ÜCRETSİZ KARGO
Tongue Drum Çantalı Çelik Meditasyon Çanı

Tongue Drum Çantalı Çelik Meditasyon Çanı

1.749,00 TL 2.186,25 TL İNDİRİM
MarkaHediye Mevsimi
Ürün Kodu:tongue169
Bu Ürün Tükendi
Ürün Boyutları 16 x 16 x 9 cm

  • 600 TL ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO

  • ÜCRETSİZ
    HEDİYE PAKETİ

  • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

  • Whatsapp Sipariş
    0538 290 98 85

Tongue Drum Çelik Meditasyon Çanı

“Ses hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. İster sert ve rahatsız edici, ister yatıştırıcı, rahatlatıcı ve iyileştirici olsun, bizi en derin düzeyde nasıl etkilediğinin farkında değiliz.”

Çantası ile birlikte gönderilir. 2 adet ahşap çubuk dahildir.

Çan ölçüsü: yükseklik 9 cm çap 16 cm

Çelikten üretilmiştir.

Alternatif bir terapi olarak kabul edilen tongue drum meditasyon çanı, çeşitli fizyolojik, zihinsel ve duygusal durumların tedavisini iyileştirmek veya desteklemek için belirli titreşim frekanslarını kullanır. Stresi, kaygıyı, yüksek tansiyonu, depresyonu, uyku bozukluklarını ve fiziksel ağrıları iyileştirdiği söylenir. Beyin uyumlanana kadar istikrarlı, sakin, sabit bir frekans sağlayarak dalgalanan beyin dalgalarımızı senkronize ederek ve değiştirerek derin ve yumuşak bir geçiş sağlar. Beynimizin normal uyanıklık durumu (beta durumu), rahat bir bilinç (alfa) durumuna geçer ve hatta bazen içsel iyileşmenin doğal olarak gerçekleşebileceği meditatif (teta) veya uyku (delta) durumlarına bile ulaşır.

Meditasyon için tongue drum harika bir çalım deneyimi sunar. O halde bu inanılmaz çelik varil ile zihninizi uyumlu hale getirin! Düşük notalar derin ve zengin, yüksek notalar ise berrak ve taze olduğu için meditasyon için mükemmeldir. Tongue drum meditasyon çanı, bu etkileyici enstrümanı çalmak için herhangi bir müzik geçmişine ihtiyacınız yok. Harika müzikler yaratabilecek ve ilk günden itibaren sesle iyileştirme deneyiminin keyfini çıkarabileceksiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi