Fotoğraf Albümleri

LİSTELE
Tükendi
İncele

Albüm Klaket Temalı Kendin Yap

(0)
38,00 TL

Ürün Boyutu: 20 * 27 cmYaprak: 20Sayfa: 40Yapıştırıcı bant ile gönderilmektedir...

Tükendi
İncele

Klaket Tasarımlı Kendin Yap Fotoğraf Albümü

(0)
69,00 TL

Klaket tasarımlı kendi yap fotoğraf albümü, kapak kısmında resim alanı bulunmaktadır. Paket içeriğinde fotoları yapıştırmak için etiketler vardır...

İncele

Küçük Prens Kumaş Kaplama Fotoğraf Albümü

(0)
59,00 TL

Ürün Boyutu: 19 * 27 cmYaprak Sayısı: 25 (50 sayfa)Yapıştırıcı pakete dahildir...

Gösterilen 1 - 3 Toplam 3 Ürün (1 Sayfa)

Fotoğraflarınızı özenle saklamak veya sevdiğinize tüm fotoğraflarınızı içeren bir hediye vermek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Hem yetişkinler hem de bebeğiniz için özel hazırlanan, dış cildi özenle yapılmış olan albümlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tüm albümlerimizin boyutları ve fotoğraf adetlerini inceleyerek size en uygununu sipariş verebilirsiniz.

Yapışkanlı Fotoğraf Albümleri

İnsanlar bazı özel günlerde ya da mutlu anlarda çektiği fotoğrafların ömürlük olmasını istemektedir. Bazen bu fotoğraflar konulduğu raflarda uzun yıllar boyunca kalarak tozlanıp eskimektedir. Bunun önüne geçmek amacıyla satın alacağınız bir adet albüm sayesinde unutmak istemediğiniz anları uzun yıllar boyunca zarar görmeden saklayabilirsiniz. Günümüzde fotoğraf makineleri önemini neredeyse yitirmiştir. Ceplerimize kolayca sığabilen telefonlar başta fotoğraf çekmek gibi birçok işlemi saniyeler içerisinde yapmaktadır. Hafızlarının oldukça büyük ya da artırılabilir olması nedeniyle sanal ortamda muhafaza edilebilmektedir.

Eski anılarımıza dokunabilmek onları tekrar yaşamış kadar bizleri mutlu eder. Sanal ortamlarda yer alan fotoğraflar bizlere aynı duyguları tekrar yaşayabilme olanağı tanımamaktadır. Sitemizde yer alan yapışkanlı kendin yap albümleri sayesinde yakın zaman ya da geçmiş zamanda çektiğiniz fotoğrafları anlamlı şekillerde saklayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere özel günlerde vereceğiniz en güzel hediye anıları sakladığınızı göstermektedir. Birbirinden farklı tasarım ve modellere sahip olan klaket, bebek ve düğün fotoğraf albümleri arasından en romantik olanı seçebilir, içerisine sevdiğiniz kişilerle çektirdiğiniz fotoğrafları yerleştirerek hediye olarak verebilirsiniz.

İnsanları mutlu etmek her zaman çok fazla para vermekten geçmemektedir. Vereceğiniz hediyeyi uzun yıllar boyunca saklayabilmesi, onda derin bir iz bırakması o özel günü çok güzel ve anlamlı kılmaktadır. Özellikle sevgiliniz ya da eşinizle geçirdiğiniz her anı ölümsüzleştirin çünkü geçen zamanların asla telafisi yoktur. Çektiğiniz fotoğrafları sanal alemde biriktirmek yerine albümler aracılığıyla evinizde sürekli görebileceğiniz bir yere koyabilirsiniz.