Precious Dhoop Tütsü

LİSTELE
İncele

Hem Zen Dhoop Karışık Organik Tütsü 12 Paket

(0)
109,90 TL

Hem zen dhoop tütsü kutusunda 12 paket bulunmaktadır.Kutu İçeriği: Calm, Meditation, Peace, Relax olarak karışıktır.Paket İçeriği: 25 gram organik dhoop tütsüHEM Zen Dhoop Organik Tütsü çubukları meskeninizi yatıştırıcı ve sakinleştirici bir aroma ile doldurmak için idealdir. Hem, hoş kokuları yayacak ve evinizin iç mekanlarında pozitif bir ortam y..

İncele

Precious Chandan Dhoop Tütsü

(0)
9,99 TL

Precious Chandan Dhoop (Sandal Ağacı) Tütsü Hindistan'ın görkemli dönemlerinden beri saygıdeğer bir pozisyonda. İnsan vücuduna dokunması serinletici ve sakinleştiricidir ve kokusu arındırıcıdır. HEM, seçkin ahşap, reçine, çiçek ve ince esans yağlarından ustalıkla harmanlanmış geleneksel tütsü ile dünyaca ünlüdür.1 Pakette 25 gram tütsü bulunma..

İncele

Precious Lavender Dhoop Tütsü

(0)
9,99 TL

Hem Precious Lavender Dhoop Tütsü, rahatlatıcı ve huzurlu bir ortam yaratan harika bir lavanta kokusu sağlar.HEM, seçkin ahşap, reçine, çiçek ve ince esans yağlarından ustalıkla harmanlanmış geleneksel tütsü ile dünyaca ünlüdür.Yanma Süresi: 45 Dakika1 pakette 25 gram tütsü bulunmaktadır...

İncele

Precious Musk Dhoop Tütsü

(0)
9,99 TL

Hem Precious Musk Dhoop Tütsü Çubukları, geleneklere göre otlar, tahta zamkları, Bal, Reçineler, Çiçekler, Saf Sandal Ağacı Tozu ve uçucu yağlar gibi saf ve doğal malzemelerle Hindistan'da geleneksel olarak yuvarlanan el, ince kalitesi ve üstün performansı ile ünlüdür.Aromaterapi, Yoga, Meditasyon, Şifa, Yatıştırıcı, Dua ve Romantizm için kullanıla..

İncele

Precious Patchouli Dhoop Tütsü

(0)
9,99 TL

Paçuli bitkisinden elde edilen precious patchouli dhoop tütsü uçucu yağa dayanarak, bu dünyevi, egzotik koku "60'ların kokusu" olarak da bilinir.Neredeyse gizli bir meyveli nota ile zengin, dünyevi, odunsu aroması olan paçuli, kalıcı bir favori kokudur.1 pakette 25 gram tütsü bulunmaktadır.Yanma Süresi: 45 Dakika..

İncele

Precious Rose Dhoop Tütsü

(0)
9,99 TL

Hem Precious Rose Dhoop Tütsü, reçinelerin, miskler ve çiçeklerin mükemmel karışımı ile üretilmiştir.Bilgelik ve hakikat arayışı için olduğu kadar sevgi ve arzu ritüelleri için de kullanılır.Hem Rose Dhoop Tütsü, binlerce yıldır kutsal ayinlerde kullanıldığından, geçmiş yaşam hatırlama ve başlatma ritüelleri için mükemmel olduğu söylenilmektedir.Ya..

Gösterilen 1 - 6 Toplam 6 Ürün (1 Sayfa)