Hari Darshan

Binlerce yıllık geçmişi olan tütsüyü modern ve bilimsel üretim yöntemlerini kullanarak üretmek zorlu bir iştir. Hari Darshan'da, bu zorluğun üstesinden gelmekle kalmadık, aynı zamanda tütsü üretiminde sürekli olarak yeni ölçütler belirledik. Bugün, ülke genelinde stratejik olarak konumlandırılmış birimlerle sektördeki en kapsamlı tütsü üretim kurulumuna sahibiz. Üretim kurulumumuz 11 ünite ve 2,50,000 m2 üretim alanından oluşmaktadır.

Hari Darshan Sevashram Pvt. Ltd., Incense Spirituals Aromaterapi Ürünleri, Kokular ve diğer ilgili ürünlerin en büyük üreticilerinden biridir . Tütsü ve Spiritüeller, yüz yılı aşkın süredir gücümüz olmuştur. Hari Darshan'da tütsü yapma sanatı ve bilimi, yüzyılı aşkın süredir dört nesil tarafından miras kalmıştır; Tutkulu bir harmanlama sanatı ve en iyi malzemeleri kullanma bilimi. On sekizinci yüzyılın sonlarında bir aile şirketi olarak başlayan şey, geleneksel koku ve tütsü yapma sanatı ile modern üretim teknikleri arasındaki sinerji ile 1980 yılında özel bir limited şirket olarak kuruldu. Mükemmellik arayışı ve sürekli iyileştirme tutkusu, bizi en büyük tütsü ürünleri üreticilerinden biri olmaya ve özellikle de ülke çapında 11 üretim birimi ve 1000'den fazla güçlü ekiple Tütsü ürünleriden biri olmamızı sağladı .

LİSTELE
Tükendi
İncele

Hari Darshan HD Meditasyon Aroma Buhur Yağı

(0)
19,90 TL

Hari Darshan HD Meditasyon Buhur YağıSürekli meşguliyet, hızlı hareket, dağınık odaklanma, yetersiz dinlenme ve sıklıkla yorgunlukla karakterize edilen çağdaş yaşamların ortasında, meditasyon buhur yağı zihinsel berraklık, farkındalık, ruhsal temizlik, rahatlama ve kaygıların ve bölünmüş durumların yerini alacak daha yüksek bilinç durumlarını teşvi..

Tükendi
İncele

Hari Darshan HD Okyanus Ocean Buhur Yağı

(0)
19,90 TL

Hari Darshan HD Okyanus Buhur YağıTatlı ve güven verici bir uçucu yağ olan okyanus buhur yağı, sakinlik ve rahatlama gibi bilinen faydaları ile büyük ölçüde kabul edilen tüm uçucu yağların belki de en iyi bilinenidir. Ruhsal uygulamada, başkalarına karşı şefkat ve nezaketi teşvik ettiği bilinir ve ağır duyguların hissini hafifletmeye yardımcı olduğ..

Tükendi
İncele

Hari Darshan HD Sandal Uçucu Buhur Yağı

(0)
19,90 TL

Hari Darshan HD Sandal Uçucu Buhur YağıOdunsu ve ısınan bir temel notası olan sandal ağacı uçucu buhur yağı, dengesiz duyguları yatıştırma ve yıpranmış sinirleri yatıştırmaya yardımcı olmasıyla ünlüdür. HD sandal buhur yağı ruhsal olarak kalp çakrasını desteklemek ve kırılganlık duygularını azaltmak için kullanılırken, zorlu zamanlarda sebat etmeyi..

Tükendi
İncele

Hari Darshan HD Vanilya Aromaterapi Buhurdanlık Yağı

(0)
19,90 TL

Hari Darshan Vanilya Aromaterapi YağıVanilya aromaterapi buhurdanlık yağı, sıcak, zengin, hafif tatlı aromasıyla dünya çapında bir nedenden ötürü en popüler ve tanınabilir kokulardan biridir. Bu romantik ve şehvetli koku, zengin ve kremsidir.Hari Darshan HD vanilya uçucu yağ dağıldığında hoş anılar uyandıran dengeleyici bir aroması ile nazik ve mis..

Tükendi
İncele

Tribal Soul Myrrh Geri Akışlı Jumbo Boy Tütsü

(0)
18,90 TL

Paket İçeriği: 10 adet myrrh jumbo boy geri akışlı tütsü Her geri akışlı myrrh backflow tütsü konisi, koşullara bağlı olarak 20 - 30 dakika arasında yanmaktadır. Marka: Tribal Soul (Hari Darshan)Geri akışlı Myrrh tütsü, kabukları kesildiğinde sırasıyla Boswellia ve Commiphora ağaçlarından çıkan sakızlı özden elde edilir. Ruh Hali / İlham: Arı..

Tükendi
İncele

Tribal Soul Palo Santo Geri Akışlı Jumbo Boy Tütsü

(0)
18,90 TL

Kutu içeriği: 10 Adet jumbo boy palo santo tütsüMarka: Tribal Soul (Hari Darshan)Her geri akışlı backflow tütsü konisi, koşullara bağlı olarak 20 - 30 dakika arasında yanmaktadır.Palo Santo, Myrrh ve Frankincense ağaçlarının aynı ailesinde, Ekvador ve Peru'nun yağmur ormanlarına özgü bir ağaçtır. Adı "Kutsal Ağaç" anlamına gelir ve yerli şamanlar t..

Tükendi
İncele

Tribal Soul White Copal Geri Akışlı Jumbo Boy Tütsü

(0)
18,90 TL

Tribal Soul (Hari Darshan) White Copal geri akışlı tütsü Meksika'daki Maya tarafından tıbbi kullanımları ile bilinen Bursera ağaçları ailesinden alınır.Hari Darshan white copal geri akışlı tütsüler negatif enerjilerden, arınmadan ve arınmadan korunmak için kullanılır ve yaşamınıza olumlu bir değişim çekmeye yardımcı olur.Her tütsü konisi Hindistan'..

Tükendi
İncele

Tribal Soul White Sage Geri Akışlı Jumbo Boy Tütsü

(0)
18,90 TL

Kutu içeriği: 10 Adet jumbo boy white sage (Beyaz Adaçayı) tütsüMarka: Tribal Soul (Hari Darshan)Her geri akışlı backflow tütsü konisi, koşullara bağlı olarak 20 - 30 dakika arasında yanmaktadır. Hari Darshan Tribal Soul Backflow tütsü konileri ile White Sage (Beyaz Adaçayı) temizleyici kokusunu yaşayın. Tütsü konisi, uzun süre kalıcı bir koku sun..

Gösterilen 1 - 8 Toplam 8 Ürün (1 Sayfa)