Konik Tütsü

LİSTELE
İncele

12 Paket HEM Koni Tütsü Dileğini Seç 120 Adet 45 Farklı Çeşit

(0)
89,99 TL

12 paket HEM koni tütsü 45 farklı çeşitten dilediğinizi seçebilirsiniz.Toplam tütsü sayısı: 120 Adetİstediğiniz 12 paket tütsüyü kutucuğa yazabilirsiniz.Her Pakette 10 koni tütsü bulunmaktadır.Bir tütsü konisinin yanma süresi yaklaşık 20-30 dakikadır.Koni Tütsü Çeşitleri: Aloe Vera, Anti Stress, Attracts Money, Blueberry, Cannabis, Cinnamon, Clove ..

İncele

Aloe Vera Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Tütsü Sayısı: 10Yanma Süresi: 45 dakikaMarka: HEM..

İncele

Anti Stress Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Konik Tütsü Sayısı: 10Yanma Süresi: 45 Dakika..

Tükendi
İncele

Attracts Money Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Bilinçli ve bilinçaltı zihindeki birçok akorlara dokunan, tam uyanıklık uyandıran mistik aroma attracts money cones konik tütsü, doğal bir koku veren, güçlü bir deodorant görevi gören, vücudunuzu ve zihninizi rahatlatan ve iyi aroması meditasyona yardımcı olan ayrı bir koku. Her gün sunulan bu güzel tütsü kokusunun tadını çıkarın. Hindistan merk..

İncele

Blueberry Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Konik Tütsü Sayısı: 10Yanma Süresi: 45 Dakika..

İncele

Cannabis Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Aroma: KenevirAdet Sayısı: 10Yanma Süresi: 45 Dakika..

İncele

Cinnamon Clove Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Konik Tütsü Sayısı: 10Cinnamon clove konik tütsü kokusu odanın her tarafında dolaşıyor ve yakınlardaki her bölgeye nüfuz etmesini sağlayan uzun süreli karakteristik bir koku veriyor...

İncele

Cinnamon Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Koku: TarçınYanma Süresi: 45 dakikaAdet: 10..

İncele

Coco Cinnamon Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Tütsü Sayısı: 10Koku: Hindistan CeviziCoco Cinnamon tütsü konik biçimli sertleştirilmiş tütsü kütlesidir.Tütsü çubukları gibi Konikler de çeşitli bileşen kombinasyonlarına bağlı olarak çeşitli kokularda bulunur. Tütsü konileri, çubuk çeşitlerinden biraz farklı bir koku yayar, çünkü gerçek tütsü bileşenlerinin yanında hiçbir çubuk yanması yoktur.Kon..

İncele

Coconut Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Koku: Hindistan CeviziYanma Süresi: 45 DakikaAdet: 10..

İncele

Forest Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Forest Cones HEM Tütsü Konileri, çevrenizi canlandırmak için geleneksel yağların yaratılmasıyla doğal içeriklerin ve orman ağaçlarının bir karışımıdır. Forest ürün gamında yer alan HEM, yüksek kalitede ve kaliteli 8 koku sunar, sürekli yanar ve zihnimizi sakinleştiren, evimizde veya nerede kullanılırlarsa huzurlu bir atmosfer yaratan yatıştırıcı ko..

İncele

HEM Precious Assorted Cones Karışık Koni Tütsü 12 Paket

(0)
89,99 TL

Ortalama 45 dakika yanan konik tütsü kutu içeriğinde 120 adet ve toplamda karışık 12 paket olarak satılmaktadır.Paket İçeriği: 12 paket (Musk, Lavender, Chandan, Jasmine, Patcouli, Rose)..

İncele

Lotus Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Kutuda 12 paket her pakette 10 adet tütsü toplamda 120 tütsü bulunmaktadır. 45 dakika aralıksız yanmaktadır...

İncele

Magnolia Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Tütsü Sayısı: 10Tütme Süresi: 45 dakikaAroma: Manolya Çiçeği..

İncele

Milflores Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Tütsü Sayısı: 10Milflores konik tütsü güçlü saflık ve masumiyet sembolüdür. Değerli çiçek, tazeliğini gününüze ve hayatınıza getiren bu güzel çiçeklerin kalıcı kokusunu yakalar. Çiçek kokuları, düşünmeye bir son verecek. Mutluluk hissi yaratan ve güvenlik, huzur ve sakinlik duygusu uyandıran hoş bir koku...

Tükendi
İncele

Night Queen Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Night Queen konik tütsü bilinçli ve bilinçaltı zihindeki birçok akorlara dokunan, tam uyanıklık uyandıran mistik aroma koku, kendine özgü bir kokuya sahiptir, güçlü bir deodorant görevi görür, vücudunuzu ve zihninizi rahatlatır ve iyi aroması meditasyonda yardımcı olur. Her gün sunulan bu güzel tütsü kokusunun tadını çıkarın...

İncele

Opium Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Opium cones kutu içeriğinde 12 pakette toplam 10 adet konik tütsü bulunmakta olup tütsülerin yanma süresi ortalama 45 dakikadır...

İncele

Precious Amber Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Bir kutuda 120 adet konik tütsü bulunmakta olup yanma süresi 45 dakikadır. Tütsüler paket olarak 12 adettir. Precious Amber Cones, yağla harmanlanmış bir reçineden türetildiği için odunsu, toprak kokusudur. Amber konik tütsü kokusu odanın her tarafında dolaşıyor ve yakınlardaki her bölgeye nüfuz etmesini sağlayan uzun süreli karakteristik bir ko..

İncele

Precious Chandan Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Paket Sayısı: 12Tütsü Sayısı: 10Yanma süresi ortalama 45 dakika. Chandan (Hint Sandal Ağacı) konik tütsü geleneksel bir klasik koku olup, özenli bir konuma sahiptir. Tüm dini törenler için listede önemli bir madde olarak kabul edilir, kokusu bir kerede arındırıcıdır. Koku beyni uyarır, pozitifliği getirir, sakinleştirir ve yatıştırır, daha iyi u..

İncele

Precious Jasmine Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Yanma Süresi: 45 dk100 Konik tütsü bulunmaktadır. Jasmine Cones, yasemin çiçek özünden üretilen konik tütsüler, milyonlarca küçük beyaz çiçek açan, ince, narin çiçek ışığından sonsuz derecede tatlı ve arzu edilen bir koku (sinirlenerek, sinir bozucu, zedelenen) çeken, hoş kokulu, bir milyon küçük beyaz çiçekçiyi andıran ince bir tütsü kokusu yay..

İncele

Precious Lavender Cones Lavanta Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Tütsü Sayısı: Her pakette 10 konik tütsü45 dakika yanma süresine sahiptir. Lavanta konik tütsü, titizlikle çiçeksi bir parfümdür, yatıştırıcı ve canlandıran nefis nazik bir koku. Lavanta kokusu dünya çapında bir favoridir ve hem fiziksel hem de duygusal olarak sakinleştirici, rahatlatıcı ve dengeleyicidir...

İncele

Precious Musk Cones Misk Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Musk Cones, Misk otu konik tütsü bilinçli ve bilinçaltı zihnin birçok akoruna dokunan, doğal bir koku veren, güçlü bir deodorant gibi davranan, vücudunuzu ve zihninizi rahatlatır, güçlü bir deodorant görevi görür, vücudunuzu rahatlatır ve iyi aroması meditasyona yardımcı olur...

İncele

Precious Patchouli Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Aroma: Silhat BitkisiTütsü Sayısı: 10 Konik TütsüYanma Süresi: 45 dk..

İncele

Precious Rose Cones Konik Tütsü

(0)
7,99 TL

Paket: 10 adet konik tütsüPrecious rose konik tütsü çubukları kokusu, etraftaki havayı hoş bir koku veren saflıkla doldurarak hayırlı ayinler için mükemmel bir ortam yaratır. İçeriğindeki doğal karışımlardan oluşan, kesin oranlardaki rahatlatıcı aroma, sakinleştirici bir pozitif etki yaratan ve rahatlamış hissetmenizi sağlayan kokuları açığa çıkarı..

Gösterilen 1 - 24 Toplam 35 Ürün (2 Sayfa)

Konik Tütsüleri konik biçimli sertleştirilmiş tütsü kütlesidir. Tütsü çubukları gibi Konikler de çeşitli bileşen kombinasyonlarına bağlı olarak çeşitli kokularda bulunur.

Tütsü konileri, çubuk çeşitlerinden biraz farklı bir koku yayar, çünkü gerçek tütsü bileşenlerinin yanında hiçbir çubuk yanması yoktur. Koniler yakıldıktan sonra, koninin tepesinden kopan bir duman spirali yayar, rahatlama için rahatlatıcı kokuları serbest bırakır ve evde ya da ofiste hoş ve davetkar bir ortam yaratır.

HEM Cones tütsüler terapötik yararları için başka yerlerde de bulunur. Tütsü konileri dünyadaki meditasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Saf tütsü formu meditasyon uygulamasına bağlı olarak çeşitli kullanımlara sahip daha homojen bir aroma yayar.