Yazı Tahtaları

LİSTELE
Tükendi
İncele

Ahşap Sinema Klaket 30 cm

(0)
44,00 TL

Klaket Boyutu: 30 * 28 cmMateryal: Ahşap..

Tükendi
İncele

Ayaklı Panjur Kara Tahta 4 Renk

(0)
39,00 TL

Ürün Boyutu: 22 * 15 cmMateryal: Ahşap3 adet tebeşir ve silgisi ile gönderilmektedir...

Tükendi
İncele

Klaket Ayaklı Tebeşirli Yazı Tahtası

(0)
45,00 TL

Ürün Boyutu: 29 * 16 cmPaket İçeriği: yazı tahtası, 3 adet tebeşir ve sildiMateryal: Ahşap..

Tükendi
İncele

Küçük Boy Ahşap Klaket

(0)
44,00 TL

Ürün Boyutu: 19.5 * 17 cmMalzeme: Ahşap..

Tükendi
İncele

Panjur Formlu Standlı Karatahta

(0)
39,00 TL

Ürün Boyutu: 21 * 15 cmMateryal: Ahşap..

Gösterilen 1 - 5 Toplam 5 Ürün (1 Sayfa)

Panjur, Klaket ve Ayaklı Yazı Tahtaları

Kara tahtaların devrinin kapanmasının ardından seneler geçti. Bunlar yerine okullar artık mıknatıslı veya mıknatıssız beyaz tahtalar kullanmaktadır. Hatta multi medya tahtalar günümüzde kullanılmaya başlanmıştır. Bu tahtalar artık sadece okullar ve kurslar için değil, sunum amaçlı ofislerde ve iş yerlerinde de kullanılmaktadır. Yazı tahtalarının yüzeyinde kullanılan malzemelerinin dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ile sınıflandırılmaktadır.

Ayaklı yazı tahtası artık hediye olarak da kullanılmaktadır. Örneğin; sevgililer günü hediyesi olarak aşkınızı yazabileceğiniz kalp desenli aşk çerçevesi biçiminde yazı tahtası ile sevgilinize harika bir jest yapabilirsiniz. Ayrıca bu tahtaların; nostaljik olanları, led lambaları olanları veya iş yerleri için özel temalı olanları bulunmaktadır. Özellikle restoran ve kafeler için tencere veya çaydanlık gibi figürler üzerine günün menüleri yazılabilen çeşitleri mevcuttur.

Senelerce kullanabileceğiniz bu hediyeler üzerine fotoğraflar yapıştırabileceğiniz özel seçeneklerle çok daha romantik hediyeler oluşturabilirsiniz. Üstelik bunları özel günlerde sevdiklerinize hediye ederek onları da mutlu edebilirsiniz. Hediye seçmekte çoğumuz çok zorlanırız. Bu yüzden bu hediyeler sizin kurtarıcınız olacaktır. Anneler Günü, Sevgililer Günü ve mesleklere özel kutlama günlerinde çeşitli panjur ve klaket yazı tahtalarını hediye ederek sevdiklerinizin yüzünde bir gülümsemeye sebep olabilirsiniz. Bu birbirinden farklı hediye seçenekleri olan online satış sitemizden ulaşmanız çok kolay olacaktır.