240'lık Bebek Fotoğraf Albümü 10x15

240'lık Bebek Fotoğraf Albümü 10x15

39,00 TL 48,75 TL İNDİRİM
MarkaHediye Mevsimi
Ürün Kodu:CFA240
Bu Ürün Tükendi

  • 600 TL ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO

  • ÜCRETSİZ
    HEDİYE PAKETİ

  • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

  • Whatsapp Sipariş
    0538 290 98 85

240 adet 10 x 15 cm fotoğraf koyulabilen bebek fotoğraf albümü 2 renkten (pembe ve mavi) oluşmaktadır. Bebek ve çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Ön kapak kısmına fotoğraf yerleştirilebilir. Albümün her yüzüne 4 fotoğraf yerleştirilir. 33 * 28 * 5 cm boyutlarındadır. Özel kutusu sayesinde çok uzun süre kullanıma uygundur.


Yeni doğan küçük bebeklerin fotoğraflarının çoğu telefonlarda ya da fotoğraf makinalarında kalmaktadır. Bu tarz yerlerde kalan fotoğraflar zamanla yok olmaktadır. Bu gibi durumların yaşanmasını istemeyen ve elinde somut bir eşya kalmasını isteyen ebeveynler fotoğraf albümlerine yönelmektedir. Fotoğraf albümünün kalitesi fotoğrafların uzun süre zarar görmeden ve yıpranmadan saklanabilmesi için son derece önemli olmaktadır.


Bebekler için özel olarak tasarlanmış olan bu fotoğraf albümü kutu şeklinde ve korunaklıdır. Kapak kısmında fotoğraf için özel boşluklar bulunmaktadır. Buralarda bulunan resimleri kaldırarak yerine kendi bebeğinizin fotoğraflarını koyabilirsiniz. Ürünü diğer fotoğraf albümlerinden ayıran en önemli özellik kapak kısmının bebeğin fotoğrafları ile yeniden düzenlenebiliyor oluşudur. Bunun yanı sıra erkek ve kız bebekler için iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır.


Pembe olan kız, mavi olan ise erkek bebekler için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Albümün iç sayfaları da dış kısmı gibi kaliteli ve korunaklıdır. Her bir sayfaya 4 adet fotoğraf yerleştirilebilmektedir. Bu fotoğraflar albümün iç sayfalarında kullanılan malzeme sayesinde zarar görmeden korunabilmektedir. Albüm toplamda 240 adet özel fotoğrafı bir arada saklayabilme özelliğine sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi