Misbah's Tütsü

Misbah's Tütsü 1960 yılından beri Hindistan'da organik el yapımı tütsüler üretmektedir.

Kurucumuz Siraj Ahmed'in tutkusunu ve yol gösterici ilkelerini ileriye taşıyan Misbah's Tütsü, sizi kokunun özünü keşfetmeniz için ruhunuzu harekete geçiren bir yolculuğa çıkarıyor.

Koku yaratma konusundaki benzersiz uzmanlığımıza ek olarak , müşterilerimize her seferinde zenginleştirici bir deneyim sunmaya kendimizi adadık .

Nesiller boyu aktarılan bir mirasın parçası olun. Popüler, geleneksel klasiklerden modern ve çağdaş tütsü çubuklarına kadar 200'den fazla harika kokunun dünyasını keşfedin . Ürünlerin her partide tutarlı kalitede müşterilere zamanında ulaşmasını sağlamak için şirket içi bir sürecimiz var.

Misbah's Tütsü aracılığıyla geleneksel ve canlı ortamlar ve unutulmaz hediye deneyimleri yaratın.

LİSTELE
Tükendi
İncele

Misbah's Arabian Oudh Organik Premium Tütsü 50 Gram

(0)
99,99 TL

Ortadoğu'nun en ünlü kokularından biri olan Misbah's Arabian Premium Tütsü Çubuklarımızla dualarınızı sunun. Bitkilerden elde edilen doğal yağlarla harmanlanmıştır. Zihni rahatlatan doğal bir aromadır; çok hoş ve huzurlu bir ortam yaratır.Misbah's Arabian Oudh tütsü canlandırıcı bir ambiyans yaratmak için aurayı temizleyen organik en saf reçineler,..

Tükendi
İncele

Misbah's Sandal Organik Premium Tütsü 50 Gram

(0)
99,99 TL

Geleneksel gizli bir tarifle yapılmış harika bir kokunun tadını çıkarın. Misbah's sandal organik premium tütsümüz, mis kokulu evler için geleneksel bir büyükanne tarifidir ve mutlaka bir nostalji duygusu uyandırır. Ferahlatıcı tütsüler arasında sandal ağacı kokusunu tercih etmek mekanınızı daha konforlu hale getirmek için iyi bir seçenektir. Çünkü..

Gösterilen 1 - 2 Toplam 2 Ürün (1 Sayfa)