Sacred Elements

Sacred Elements tütsü çubukları HEM markasına aittir, kokulu bitkilerden ve maddelerden oluşur. Genellikle çeşitli uçucu yağlarla birleştirilir. Bu masalalar tütsü çubukları, dualarınız, meditasyonlarınız sırasında yaygın olarak kullanılır. Yoga ve ortamınızı aromatik ve keyifli hale getirmede, böylece barış ve sükunete katkıda bulunur.

LİSTELE
İncele

Sacred Elements Juniper White Sage Premium Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Sacred Elements Juniper White Sage Premium Masala TütsüGeleneksel olarak Beyaz Adaçayı'nın tüm negatif enerjileri temizlediği ve böylece insanların taze, yeni ve pozitif bir başlangıç ​​yapmasına izin verdiği söylenir. Ardıç geleneksel olarak anti-bronşiyal ve ağrı kesici gibi terapötik faydaları nedeniyle saygı görmüştür. Bu faydalar nedeniyle, bu..

İncele

Sacred Elements Lavender White Sage Premium Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Sacred Elements Lavender White Sage Premium Masala TütsüGeleneksel olarak Beyaz Adaçayı'nın tüm negatif enerjileri temizlediği ve böylece insanların taze, yeni ve pozitif bir başlangıç ​​yapmasına izin verdiği söylenir. Lavanta kokusu depresyon, üzüntü ile mücadele ve iyileşmeye yardımcı olmak için ideal kabul ediliyor. Bu kombinasyon genellikle ku..

İncele

Sacred Elements Mugwort White Sage Premium Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Sacred Elements Mugwort White Sage Premium Masala TütsüGeleneksel olarak Beyaz Adaçayı'nın tüm negatif enerjileri temizlediği ve böylece insanların taze, yeni ve pozitif bir başlangıç ​​yapmasına izin verdiği söylenir. Yorgunluğu ve negatif enerjileri savuşturabilen, pozitif, enerjik sizi serbest bırakabilen bu koku kombinasyonu, Roma döneminden be..

İncele

Sacred Elements Palo Santo Copal Premium Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Sacred Elements Palo Santo Copal Premium Masala Tütsü Kutsal "Palo Santo" yüzyıllardır tüm olumsuz ve zararlı enerjileri uzaklaştırdığı, ancak olumlu olanları tuttuğu bilinmektedir. Tatlı ve şehvetli kokan Copal'ın ruhu sezgilere ve ilhama açma sürecine yardımcı olduğuna inanılır. Bu kombinasyon, "Ruh Sutrası" olarak saygı kazanmıştır ve genellikl..

İncele

Sacred Elements Palo Santo White Sage Premium Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Sacred Elements Palo Santo White Sage Premium Masala Tütsü Beyaz Bilge tüm enerjileri uzaklaştırırken, Palo Santo sadece pozitif enerjileri elinde tutarken negatifleri uzaklaştırır. Kapsamlı bir temizliğe yardımcı olma yeteneği nedeniyle, bu güç kombinasyonu, ister iş ister ev olsun, her yeni başlangıçtan önce ideal olarak kullanılır.Paket içeriği..

İncele

Sacred Elements Spiritual Aura Oda Spreyi

(0)
129,90 TL

Sacred Elements Spiritual Aura Oda SpreyiDünyaca ünlü Hindistan menşeili HEM markasına ait Sacret Elements Spiritual Aura oda spreyi; her insan vücudu temel olarak 5 elementten yapılmıştır: Toprak, Ateş, Su, Hava ve Uzay. Bu 5 element 5 duyu ile ilişkilidir. Sacred Elements spiritual Aura oda spreyi, ürün yelpazesi aracılığıyla tüm duyuları h..

İncele

Sacred Elements Spiritual Aura Premium Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Sacred Elements Spiritual Aura Premium Masala TütsüBu sihirli tütsü kokusu, iç ruhunuzu koruyacak ve koruyucu Auralarınızı güçlendirecektir. El işi Sacred Elements Spiritual Scents, mistik bir deneyim elde etmenize yardımcı olacak geleneksel bitkilerin ve esansiyel yağların bir karışımıdır.Paket içeriğinde 15 gram tütsü bulunmaktadır.Yanma Süresi: ..

İncele

Sacred Elements White Sage Serisi Tütsü Seti Negatif Enerjiyi Uzaklaştırın

(0)
189,90 TL

Geleneksel olarak White Sage tütsünün tüm negatif enerjileri temizlediği ve böylece insanların taze, yeni ve pozitif bir başlangıç ​​yapmasına izin verdiği söylenir. Beyaz Adaçayı tütsü  geleneksel olarak temizlik, arınma, enerji verme ve kötü ruhları ve negatif enerjileri uzak tutma ile ilişkilendirilir.Sacred Elements tütsüler dünyaca ünlü H..

İncele

Sacred Space Premium Masala Tütsü

(0)
49,90 TL

Sacred Elements Juniper White Sage Premium Masala Tütsü Bu Sihirli tütsü kokusu, temizlenmiş bölgelerinizi koruyacak ve negatif enerjiyi uzak tutmanıza yardımcı olacaktır. El işi Sacred elements Spiritual Scents, mistik bir deneyim elde etmenize yardımcı olacak geleneksel bitkilerin ve esansiyel yağların bir karışımıdır.Paket içeriğinde 15 gram tü..

Gösterilen 1 - 9 Toplam 9 Ürün (1 Sayfa)