Dekoratif Objeler

LİSTELE
İncele

Antika Telefon Tasarımlı Dekoratif Metal Kumbara

(3)
499,90 TL

Çevirmeli Telefon Tasarımlı Dekoratif KumbaraTelefon Kumbara Boyutu: 22 * 19 * 12 cm Metalden Üretilmiştir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Dekoratif ve Kumbara amaçlı kullanılır. Telefon özelliği yoktur.El işçiliği ile üretilmiş ve boyanmıştır...

İncele

Dekoratif Yerküre Ahşap Standlı

(0)
2.499,00 TL

Ürün Ölçüleri: 51 x 20 cmDekoratif Küre Malzemeleri: Ahşap - Metal - PVC..

İncele

Kişiye Özel Nostaljik Metal Çerçeveli Dekoratif Fotoğraf Makinesi

(0)
499,90 TL

Nostalji ve fotoğraf tutkunları için hoş bir dekoratif parça olan bu eski model replika fotoğraf makinesi, evde herhangi bir yüzeyde güzel bir vurgu parçasıdır. Bu zarif ve klasik masa üstü ürünle evinize vintage dokunuş katabilirsiniz.Fotoğraf Makinesi ölçüsü: 27 * 15 * 21 cmTamamen el işçiliği ile metalden üretilmiştir.Sadece dekoratif olarak kul..

İncele

Retro Çekmeceli Yazar Kasa Metal Kumbara

(0)
749,90 TL

Ürün Boyutu: 30 * 22 * 16 cmTamamen metalden el yapımı ile üretilmiş ve eskitme uygulanmıştır.Kumbara özelliği vardır dekoratif olarak kullanılmaktadır...

Tükendi
İncele

ARRI Sr Dekoratif Metal Kamera

(0)
649,90 TL

Ürün Boyutu: 34 * 20 * 11 cmMateryal: MetalEl işçiliği ile üretilmiştir.Birebir kamera tasarımına sahiptir...

İncele

Büyük Boy Dekoratif Dünya Yerküre Ahşap Ayaklı

(0)
3.999,00 TL

Ürün Ölçüleri (Ayaklar dahil): 77 x 32 cmYerküre Malzemesi: PVC, Ahşap, Metal..

İncele

Dekoratif Beyaz Atlas Yerküre Ahşap Kaideli

(0)
2.199,00 TL

Ürün Boyutları: 40 x 30 cmAtlas Ölçüleri: Ahşap - Metal - PVC..

İncele

Dekoratif Dünya Yer Küre Alüminyum + Deri Kaplama

(0)
1.599,00 TL

Dekoratif Dünya Küresi Gezegenimiz ve haritalar hakkında daha fazla farkındalık için mükemmel dekoratif masaüstü yerküre. Harika bir masaüstü aksesuar, eğitim, öğretmenler günü, doğum günü veya yılbaşı hediyesi olarak satın alabilirsiniz. Dönen yükseltilmiş küre, net ve okunması kolay haritacılık ile herhangi bir ev veya ofis için mükemmel bir ..

İncele

Dekoratif Dünya Yer Küre Metal Standlı

(0)
1.999,00 TL

Dekoratif dünya yerküre, hem estetiği hem de işlevselliği birleştiren başlı başına bir sanat eseridir. Yüzyıllar boyunca, küreler navigasyon, keşif ve öğrenme araçları olarak kullanılmıştır. Bununla birlikte, dekoratif karasal küreler, güzellikleri ve onları gerçek koleksiyon öğeleri yapan sofistike tasarımlarıyla öne çıkıyor.Ürün Boyutları: 42 x 2..

İncele

Dekoratif Dünya Yer Küre Paslanmaz Metal Kaideli

(0)
1.599,00 TL

Dekoratif Modern Dünya Yer Küre Metal Kaideli Gezegenimiz ve haritalar hakkında daha fazla farkındalık için mükemmel dekoratif masaüstü yerküre. Harika bir masaüstü aksesuar, eğitim, öğretmenler günü, doğum günü veya yılbaşı hediyesi olarak satın alabilirsiniz. Dekorasyon Türü: Masaüstü veya dolap üstü dekorasyonu Dekoratif dünya yer küresi st..

Tükendi
İncele

Dekoratif Dünya Yerküre Ahşap Standlı 58 cm

(0)
2.750,00 TL

Ürün Ölçüleri: 58 x 19 cmÜrün Malzemeleri: Ahşap - Metal - PVCDekoratif küre, hem estetiği hem de işlevselliği birleştiren başlı başına bir sanat eseridir. Yüzyıllar boyunca, küreler navigasyon, keşif ve öğrenme araçları olarak kullanılmıştır. Bununla birlikte, dekoratif karasal küreler, güzellikleri ve onları gerçek koleksiyon öğeleri yapan sofist..

İncele

Dekoratif Kahverengi Atlas Yerküre Ahşap Kaideli

(0)
2.199,00 TL

Ürün Ölçüleri: 40 x 30 cmYerküre Malzemeleri: Ahşap - Metal - PVC..

İncele

Dekoratif Mavi Atlas Yerküre Ahşap Kaideli

(0)
2.199,00 TL

Ürün Ölçüleri: 40 x 30 cmYerküre Malzemesi: Metal - Ahşap Kaide - PVC Dünya..

Tükendi
İncele

Dekoratif Metal Ekskavatör İş Makinesi

(0)
699,90 TL

Dekoratif Metal Ekskavatör İş Makinesi Özellikleri Dekoratif Metal Ekskavatör İş Makinesi modelidir. Eskitme uygulanmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 36 cm  Genişlik : 13 cm  Yükseklik: 20 cmAğırlık: 1,27..

İncele

Dekoratif Metal Fotoğraf Makinesi

(0)
499,90 TL

Ürün Boyutu: 15 * 23 * 24 cmMateryal: MetalEl işçliği ile imal edilmiştir...

Tükendi
İncele

Dekoratif Metal Kaideli Yerküre (Kahverengi)

(0)
1.499,00 TL

Ürün Boyutları: 36 x 24 cmÜrün Malzemeleri: Metal - PVC..

Tükendi
İncele

Dekoratif Metal Kaideli Yerküre (Mavi)

(0)
1.499,00 TL

Ürün Boyutları: 36 x 24 cmÜrün Malzemesi: Metal - PVC..

İncele

Dekoratif Metal Kepçe Bulldozer İş Makinesi

(0)
699,90 TL

Dekoratif Metal Kepçe Bulldozer İş Makinesi Özellikleri Kepçeli Buldozer İş Makinası Modeli. Eskitme uygulanmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçla kullanılır. Oyuncak değildir. Kepçe Bulldozer Ölçüleri Uzunluk : 37 cm Genişlik : 12 cm Yükseklik: 16 cAğırlık: 1,140 gram..

İncele

Dekoratif Metal Standlı Dünya Yerküre

(0)
2.690,00 TL

Ürün Ölçüleri: 32 x 15 cmÜrün Malzemesi: Dünya pvcden üretilmiştir. Stand ise tamamen metaldir...

İncele

Dekoratif Plak Çalar Metal Kumbara ve Çerçeveli Biblo

(0)
399,00 TL

Nostaljik plakçalar tasarımlı tamamen metalden ve el işçiliği ile üretilmiş kumbara ve fotoğraf çerçevesi özelliğine sahip dekoratif biblo.Ürün Ölçüsü: 23 * 15 * 11 cm (üst kapak açıkken yükseklik 25 cm)Fotoğraf Ölçüsü: 11 * 7 cmMateryal: Metal..

İncele

Dekoratif Siyah Dünya Yerküre Ahşap Kaideli

(0)
2.500,00 TL

Ürün Ölçüleri: 40 x 30 cmYerküre Malzemesi: Metal - Ahşap Kaide - PVC Dünya..

İncele

Dünya Dünya Yerküre Ahşap Kaideli Nikel Kaplama

(0)
1.399,00 TL

Ürün Ölçüleri: 38 x 21 cmYerküre Malzemeleri: Ahşap - Nikel - PVC..

İncele

Kitap Stoperi Atlas Dünya Tasarımlı Polyester Bookend

(0)
1.250,00 TL

Kitaplarınız en iyi bakımı hak ediyor. Estetik açıdan hoş oldukları için sergilenmeyi hak ediyorlar. Kitaplar bir eve çalışkan ve rahat bir hava verir. Aynı zamanda sahip olabileceğiniz en rahatlatıcı şeylerden biridir. Atlas tasarımlı kitap stoperi kitapları düzgün ve düzenli tutarlar. Ayrıca, herhangi bir kitaplık, köşe masası, çalışma masası ve..

İncele

London Telefon Kulübesi Metal Kumbara

(0)
499,00 TL

London Telefon Kulübesi KumbaralıKumbara Telefon Kulübesi modelidir.Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.El yapımı ve el boyamasıdır.Dekoratif amaçla kullanılır.Kumbara ÖlçüleriUzunluk : 11 cm Genişlik : 11 cm Yükseklik: 23,5 cm..

İncele

Metal Dekoratif Kumbaralı Telefon

(0)
499,00 TL

Ürün Boyutu: 25 * 12,5 * 22,5 cmMateryal: Metal..

İncele

Motosiklet Tasarımlı Route 66 Kapı Çanı

(0)
499,00 TL

Ürün Boyutu: 37 * 26 * 4 cmTamamen metal malzemeden el yapımı ile üretilmiştir...

İncele

Nostaljik Metal Fotoğraf Makinesi Biblo

(0)
599,90 TL

Ürün Boyutu: 20 * 17 * 18 cmMalzeme: Metal..

İncele

Nostaljik Radyo Görünümlü Metal Kumbara

(1)
499,00 TL

Kumbara Boyutu: 24 * 8.5 * 18 cmMateryal: Metal..

Gösterilen 1 - 28 Toplam 38 Ürün (2 Sayfa)

Vintage Dekoratif Objeler

Vintage modern dekoratif objeler, eski dönemlerden kalma, estetik açıdan hoş ve dekorasyon amaçlı kullanılan nesnelerdir. Bu objeler genellikle geçmişte popüler olan trendlerin veya tarzların bir yansımasıdır ve birçok farklı tarihi döneme ait örnekleri vardır. Dekoratif objeler, bir evin veya işletmenin dekorasyonunda kullanıldığında, mekana karakter ve kişilik katma potansiyeline sahiptir.

Vintage dekoratif objeler, birçok farklı türde olabilir. Mobilyalar, aydınlatma ürünleri, biblolar, porselen ve seramik objeler, saatler ve çerçeveler gibi farklı kategorilere ayrılabilirler. Bu objeler, antika mağazaları, çevrimiçi satış platformları veya yerel ikinci el mağazaları gibi yerlerden satın alınabilirler.

Neşeli ve dekoratif objeler, bir evin veya işletmenin dekorasyonunda kullanıldığında, o mekana karakter ve kişilik katarlar. Bu objeler, mekanda farklı bir hava yaratır ve mekanın diğer mobilya ve dekorasyon ürünleriyle uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Örneğin, vintage bir tablo, modern bir duvar dekorasyonu ile kullanılabilir ve mekanın tamamına estetik açıdan uyumlu bir hava katabilir.

Masaüstü dekoratif objeler, birçok avantaj sunarlar. Öncelikle, bu objeler genellikle kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve uzun ömürlüdürler. Ayrıca, vintage objelerin çoğu el yapımıdır ve bu nedenle benzersiz bir görünüme sahiptirler. Vintage objeler, modern ürünlerin aksine, sürdürülebilir bir seçenek olabilir ve bu nedenle çevre dostudurlar.

Sonuç olarak, bir evin veya işletmenin dekorasyonunda karakter ve kişilik katmak için harika bir seçenektir. Bu objeler, uzun ömürlü, benzersiz ve sürdürülebilir olabilirler.