Şamdan & Kandil & Mumluklar

Ürünler Hazırlanıyor..

Kristal, Metal, ahşap şamdan, kandil ve mumluklar modellerini sitemizden en uygun fiyatlar ile sitemizden sipariş edebilirsiniz. Kapıda ödeme, ücretsiz kargo ve taksit seçenekleriyle hediyemevsimi'nde.

Şamdan – Kandil – Mumluk Modelleri

Elektrik olmayan dönemlerde evi ışıldatmak, aydınlatmak amacıyla kullanılan şamdan, kandil ve mumluklar, elektriğin icat edilmesi ardından antika eşyalar olmaya başlamıştır. Çoğunlukla romantik ortamlar, yılbaşı eğlenceleri veya ciddiyet gerektiren masalarda bulunduğu yerin havasını değiştirmektedir. Şamdanlar genellikle daha ciddi ortamlar için kullanılan ev dekorasyon ürünleridir. Klasik bir tarz yemek takımı ve masası ile güzel bir ortam hazırlayarak misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Bu şamdanların kendi içerisinde birçok desen ve rengi bulunmaktadır. Bunları uygun renklerde mumlar ile kullanabilirsiniz. Klasik ev tasarımdan hoşlanan, antika ürünleri seven kişilere şamdan hediyesi güzel bir seçim olacaktır.

Kandiller, otantik ve nostaljik bir ev eşyadır. Kullanımı son derece kolay olan bu ürünler günümüze sadece süs eşyası olarak kullanılmaktadır. Bu ürünleri nostaljik hediye seven ve evinde otantik bir hava olan kişilere hediye edebilirsiniz. Mumluklar ise günümüzde kullanımı en fazla olan ev aksesuarıdır. Romantik özel günlerde (sevgililer günü, evlilik yıl dönümü vb.), doğum günlerinde daha güzel bir ortam olabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Fakat mumlukları hediye olarak da alabilirsiniz.

Mumluk hediye olarak son derece tarz bir düşüncedir. Bu tip eşyalardan hoşlanan kişiler için güzel bir hediye seçimi olacaktır. Üstelik bu hediyeler uzun süreli kullanıma sahip olduğundan evladiyelik hediyelerdir. Sitemizde bunlar arasından sevdiklerinize en uygun hediyeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.