Yeni Eklenenler

LİSTELE
İncele

Copal Rose Tütsü

(0)
7,90 TL

Aroma: Copal Reçine ve GülFaydaları: Copal Rose Tütsü Çubukları duyulara çekici gelir ve gözleri ve burnu memnun eder. Tütsü Çubukları genellikle bir odanın veya Ofisin kokusunu artırmak için veya Dua, Dini Tören, meditasyon ve yoga pratiği sırasında kullanılır.Tüm burçların olumsuzluklarını azaltmaya ve olumlu yönlerini artırmaya yardımcı olu..

İncele

Dekoratif Kuğu Biblo Alüminyum 2 Parça Set

(0)
139,00 TL

Dekoratif Biblo Kuğu modelidir. Tamamı alüminyum malzeme olarak kaplanmıştır. Üzerindeki işlemeler el yapımıdır. 1 pakette 2 adet bulunmaktadır.Kuğu ÖlçüleriBüyük boy : 28*11,5*4,3 cm Küçük boy : 22,5*10*4 cm Ağırlık : 0,665 kg..

İncele

Dekoratif Plak Çalar Metal Kumbara ve Çerçeveli Biblo

(0)
159,00 TL

Nostaljik plakçalar tasarımlı tamamen metalden ve el işçiliği ile üretilmiş kumbara ve fotoğraf çerçevesi özelliğine sahip dekoratif biblo.Ürün Ölçüsü: 23 * 15 * 11 cm (üst kapak açıkken yükseklik 25 cm)Fotoğraf Ölçüsü: 11 * 7 cmMateryal: Metal..

İncele

Fotoğraf Makinesi Tasarımlı Metal Çerçeveli Biblo

(2)
156,00 TL

Ürün Boyutu: 27 * 15 * 21 cmMalzeme: MetalÇerçeve Adeti: 2..

İncele

Kuş Tasarımlı Seramik Buhurdanlık

(1)
29,90 TL

Ürün Boyutu: 9 * 7.5 cmMalzeme: Seramik..

İncele

Mystic Limon Aroma Oil Buhur Yağı

(0)
19,99 TL

Hem Limon esansiyel aroma yağı % 100 saftır ve dünyanın her yerindeki en iyi doğal içeriklerden elde edilir.Limon yağı, depresyona karşı kullanmak için çok faydalıdır.  Aroma Yağı, zihinsel gücü ve güven seviyesini artırmaya yardımcı olmaktadır.Hem limon yağının kokusu, difüzör ile birlikte kullanılarak huzurlu bir atmosfer yaratacaktır. Arom..

İncele

Mystic Palo Santo Uçucu Buhur Yağı

(0)
19,99 TL

Hem Aroma Yağı - Mistik Palo Santo Esansiyel Koku Yağıİspanyolca'da "Kutsal Ağaç" olarak bilinen Palo Santo Ağacı "Kutsal Yağ" olarak da adlandırılır. Palo Santo, Güney Amerika'nın belirli bölgelerinde yetişen kutsal bir ağaçtır. Yüzyıllardır şamanlar tarafından ayinlerde, törenlerde ve şifada kullanılmıştır. And Dağları'nın yerli halkı tarafından ..

İncele

Tüylü Divit Kalem Hokka ve Mühür Seti 5 Renk

(0)
149,00 TL

Kutu İçeriği: Tüylü divit kalem, hokka, mühür, mürekkep, 5 farklı yedek divit ucu ve mumRenkler: Siyah, Mavi, Kırmızı, Gri, Mor, YeşilMuhafazalı kutusunda gönderilmektedir...

Gösterilen 1 - 8 Toplam 8 Ürün (1 Sayfa)