ÜCRETSİZ KARGO
Tongue Drum Seven Chakra Çantalı Çelik Meditasyon Çanı

Tongue Drum Seven Chakra Çantalı Çelik Meditasyon Çanı

2.799,00 TL 3.498,75 TL İNDİRİM
MarkaHediye Mevsimi
Ürün Kodu:renklitongue
Bu Ürün Tükendi
Ürün Boyutları 22 x 22 x 14 cm

  • 600 TL ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO

  • ÜCRETSİZ
    HEDİYE PAKETİ

  • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

  • Whatsapp Sipariş
    0538 290 98 85

Tongue drum, dil davulu olarak da bilinir, bir çeşit perküsyon enstrümanıdır. Bu enstrüman, boş, silindir şeklinde bir davulun yanı sıra dil ya da metal bıçaklarla açılmış yüzeyinde özel notalar üretebildiği bir yapıya sahiptir. Bu diller, mallet ya da parmaklarla vurulursa farklı notalar üretebilir ve enstrüman, farklı ritimler ve kombinasyonlar kullanarak müzik yapmak için çalınabilir.

Fotoğrafta ki çanta ve 2 adet çubuk dahildir.

Çelikten üretilmiştir.

Yükselik: 14 cm Genişlik 22 cm ölçülerindedir.

Seven chakra temalıdır.

Tongue drumlar, meditasyon, tedavi ve rahatlama uygulamalarında sıklıkla kullanılır. Özellikle yoga ve meditasyon pratiklerinde, bu enstrümanların sakin ve huzurlu sesleri kişiyi rahatlatıcı bir ortama davet eder. Aynı zamanda, bu enstrümanlar çok yönlüdür ve dünya müziklerinde de kullanılabilir. Örneğin, Afrika, Brezilya ve Karayipler gibi bölgelerde, dil davulları etnik müziklerin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Tongue drumlar, genellikle küçük ve taşınabilir olmaları nedeniyle evde veya dışarıda kullanılabilir. Bu enstrümanlar, çeşitli malzemelerden yapılabilir, ancak genellikle paslanmaz çelik, alüminyum veya ahşaptan yapılır. Bu nedenle, dil davullarının sesleri ve notaları arasında farklılıklar görülebilir.

Son olarak, tongue drum çalmak için herhangi bir önceden eğitim ya da beceri gerekmez. Herkes kolaylıkla çalabilir ve kendi tarzını ve ritmini keşfedebilir. Bu nedenle, dil davulları, müzik yapmak isteyen herkes için uygun bir seçenektir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi