Kupa Bardak

LİSTELE
Tükendi
İncele

Kalemli Ahşap Kapaklı Kupa Bardak

(0)
49,00 TL

Ürün Boyutu: 12.5 * 14.5 * 9 cmMateryal: SeramikBeyaz Kalem Ürüne Dahildir...

Tükendi
İncele

Kaslı Vücut Kupa Bardak

(0)
49,00 TL

Kaslı Vücut (Muscle Mug) Kupa BardakÜrün Boyutu: 14 * 10 * 8 cmMateryal: SeramikRenk: Siyah, Kırmızı..

Tükendi
İncele

Muşta Kupa Bardak

(0)
49,00 TL

Muşta tasarımlı kupa bardakÜrün Boyutu: 13 * 11 * 8 cmMalzeme: Seramik..

Gösterilen 1 - 3 Toplam 3 Ürün (1 Sayfa)

Kupa Bardaklar

Türk halkı olarak çay, kahve ve çorba içme alışkanlığına sahip bir millet olarak bilinmekteyiz. Kimi insanlar çayı ince belli bardaklarda içmeyi tercih ederken, kimileri ise kupa bardaklar ile içmeyi sevmektedir. Üretim firmaları, oldukça çok kişi tarafından tercih edilen bu ürünleri oldukça eğlenceli ve farklı modeller ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Sunulan bu ürünlerin neredeyse tüm modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Özel günlerde hediye amacıyla da en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan stres, silikonlu kupa bardak, her insanın ihtiyacına uygun olarak tasarlanmaktadır. Örneğin babalar gününde veya doğum gününde onlara alabileceğiniz üzerinde babanıza olan sevgi ve saygı ifadeleri yer alan bardaklardan birisini tercih ederek her çay içişinde sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Aynı özelliklere sahip bardaklar anneler, sevgililer veya eşler için de tasarlanmıştır.

Özel günlerde alacağınız hediyeyi bulamıyorsanız bir seçenek olarak kaşıklı kupa bardak modellerini inceleyebilirsiniz. Karşınızdaki insana duyduğunuz sevgi ve saygıyı hem yazılı olarak hem de sözlü olarak bu hediyeler sayesinde iletebilirsiniz. Çiftler için de özel olarak üretilmiş olan ürünler ile sevgiliniz ve eşiniz ile aynı tasarıma sahip olan bardaklar ile çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Ciddi anlamları olan objektif kupa bardaklar dışında eğlenceli yazılar yer alan modelleri ile de yakın arkadaşlarınıza şakalı bir özel gün hediyesi verebilirsiniz. Sitemizde yer alan onlarca üründen hediye alacağınız kişi için en uygun olanını seçebilir, ardından sepete ekleyerek kolayca ödeyebilirsiniz.