120'lik 10x15 Bebek Fotoğraf Albümü

120'lik 10x15 Bebek Fotoğraf Albümü

19,00 TL 23,75 TL İNDİRİM
MarkaHediye Mevsimi
Ürün Kodu:ALBUM56
Bu Ürün Tükendi

  • 750 TL ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO

  • ÜCRETSİZ
    HEDİYE PAKETİ

  • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

  • Whatsapp Sipariş
    0538 290 98 85

Fotoğraf Adeti: 120

Fotoğraf Boyutu: 10 x 15 cm

Albüm Ebatları: 22 x 21 * 4 cm

Renk: Pembe

Fotoğraf albümleri yaşanan tüm olayların ve anıların saklanabildiği özel ürünlerdir. Özellikle doğum sonrası bebeğe özel yapılan fotoğraf albümleri yoğun talep görmektedir. Kız çocukları için oldukça uygun olan bu albüm bebeğin her özel anının saklanmasına yardımcı olacaktır. 120 adet fotoğrafı bir arada konulabileceği bu ürün sayesinde uzun yıllar saklanacak bir fotoğraf albümü hazırlanmış olmaktadır.


Albüm oldukça gelişmiştir. İçerisine 10x15 cm ölçülerindeki her türlü fotoğrafı alabilmektedir. Bu sayede ayrı ayrı albümlerin kullanılması yerine tek bir albüm içerisinde tüm fotoğraflar ve anılar biriktirilebilmektedir. Albüm yüzeyinde kız çocuklarına uygun olacak şekilde çeşitli resimler ve desenler kullanılmıştır. Kaliteli yapısı ile uzun süre saklanabilecek bu ürün kolay kolay yıpranmayacaktır. Özellikle dış kısımda kalın ve sağlam bir malzeme kullanılmıştır.


İçerisinde bulunan fotoğraf bölmeleri de korunaklı ve güvenli bir malzemeden yapılmıştır. Su geçirmeyen bu malzeme fotoğrafları tüm dış etkenlerden güvenle korunmasına yardımcı olacaktır. Defter şeklinde olan yapısıyla kullanımı son derece kolay olan bu albüm en popüler ve uygun fiyatlı ürünler arasında yer almaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi