Shot Bardaklar

LİSTELE
Tükendi
İncele

Kişiye Özel Pirinç Pusula - Shot Bardak ve Kum Saati Ahşap Kutulu Marine Hediye Seti

(0)
1.249,00 TL

Ahşap Kutu Ölçüsü: 15 * 5 cmAntik Kaplama Pusula Ölçüsü: 5.5 * 2 cm Shot Bardak Ölçüleri: 4.80 * 3.60 cmAntik Kaplama Kum Saati: 9 * 3 cmKutu içeriğinde pirinç kum saati, pusula ve 2 adet çapa tasarımlı shot bardak vardır.Harika bir koleksiyon seti!..

Tükendi
İncele

Kişiye Özel Jack Daniel's Matara ve Shot Bardak Seti (Ahşap Kutulu)

(0)
599,90 TL

Kişiye Özel Jack Daniel's Matara ve Shot Bardak Seti 8 OZ 236 ML Paslanmaz Çelik Matara Matara Ölçüsü: 13.5 * 9.5 * 2 cm Shot Bardak Ölçüsü: 4 * 3.60 cmAhşap Kutu Ölçüsü: 20 * 18 * 6 cm Sızdırmaz VidalıMatara Doldurma Aparatı Matara'ya istenilen ad soyad fiber lazer kazıma ile yazılmaktadır. Yazılan yazı kalıcıdır. Silinmez ve deforme olmaz. ..

Gösterilen 1 - 2 Toplam 2 Ürün (1 Sayfa)

Shot Bardaklar

Her evde kullanım amacıyla ya da dekorasyon amacıyla kullanılan cam bardaklar oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Örneğin herkesin evinde bulunan shot bardaklar tamamen cam bir tasarıma sahiptir. Plastik ürünler yerine cam ürünler insan sağlığı için daha faydalıdır. Plastikler içerisinde bulunan kimyasallar nedeniyle içerisine konulan yiyecek ve içecekler ile etkileşime girerek vücudumuza zarar vermektedir. Özellikle içki grubunda yer alan içecekler kesinlikle plastik ürünler ile tüketilmemelidir.

İçkiler arasında yer alan bazı ürünler oldukça sert bir yapıya sahip olduğundan büyük içki bardakları yerine shot bardağı ile tüketilmektedir. İçki tüketimi haricinde kokteyller içerisine katılan içkilerin miktarını ölçmek amacıyla kullanılmaktadır. Oldukça renkli ve farklı tasarımlara sahip olan bu bardaklar içki tüketmeyen ailelerin evinde de dekorasyon amaçlı olarak bulunmaktadır. Türk kahvesi geleneğinde yanında ufak bardak ile su da servis edilir. Bu bardağın daha eğlenceli ve farklı tasarıma sahip olması için bazen özel tasarımlar da kullanılmaktadır.

Komik resimlerle ya da figürlerle de süslenen bu hediyelik shot bardaklar arkadaşlarınız ya da yakınlarınızla yapacağınız içkili partileri daha da eğlenceli hale getirecektir. Hem tasarım hem de boyut olarak oldukça çok çeşide sahip olan özel tasarım shot bardak seti sitemizde farklı modeller ile siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.

İçki partilerinizi daha eğlenceli hale getirmek yada koleksiyon yapmak istiyorsanız sitemizde yer alan ürünlerden bir ya da birkaçını satın alabilirsiniz. Hızlı kargo avantajıyla ürünleriniz çok kısa sürede adresinize teslim edilecektir.