Fotoğraf Albümleri

LİSTELE
Tükendi
İncele

120'lik 10x15 Bebek Fotoğraf Albümü

(0)
8,00 TL

Fotoğraf Adeti: 120Fotoğraf Boyutu: 10 x 15 cmAlbüm Ebatları: 22 x 21 * 4 cmRenk: PembeFotoğraf albümleri yaşanan tüm olayların ve anıların saklanabildiği özel ürünlerdir. Özellikle doğum sonrası bebeğe özel yapılan fotoğraf albümleri yoğun talep görmektedir. Kız çocukları için oldukça uygun olan bu albüm bebeğin her özel anının saklanmasına yardım..

Tükendi
İncele

240'lık Bebek Fotoğraf Albümü 10x15

(0)
39,00 TL

240 adet 10 x 15 cm fotoğraf koyulabilen bebek fotoğraf albümü 2 renkten (pembe ve mavi) oluşmaktadır. Bebek ve çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Ön kapak kısmına fotoğraf yerleştirilebilir. Albümün her yüzüne 4 fotoğraf yerleştirilir. 33 * 28 * 5 cm boyutlarındadır. Özel kutusu sayesinde çok uzun süre kullanıma uygundur. Yeni doğan küçük b..

Tükendi
İncele

60 Fotoğraflık 10x15 Bebek Albümü

(0)
9,00 TL

Fotoğraf Adeti: 60Fotoğraf Boyutu: 10 * 15 cm (4" * 6")Ürün Ebatları: 17 * 15 * 4 cm Bebekleriniz için tasarımı muhteşem, ilk anlarını içtenlikle kaydedeceğiniz, büyümesini fotoğraflayıp saklayacağınız şirin mi şirin 60 fotoğraflık 10x15 bebek albümü ile harika anlar, birbirinden keyifli anılar biriktireceksiniz! 17 * 15 * 4 cm ebatlarında hazır..

Tükendi
İncele

Bebek Fotoğraf Albümü (200 Fotoğraflık)

(0)
44,90 TL

Ürün Boyutu: 5x29x22 cmFotoğraf Adedi: 200El İşlemeli Kumaştan Üretilmiştir.4 Seçenek Mevcuttur Lütfen Albümü Sipariş Verirken Belirtiniz...

Tükendi
İncele

Çocuk Albümü 100 Fotoğraflık

(0)
9,00 TL

Albüm Boyutu: 14*18*5 cmFotoğraf Boyutu: 10*15 cmKapak: PVC - Kumaş Kaplama4 Adet Desen Seçeneği Bulunmaktadır...

İncele

Klaket Tasarımlı Kendin Yap Fotoğraf Albümü

(0)
29,90 TL

Klaket tasarımlı kendi yap fotoğraf albümü, kapak kısmında resim alanı bulunmaktadır. Paket içeriğinde fotoları yapıştırmak için etiketler vardır...

Gösterilen 1 - 6 Toplam 6 Ürün (1 Sayfa)

Fotoğraflarınızı özenle saklamak veya sevdiğinize tüm fotoğraflarınızı içeren bir hediye vermek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Hem yetişkinler hem de bebeğiniz için özel hazırlanan, dış cildi özenle yapılmış olan albümlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tüm albümlerimizin boyutları ve fotoğraf adetlerini inceleyerek size en uygununu sipariş verebilirsiniz.

Yapışkanlı Fotoğraf Albümleri

İnsanlar bazı özel günlerde ya da mutlu anlarda çektiği fotoğrafların ömürlük olmasını istemektedir. Bazen bu fotoğraflar konulduğu raflarda uzun yıllar boyunca kalarak tozlanıp eskimektedir. Bunun önüne geçmek amacıyla satın alacağınız bir adet albüm sayesinde unutmak istemediğiniz anları uzun yıllar boyunca zarar görmeden saklayabilirsiniz. Günümüzde fotoğraf makineleri önemini neredeyse yitirmiştir. Ceplerimize kolayca sığabilen telefonlar başta fotoğraf çekmek gibi birçok işlemi saniyeler içerisinde yapmaktadır. Hafızlarının oldukça büyük ya da artırılabilir olması nedeniyle sanal ortamda muhafaza edilebilmektedir.

Eski anılarımıza dokunabilmek onları tekrar yaşamış kadar bizleri mutlu eder. Sanal ortamlarda yer alan fotoğraflar bizlere aynı duyguları tekrar yaşayabilme olanağı tanımamaktadır. Sitemizde yer alan yapışkanlı kendin yap albümleri sayesinde yakın zaman ya da geçmiş zamanda çektiğiniz fotoğrafları anlamlı şekillerde saklayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere özel günlerde vereceğiniz en güzel hediye anıları sakladığınızı göstermektedir. Birbirinden farklı tasarım ve modellere sahip olan klaket, bebek ve düğün fotoğraf albümleri arasından en romantik olanı seçebilir, içerisine sevdiğiniz kişilerle çektirdiğiniz fotoğrafları yerleştirerek hediye olarak verebilirsiniz.

İnsanları mutlu etmek her zaman çok fazla para vermekten geçmemektedir. Vereceğiniz hediyeyi uzun yıllar boyunca saklayabilmesi, onda derin bir iz bırakması o özel günü çok güzel ve anlamlı kılmaktadır. Özellikle sevgiliniz ya da eşinizle geçirdiğiniz her anı ölümsüzleştirin çünkü geçen zamanların asla telafisi yoktur. Çektiğiniz fotoğrafları sanal alemde biriktirmek yerine albümler aracılığıyla evinizde sürekli görebileceğiniz bir yere koyabilirsiniz.