Mystica

LİSTELE
İncele

Beyaz Gül White Rose Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve Beyaz Gül White Rose kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece Beyaz Gül White Rose kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum y..

İncele

Buble Gum Sakız Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve buble gum sakız kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece buble gum sakız kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabl..

İncele

Buhurdanlık Kuş Sebili Kırmızı

(0)
89,90 TL

Buhurdanlık Kuş Sebili Kırmızı Buhurdanlık Kuş Sebili modelidir. Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir. Çap : 8 cm Yükseklik: 11,5 cm Üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır. Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır...

İncele

Erguvan Judas Tree Wax Buhurdanlık Koku Tableti

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve erguvan judas tree kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece erguvan judas tree kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın..

İncele

Kavun Melon Wax Buhurdanlık Koku Tableti

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve Kavun Melon kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece Kavun Melon kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler er..

İncele

Mocha Coffee Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve mocha coffee kahve kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece mocha coffee kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler..

İncele

Nar Pomegranate Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve Nar Pomegranate kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece Nar Pomegranate kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabl..

İncele

Yakamoz Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve yakamoz kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece yakamoz kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe y..

İncele

Amber Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve amber kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece amber kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe amber arom..

Tükendi
İncele

Bergamot Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve bergamot kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece bergamot kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe berg..

İncele

Guayaba Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve guayaba kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece guayaba kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe g..

İncele

Kiraz Çiçeği Sakura Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve kiraz çiçeği sakura kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece kiraz çiçeği sakura kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yak..

İncele

Lavanta Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve lavanta kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece lavanta kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe lavant..

İncele

Limon Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve limon kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece limon kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe limon arom..

İncele

Öd Oodh Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve Öd Oodh kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece Öd Oodh kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe Öd Ood..

İncele

Sandal Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve sandal kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece sandal kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe sandal&n..

İncele

Vanilya Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve vanilya kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece vanilya kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe v..

İncele

Yasemin Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
59,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve yasemin kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece yasemin kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe y..

Tükendi
İncele

Beyaz Sabun White Soap Uçucu Buhurdanlık Yağı

(0)
19,99 TL

Beyaz Sabun kokulu uçucu buhurdanlık yağı Beyaz sabun kokulu esansiyel yağ, odanızı size rahatlama ve enerji getiren yumuşak ve nazik koku ile doldurur. Buhurdanlığa biraz su dökün ve ardından birkaç damla white soap beyaz soap esansiyel uçucu yağı ekleyin. Buhurdanlık içine bir tealight yerleştirin ve aydınlatın. Sağlık'la ilgili uyarı :Ürünü c..

Tükendi
İncele

Mystica Awareness Fragrance Assorted 6 Adet Buhurdanlık Yağı

(0)
129,00 TL

Uçucu yağların kullanılması: Buhurdanlığın üst havzasına biraz suya 4-5 damla esans yağı ekleyin. Tek yapmanız gereken bir tealight mum yakmak ve buhurdanlığın alt bölmesine yerleştirmek. Kullanım süresi boyunca küvette daima su olduğundan emin olun. Gerektiğinde fragrance yağ ile tamamlayabilirsiniz.6 Adet Awareness Fragrance Buhurdanlık Yağ..

Tükendi
İncele

Mystica Fresh Fragrance Assorted 6 Adet Buhurdanlık Yağı

(0)
129,00 TL

Uçucu yağların kullanılması: Buhurdanlığın üst havzasına biraz suya 4-5 damla esans yağı ekleyin. Tek yapmanız gereken bir tealight mum yakmak ve buhurdanlığın alt bölmesine yerleştirmek. Kullanım süresi boyunca küvette daima su olduğundan emin olun. Gerektiğinde fragrance yağ ile tamamlayabilirsiniz.6 Adet Fresh Fragrance Buhurdanlık Yağı İçeriği..

Tükendi
İncele

Mystica Relax Fragrance Assorted 6 Adet Buhurdanlık Yağı

(0)
129,00 TL

Uçucu yağların kullanılması: Buhurdanlığın üst havzasına biraz suya 4-5 damla esans yağı ekleyin. Tek yapmanız gereken bir tealight mum yakmak ve buhurdanlığın alt bölmesine yerleştirmek. Kullanım süresi boyunca küvette daima su olduğundan emin olun. Gerektiğinde fragrance yağ ile tamamlayabilirsiniz.6 Adet Relax Fragrance Buhurdanlık Yağı İçeriği..

Tükendi
İncele

Mystica Zen Fragrance Assorted 6 Adet Buhurdanlık Yağı

(0)
129,00 TL

Uçucu yağların kullanılması: Buhurdanlığın üst havzasına biraz suya 4-5 damla esans yağı ekleyin. Tek yapmanız gereken bir tealight mum yakmak ve buhurdanlığın alt bölmesine yerleştirmek. Kullanım süresi boyunca küvette daima su olduğundan emin olun. Gerektiğinde fragrance yağ ile tamamlayabilirsiniz.6 Adet Zen Fragrance Buhurdanlık Yağı İçeriği:S..

Tükendi
İncele

Pudra Baby Powder Uçucu Buhurdanlık Yağı

(0)
19,99 TL

Bebek pudrası kokulu uçucu buhurdanlık yağı Pudra kokulu esansiyel yağ, odanızı size rahatlama ve enerji getiren yumuşak ve nazik koku ile doldurur. Buhurdanlığa biraz su dökün ve ardından birkaç damla pudra esansiyel uçucu yağı ekleyin. Buhurdanlık içine bir tealight yerleştirin ve aydınlatın. Sağlık'la ilgili uyarı :Ürünü cildinize ve gözünüze..

Gösterilen 1 - 24 Toplam 24 Ürün (1 Sayfa)