Wax Koku Tabletleri

LİSTELE
İncele

Beyaz Gül White Rose Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve Beyaz Gül White Rose kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece Beyaz Gül White Rose kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum y..

İncele

Buble Gum Sakız Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve buble gum sakız kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece buble gum sakız kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabl..

İncele

Çam Pine Wax Buhurdanlık Koku Tableti

(0)
89,90 TL

Buhurdanlıklar İçin Wax Çam Koku Tabletleri: Evinizdeki Doğal TazelikBuhurdanlıklar, evimizin atmosferini zenginleştiren ve bize huzur veren küçük detaylardır. Wax çam koku tabletleri ise bu deneyimi doğal bir tazelikle taçlandırır. Bu makalede, çam aromalı wax tabletlerin evinize nasıl bir dokunuş katacağını ve kullanımının püf noktalarını anlatac..

İncele

Çilek Wax Buhurdanlık Koku Tableti

(0)
89,90 TL

Buhurdanlıklar İçin Wax Çilek Koku Tabletleri: Evde Tatlı Bir EsintiBuhurdanlıklar, evimizin havasını değiştiren ve bize huzur veren küçük detaylardır. Wax çilek koku tabletleri ise bu deneyimi tatlı ve neşeli bir atmosfere dönüştürür. Bu makalede, çilek aromalı wax tabletlerin nasıl bir etki yarattığını ve evinizde nasıl kullanabileceğinizi anlata..

İncele

Hanımeli Wax Buhurdanlık Koku Tableti

(0)
89,90 TL

Buhurdanlıklar İçin Wax Hanımeli Koku Tabletleri: Evde Bahar EsintisiHanımeli, baharın müjdecisi ve evlerimizi saran o eşsiz çiçek kokusunun kaynağıdır. Wax hanımeli koku tabletleri, bu doğal güzelliği evinizin her köşesine taşımanın en zarif yoludur.Hanımeli Aromasının FaydalarıStres Azaltıcı: Hanımeli kokusu, bilinen bir stres azaltıcıdır. Yatışt..

İncele

Kavun Melon Wax Buhurdanlık Koku Tableti

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve Kavun Melon kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece Kavun Melon kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler er..

İncele

Mandalina Wax Buhurdanlık Koku Tableti

(0)
89,90 TL

Wax Mandalina Koku Tableti: Evinizin Havasını DeğiştirinEvinizdeki hava kalitesini artırmak ve hoş bir atmosfer yaratmak için doğal çözümler arıyorsanız, wax mandalina koku tabletleri mükemmel bir seçenektir. Bu tabletler, doğal balmumu ve mandalina esansiyel yağının birleşimiyle, evinizde taze ve canlandırıcı bir koku yaratır.Mandalina Koku Tablet..

İncele

Mocha Coffee Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve mocha coffee kahve kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece mocha coffee kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler..

İncele

Nar Pomegranate Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve Nar Pomegranate kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece Nar Pomegranate kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabl..

İncele

Pudra Baby Powder Wax Buhurdanlık Koku Tableti

(0)
89,90 TL

Buhurdanlıklar İçin Wax Baby Powder Koku Tabletleri: Evinizdeki Nazik DokunuşBuhurdanlıklar, evimizin atmosferini zenginleştiren ve bize huzur veren küçük detaylardır. Wax pudra koku tabletleri ise bu deneyimi daha da zarif ve nazik bir hale getirir.Pudra Aromasının ÖzellikleriYumuşak ve Nazik: Pudra kokusu, yumuşak ve nazik bir etkiye sahiptir. Bu..

İncele

Yakamoz Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve yakamoz kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece yakamoz kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe y..

İncele

Amber Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve amber kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece amber kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe amber arom..

İncele

Bergamot Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve bergamot kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece bergamot kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe berg..

İncele

Guayaba Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve guayaba kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece guayaba kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe g..

İncele

Kiraz Çiçeği Sakura Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve kiraz çiçeği sakura kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece kiraz çiçeği sakura kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yak..

İncele

Lavanta Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve lavanta kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece lavanta kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe lavant..

İncele

Limon Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve limon kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece limon kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe limon arom..

İncele

Öd Oodh Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve Öd Oodh kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece Öd Oodh kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe Öd Ood..

İncele

Sandal Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve sandal kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece sandal kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe sandal&n..

İncele

Vanilya Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve vanilya kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece vanilya kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe v..

İncele

Yasemin Wax Buhurdanlık Kokusu

(0)
89,90 TL

Buhurdanlığın altına bir mum yakın arkanıza yaslanın ve yasemin kokusunun keyfini çıkarın. Su eklemenize gerek yoktur. Wax tabletler balmumu üretimi olduğundan buharlaşmaz, böylece yasemin kokusu gidene kadar onları tekrar ısıtabilirsiniz.4-5 adet buhurdanlık kokusunu buhurdanlığın üstüne yerleştirip alt kısımda mum yakın, tabletler eridikçe y..

Gösterilen 1 - 21 Toplam 21 Ürün (1 Sayfa)

Buhurdanlıklar İçin Wax Koku Tabletleri: Evdeki Aromatik Harikalar

Buhurdanlıklar, evin her köşesini saran hoş kokularla dolu bir atmosfer yaratmanın en etkili yollarından biridir. Wax koku tabletleri ise bu deneyimi daha da özel ve pratik bir hale getiriyor. Peki, bu wax tabletler nedir ve nasıl kullanılır? Bu makalede, buhurdanlıklar için wax koku tabletlerinin sihirli dünyasına dair bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.

Wax Koku Tabletlerinin Avantajları

Kullanım Kolaylığı: Wax tabletler, kullanımı kolay ve temiz bir alternatif sunar. Buhurdanlıkta eritilerek kullanılan bu tabletler, istediğiniz zaman değiştirilebilir ve farklı kokuları deneme özgürlüğü tanır.

Uzun Süreli Etki: Kaliteli wax tabletler, kokularını saatler boyunca muhafaza edebilir. Böylece, tek bir tablet ile uzun süreli bir tazelik ve hoş koku elde edilir.

Çeşitlilik: Vanilyadan lavantaya, limondan çam ağacına kadar geniş bir koku yelpazesi sunarlar. Her zevke ve her mekana uygun bir seçenek bulmak mümkündür.

Wax Tablet Kullanımı

Wax koku tabletlerini kullanmak için öncelikle uygun bir buhurdanlık seçmelisiniz. Tabletleri buhurdanlığın üst kısmına yerleştirin ve altında küçük bir mum yakarak tabletin erimesini sağlayın. Eriyen wax, yavaş yavaş ortama hoş bir koku yaymaya başlayacaktır.

Sonuç

Wax koku tabletleri, evinizdeki aromatik deneyimi kişiselleştirmenin ve zenginleştirmenin harika bir yoludur. Seçtiğiniz kokularla evinizdeki atmosferi canlandırabilir, rahatlatıcı bir ortam yaratabilirsiniz. Deneyimleyin ve farkı hissedin!