu yağlar ve baharatlar gibi benzersiz bir doğal bileşen karışımı ile elde yuvarlanmıştır.Çakralar, vücut ve sağlık için hayati önem taşıyan, vüc..

Tükendi
İncele

Nandi's Joy Vanilya - Paçuli Organik Tütsü

(0)
12,90 TL

1936 yılında kurulan Nandi's, tütsü çubukları alanında öncülerden biridir. Hindistan Chintamani'de küçük bir birim olarak başlayan firma, bugün kendi beklentilerini büyüttü ve 50.000 metrekarelik bir alana yayılmış 6 üretim birimiyle Hindistan'ın önde gelen tütsü üreticisi ve ihracatçılarından biridir.Nandi's Joy organik tütsü, vanilya ve paçuli ka..

İncele

Satya Nag Champa Agarbatti Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Satya Nag Champa Agarbatti Organik Masala TütsüBüyüleyici aroması ile dünyanın en popüler tütsülerinden biridir. Satya nag champa tütsü yanmayı bitirdikten sonra uzun süre kalan tatlı çiçek kokusu için dünya çapında sevilir. Ancak Nag Champa, satya tarafından üretilen harika tütsülerden sadece biridir. Shrinivas serisinin herhangi birini veya ta..

Tükendi
İncele

Tales Of India Maharani Dream Masala Organik Tütsü

(0)
19,90 TL

Maharani Dream Masala TütsüHindistan, nesiller boyu gezginleri büyüleyen ve büyüleyen eski bir gizem, romantizm, entrika ve ihtişam ülkesidir. Geçmiş zamanların nostaljisini ateşleyen birçok görkemli saraya ev sahipliği yapmaktadır. Rüya gibi mimarisi, hayal gücünü yakalayacak ve duvarlarında tutulan sırları ortaya çıkarmak için ilham verec..

Tükendi
İncele

Amber Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Hem Amber masala tütsü, daha uzun süre kalan büyüleyici bir kokuyu yaymak için organik olarak üretilmiştir.Yaklaşık Yanma Süresi: 40 dkPaket İçeriği: 15 GramKoku: Baharat KarışımıYanıcı maddelerden uzak tutunuz.Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız...

İncele

Anubhuti Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Hem Anubhuti masala organik tütsü, Hint tütsülerin en geleneksel olanıdır. Sakinleştirici ve arındırıcı etkisinden dolayı çok değerlidir.Yanma Süresi: 45 dkPaket İçeriği: 15 gram..

İncele

Buddha Bliss Premium Masala Tütsü

(0)
24,90 TL

Hem Buddha Bliss, Hindistan'da yapılan yüksek kaliteli bir premium masala tütsüdür. Geleneksel otlar ve uçucu yağların karışımı ile yapılmıştır.15 gram'lık paket ile satılmaktadır.Her paket yaklaşık 10 çubuk içerir.Her çubuk yaklaşık 20 cm'dir.Yaklaşık 60 - 65 dakika yanma süresine sahiptir. Tam yanma süresi bir dizi faktöre bağlı olarak değişebili..

İncele

Champa Black Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Gerçek bir oryantal parfüm, çiçekli ve taze reçineli aromalarla dolu, sevmeniz gereken bir koku.Frangipani (şampanya çiçeği nektarı), Halmaddi (Ailanthus triphysa ağacı reçinesi), sandal ağacı ve tatlı otları ile harika kokulu champa black organik tütsü.Paket içeriğinde 15 gram tütsü bulunmaktadır.Marka: HEMYanma Süresi: 45 dakika..

İncele

Champa Flower Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Hem champa flower masala organik tütsü.Çiçek yağı ve odun tozlarını harmanlayan geleneksel tütsü rahat bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur.Tütsü yakmak toplumsal ortamları canlandırmak, meditasyonu ya da spa eşliğini derinleştirmek; atmosferi ve ambiyansı arttırmanın zamansız bir yoludur.Hem Nature Serisi, mükemmel, saf ve doğal champa flower tü..

İncele

Champa Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Paket İçeriği: 15 gram organik tütsüİçeriğindeki doğal karışımlardan oluşan, kesin oranlardaki rahatlatıcı aroma, sakinleştirici bir pozitif etki yaratan ve rahatlamış hissetmenizi sağlayan kokuları açığa çıkarır.Çeşitli baharat karışımlarından organik olarak üretilmiştir.Hem markasına aittir.Ortalama yanma süresi: 45 dk..

Tükendi
İncele

Church Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Church masala organik tütsü ortalama 45 dakika yanmaktadır. Organik olarak üretilmiştir. Paket içeriğinde 15 gram tütsü bulunmaktadır.Renk: Açık KahverengiÇocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.Tütsü çubuğunu tütsülük veya kayık ile kullanınız...

İncele

Cinnamon Tarçın Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Hem cinnamon tarçın özlü organik tütsü, evinizi veya çevrenizi canlandırmak için yakılan tarçın kokusudur.Paket İçeriği: 15 gramYanma Süresi: 45 DakikaAromatik bitkilerden ve en yüksek kalitede aroma yağlarından elde edilen, zengin ve gerçek bir tarçın kokusuna sahip 12 çubuk...

İncele

Flora Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Flora masala organik tütsü, doğal malzemeler ile yuvarlanarak üretilmiştir. 45 dakika yanma süresine sahiptir. Söndürüp yeniden yakılabilir.Paket içeriğinde 15 gram tütsü bulunmaktadır.Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanmalıdır...

Tükendi
İncele

Frank Incense Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Hem frank incense masala tütsü, Hindistan'daki üretim tesislerinde organik olarak elle yuvarlanıyor. Yandığında her bir tütsü çubuğu evinizi ya da çevrenizi güzel koku, mutluluk verici rahatlama ile doldurur, meditasyon ve manevi yolculuğunuzu pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.Paket İçeriği: 15 gram tütsüYanma Süresi: Ortalama 45 dakika..

İncele

Garden Fresh Premium Masala Organik Tütsü 12 Paket

(0)
249,90 TL

Garden Fresh premium organik tütsüKutusunda karışık 12 farklı tütsü paketi bulunmaktadır. Her pakette 15 gram tütsü mevcuttur.Paket Çeşitleri:Mysore SandalBlack OpiumCalifornian White SagePure RosePure PatchouliIndian SpicesMoney DrawingAyurvedaChakra HealingPalo SantoMantra MeditationSpiritual Yoga..

İncele

Guru Darshan Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Guru Darshan masala organik tütsü, paket içeriğinde 15 gram tütsü bulunmaktadır. Organiktir is yapmaz, 45 dakika yanma süresine sahiptir. Çeşitli baharat karışımından elde edilmiştir.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.Tütsü çubuğu ile kullanılmalıdır.Yanıcı malzemelerden uzak tutunuz...

Tükendi
İncele

Hari Darshan Nag Champa Organik Tütsü

(0)
19,90 TL

Hari Darshan Nag Champa organik tütsüler, çiçekler, baharatlar ve reçinelerin elle haddelenmiş bir karışımıdır ve her çubuk yaklaşık 45 dakika yanar. Doğal içerikler - şifalı bitkiler, reçineler ve masala - yatıştırıcı bir aroma yaratmak için mükemmel bir şekilde harmanlanmıştır. Tatlı ama dünyevi kokusuyla bu aromatik tütsü, her ruh halini veya or..

İncele

Hari Darshan OM Flora Organik Tütsü

(0)
12,90 TL

Hari Darshan'dan Om Flora Organik tütsü, Yoga veya meditasyon için en iyi tütsülerden biridir. Bu tütsü çubuklarının türü, geleneksel masala tütsülerinde olduğu gibi elle yuvarlanan çiçekler, reçine ve uçucu yağın zengin karışımından yapılmıştır. Om flora tütsü berraklık ve ruh halinizi iyileştirmenize yardımcı olan büyüleyici aroma. Çiçeksi ..

İncele

HEM Palo Santo Sandalwood Doğal Premium Masala Tütsü

(0)
29,90 TL

Palo Santo - Sandal Ağacı Premium Masala Tütsü Palo Santo nadir ve yüksek fiyatlı bir ağaçtır. Kutsal olduğu söylendiği gibi evleri kötü enerjilerden arındırmak için de kutsal sayılmaktadır. Geleneğe göre kokunun bir berraklık, konsantrasyon duygusu uyandırdığı ve hem böcekleri hem de depresyonu uzaklaştırdığı söylenir. Tütsü, özünü çevreye yayan..

İncele

Mantra Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Tütsü Sayısı: 12 (15 gram)Yanma Süresi: 40 - 45 Dk Mantra masala organik tütsü çubukları ruhsal ve psikolojik güçleri çekmeye yardımcı olur. Baştan çıkarıcı kokusu vardır. Bu tütsünün aroması hafif ve canlandırıcıdır. HEM, özen ve sevgi ile ustalıkla harmanlanmış seçkin ahşaplardan, reçinelerden, çiçeklerden ve ince uçucu yağlardan yapılan ge..

İncele

Musk Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Paket İçeriği: 15 GramYanma Süresi: 45 dakikaHem musk masala organik tütsü, el ile yuvarlanarak aromatik bitkilerden ve en yüksek kalitede aroma yağlarından elde edilmiş, zengin ve görkemli misk kokusuyla 12 çubuktan oluşur...

Tükendi
İncele

Myrrh Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Paket İçeriği: 15 Gram TütsüYanma Süresi: 40 dakikaMyrrh masala organik tütsü şifa, koruma, barış, sevgi ve arınma için kullanılır. Hem Royal Serisi tütsüleri çubuk başına 40 dakikadan fazla yanma süresine sahip yüksek dayanımlı kokulardır.Hindistan'da el işçiliği ile üretilmiştir. Myrrh tütsüleri, en yüksek kalitede aroma yağları ile karıştırılmış..

İncele

Mystical Nights Premium Masala Tütsü (Mistik Geceler)

(0)
24,90 TL

Hem marka mystical nights premium tütsü çubukları.Zihninizi özgürleştirmek ve enerjinizi seviyelere yükseltmek için sihirli bir koku.Yatmadan önce bu hafif kokunun tadını çıkarın.Rahatlamak, stresten uzaklaşmak ve zihninizi sakinleştirmeye yardımcı olur.Sabahları enerji kazancıyla uyanmaya hazır olun.Pakette 15 gram organik tütsü bulunmaktadır.Orta..

Gösterilen 1 - 28 Toplam 30 Ürün (2 Sayfa)