Ayurvedic

Surya Ayurvedic, geleneksel Hint el yapımı tütsü sanatını kullanır. kirletici olmayan bileşenleri teşvik ediyoruz ve çevrenin korunmasına ve muhafaza edilmesine bağlıyız. Malzemelerimizin çoğu himalayaların temiz havasında ve suyunda yetiştirilir. Ürünlerimiz eski moda değerlerin ve yeni ufukların geleneksel kültür ve modern teknolojilerin birleşimidir. Sonuç, üstün aromaların eşsiz bir uyumudur.

LİSTELE
Tükendi
İncele

Ayurvedic 7 Çakra Seven Chakra Premium Organik Tütsü Seti

(2)
299,90 TL

Hindistan'dan ithal Ayurvedic marka 7 chakra organik tütsü seti, kutu içeriğinde 7 farklı çeşit tütsü bulunmaktadır. Her pakette 15 gram 7 çakra tütsü vardır.Kutu içeriği: Crown, Third Eye, Throat, Heart, Solar Plexus, Sacral, Root olmak üzere 7 farklı çakra kokusuTütsüler premium ve organiktir.Yanma süresi: Ortalama 40 dakikaHer pakette farklı ren..

İncele

Ayurvedic Nag Champa Geri Akışlı Tütsü

(1)
29,90 TL

Ayurvedic Nag Champa Geri Akışlı Şelale TütsüleriNag Champa kokusu, 1960'lardan beri batı kültüründe popüler olmuştur ve bugün hala evlerde için için yanmaktadır.Hava delikleri vasıtasıyla duman bir şelale gibi aşağıya doğru akar ve güzel bir şelale etkisi yaratır. Nag champa tütsü, uzun süre kalıcı bir koku sağlamak için en kaliteli malzemelerden ..

İncele

Ayurvedic Palo Santo Geri Akışlı Şelale Tütsü

(1)
29,90 TL

Palo Santo Geri Akışlı Şelale TütsüPalo Santo, nadir ve yüksek fiyatlı bir ağaçtır. Evleri kötü enerjilerden temizlemek için kutsal olduğu kadar kutsal olduğu da söylenir. Geleneğe göre kokunun berraklık, konsantrasyon hissi uyandırdığı ve hem böcekleri hem de depresyonu uzaklaştırdığı söylenir. Geri akışlı palo santo tütsü kötü ve kötü kokuyla ..

İncele

Ayurvedic 7 Çakra Anahata Heart Chakra Premium Organik Tütsü

(0)
34,90 TL

Anahata Heart Chakra Premium Organik Tütsü Paket İçeriği: 15 Gram Organik TütsüPaket içeriğinde çakra sembollü tütsülük bulunmaktadır. Anahata Heart Chakra Kalp Çakrası (Sevgi ve Bağlantı) - Bu çakra yedinin merkezindedir, fiziksel enerji merkezleri (ilk üç çakra) ile ruhsal enerji merkezleri (son üç çakra) arasındaki köprüdür. Koşulsuz sevgi ve ..

Tükendi
İncele

Ayurvedic 7 Çakra Manipura Solar Plexus Chakra Premium Organik Tütsü

(0)
34,90 TL

Ayurvedic Manipura Solar Plexus Çakra Tütsü Çubukları, Solar Plexus Çakra veya Üçüncü Çakradaki tıkanıklıkları iyileştirmek ve temizlemek için. Bu çakra, öz-değer, kontrol ve dönüşüm duygumuzla bağlantılıdır.Paket İçeriği: 15 Gram Premium Manipura Organik TütsüPaket içeriğinde çakra sembollü tütsülük bulunmaktadır...

İncele

Ayurvedic 7 Çakra Muladhara Root Chakra Premium Organik Tütsü

(0)
34,90 TL

Muladhara Root Chakra Premium Organik Tütsü Muladhara Root Chakra Kök Çakra (fiziksel varoluş) - Omurganın tabanında bulunan bu çakra bizim temelimizdir. İnsan vücudu ve fiziksel düzlem ile bağlantıyı temsil eder. Bu çakra bize sağlık, refah, güvenlik ve dinamik bir varlık getirir.Paket İçeriği: 15 gram ayurvedic root chakra premium tütsüPaket içe..

Tükendi
İncele

Ayurvedic 7 Çakra Swadhisthana Sacral Chakra Premium Organik Tütsü

(0)
34,90 TL

Ayurvedic Swadhisthana Chakra Premium Sacral Organik Tütsü Çubukları, Sakral Çakra veya İkinci Çakradaki tıkanıklıkları iyileştirmek ve temizlemek için. Bu çakra, esenlik duygumuz, duygularımız ve cinsellik duygumuzla bağlantılıdır.Paket İçeriği: 15 Gram Sacral Chakra Organik TütsüPaket içeriğinde çakra sembollü tütsülük bulunmaktadır...

İncele

Ayurvedic Chakra Geri Akışlı Şelale Tütsü - 10 Adet

(0)
29,90 TL

Ayurvedic Chakra Şelale TütsüTüm çakralardaki kokuların mükemmel koordinasyonuHer çakra için doğru enerjiÇakra meditasyonu ve masajı ile uyumlulaştırıcı etkiAyurvedic chakra geri akış şelale tütsü konileri doğal bitkiler, yağlar ve reçinelerden yapılır. Bu koniler, tütsü sürecini iyileştirmek ve evinizi daha uzun süre parfümlemek için dumanın aşağı..

Tükendi
İncele

Ayurvedic Citronella Sinek Kovucu Geri Akışlı Şelale Tütsü - 10 Adet

(0)
29,90 TL

Ayurvedic citronella tütsü ferahlatıcı bir narenciye kokusu yayar. Limon otu, bulunduğu yerde iki metre yüksekliğe ulaşabilen, Asya'dan gelen popüler bir baharat bitkisidir. Tatlı çimen ailesinden otsu bitki, hafif bir tatlılığa sahip olmasına rağmen güçlü, serin ve canlandırıcı görünen narenciye kokusuyla ilham verir. Citronella şelale tütsü gelen..

İncele

Ayurvedic Dragon's Blood Geri Akışlı Tütsü

(1)
29,90 TL

Ayurvedic Dragon Blood Geri Akışlı Tütsü (Ejderha Kanı) Dragon blood geri akışlı tütsünün güçlü ve egzotik kokusuyla büyülenin. Ejderha kanı, dracaena draco ağacının aromatik özünden üretilen parlak kırmızı bir reçinedir. Egzotik, topraksı bir koku yayar, bu eşsiz aromanın tadını çıkaracağınızdan emin!Paket İçeriği: 10 adetYanma Süresi: 20-25 dk ..

İncele

Ayurvedic Opium Geri Akışlı Tütsü

(0)
29,90 TL

Ayurvedic Opium Geri Akışlı Tütsü KonileriHava delikleri aracılığıyla duman bir şelale gibi aşağıya doğru akar ve güzel bir dingin etki yaratır. Tütsü yakıldıktan sonra, duman yoğunluğu hava yoğunluğundan daha büyük olduğundan yüksekten alçağa bir şelale gibi akar.Paket içeriğinde 10 adet ayurvedic opium geri akışlı tütsü vardır.Ortalama 20-30 daki..

Tükendi
İncele

Ayurvedic Sandal Ağacı Geri Akışlı Şelale Tütsü

(1)
29,90 TL

Sandal Ağacı Geri Akışlı Şelale TütsüSakinliği teşvik etme yeteneği nedeniyle çok değerli olan Sandal Ağacı, meditasyon ve rahatlamayı kolaylaştırmak için binlerce yıldır kullanılmaktadır. Sandal ağacından elde edilen geri akışlı şelale tütsü, çevrenizi arındıracağını ve zihninizi sakinleştireceğini umduğumuz ahşap alt notalı parlak, taze bir kokuy..

İncele

Ayurvedic White Sage Beyaz Adaçayı Geri Akışlı Şelale Tütsü

(1)
29,90 TL

White Sage (Beyaz Adaçayı) Geri Akışlı Şelale Tütsü White Sage beyaz adaçayı geri akışlı tütsü güçlü, canlandırıcı bir kokuya sahiptir. Bazı kokuların yatıştırıcı veya hafif olduğu durumlarda, beyaz adaçayı daha keskin ve daha baharatlıdır. Keskin kokulardan hoşlananlar için mükemmel bir koku. White sage geri akışlı bir şelale tütsülük ile mistik ..

İncele

Ayurvedic Lavanta Geri Akışlı Şelale Tütsü

(0)
29,90 TL

Lavanta Geri Akışlı Şelale TütsüAyurvedic geri akışlı lavanta şelale tütsüleri ile evinize yatıştırıcı ve tamamen doğal bir koku getiriyorsunuz. Lavanta beden ve ruh için rahatlatıcıdır. Geri akışlı tütsülük için uygun olan tütsü konilerinde duman yukarı değil aşağı doğru akar.Lavanta KokusuLavanta, var olan en keyifli ve yatıştırıcı kokulardan bir..

İncele

Ayurvedic Rose (Gül) Geri Akışlı Şelale Tütsü

(1)
29,90 TL

Rose (Gül) Geri Akışlı Şelale TütsüAyurvedic Backflow Rose (Gül) Tütsü külahları ile gülün güzel, çiçeksi kokusunu yaşayın. Geri akışlı tütsüler, uzun süreli bir koku sunmak için en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Her pakette yaklaşık 20 dakikalık yanma süresi olan 10 koni tütsü vardır. Geri akışlı bir brülör ile kullanıldığında, ..

İncele

Ayurvedic Yasemin Geri Akışlı Şelale Tütsü

(0)
29,90 TL

Yasemin (Jasmine) Geri Akışlı Şelale TütsüYasemin kokulu el yapımı ayurvedic geri akışlı şelale tütsü konileri normal tütsü külahlarından farklı olarak, şelale tütsülük ile kullanıldığında kademeli bir duman akışı oluşturur. Yasemin, canlandırıcı niteliklere sahip egzotik bir çiçek aromasına sahip olmasıyla ünlüdür. Yasemin çiçekleri esas olarak g..

Tükendi
İncele

Ayurvedic Oudh Öd Ağacı Geri Akışlı Tütsü

(1)
29,90 TL

Oudh Öd Ağacı Geri Akışlı TütsüDünyanın en nadide reçinelerinden biri olan Oudh (öd ağacı), Agarwood ağaçlarının saf balzamik salgıları ile tapınak çiçekleri ve doğal uçucu yağların birleştirilmesiyle üretilen aromanın size pozitiflik ve şifa getirmesine izin verin.Aşağı doğru pürüzsüz akan suyu taklit eden dumanın görüntüsü ile koku notalarını zen..

İncele

Ayurvedic Patchouli Paçuli Geri Akışlı Tütsü

(1)
29,90 TL

Geri akışlı tütsülükden çarpıcı bir etkiyle dökülen Patchouli (Paçuli) tütsünün basamaklı dumanının ve çağrıştıran kokusunun keyfini çıkarın. Bu koniler, Hindistan'dan etik olarak elde edilir ve girdaplar ve kıvrımlar halinde yuvarlanan havadan daha ağır bir duman oluşturmak için şifalı otlar, yağlar ve reçinelerle yapılmıştır. İzlemesi inanılmaz v..

Tükendi
İncele

Ayurvedic 7 Çakra Ajna Third Eye Chakra Premium Organik Tütsü

(0)
34,90 TL

Ajna Third Eye Chakra Premium Organik Tütsü Paket İçeriği: Ayurvedic ajna 15 Gram Organik TütsüPaket içeriğinde ajna çakra sembollü tütsülük bulunmaktadır.Ayurvedic ajna third eye premium organik tütsü, Üçüncü Göz Çakrası (Net Perspektif ve Sezgi) - Bu çakra iki kaşın arasında yer alır. Hem fiziksel hem de sezgisel olarak görme eylemiyle ilişkilid..

Tükendi
İncele

Ayurvedic 7 Çakra Sahahrara Crown Chakra Premium Organik Tütsü

(0)
34,90 TL

Sahahrara Crown Chakra Premium Organik Tütsü Paket İçeriği: 15 Gram Organik TütsüPaket içeriğinde çakra sembollü tütsülük bulunmaktadır.Sahahrar Crown Chakra (ruh ve bilgelikle bağlantı) - Bu, bilinçle saf farkındalık olarak ilişkili olan çakradır. Bu çakra bize bilgi, bilgelik, anlayış ve ruhsal bağlantı getirir...

Tükendi
İncele

Ayurvedic 7 Çakra Vishuddha Throat Chakra Premium Organik Tütsü

(0)
34,90 TL

Vishuddha Throat Chakra Premium Organik Tütsü Paket İçeriği: Ayurvedic Throat Chakra 15 Gram Organik TütsüPaket içeriğinde throat çakra sembollü tütsülük bulunmaktadır.Boğaz Çakrası (Kendini ifade etme ve yaşam amacı) - Bu, boğazda bulunan çakradır ve bu nedenle iletişim ve yaratıcılıkla ilgilidir. Burada dili temsil eden ses titreşimleri aracılığ..

Tükendi
İncele

Ayurvedic Amber Geri Akışlı Şelale Tütsü

(1)
29,90 TL

Amber Geri Akışlı Şelale TütsüHindistan'dan geleneksel ve organik olarak üretilen Amber Geri Akış Tütsü Konileri, tütsü dumanının akışı tersine çevirmesine izin veren ve hoş aromasıyla mistik bir etki yaratan geri akışlı tütsülükler için yapılmıştır.Yakıldıklarında duman, tütsü kulesinden şelale gibi akar ve alışılmadık ve güzel bir etki yaratır.Am..

Tükendi
İncele

Ayurvedic Anti Stress Geri Akışlı Şelale Tütsü - 10 Adet

(0)
29,90 TL

Koku: Narenciye ve sandal ağacı notalarıyla çiçeksiEtki ve Uygulama: Sakinleştirici, gerginliğe karşı, ruh halini aydınlatıcıSadece oda kokusu olarak kullanıma uygundur. Anti stress geri akışlı şelale tütsü konilerini iyi havalandırılmış, açık bir alanda yakın. Yanan tütsü külahlarını gözetimsiz veya yanıcı maddelerin yakınında bırakmayın..

Tükendi
İncele

Ayurvedic Musk Geri Akışlı Backflow Şelale Tütsü - 10 Adet

(0)
29,90 TL

Ayurvedic musk geri akışlı şelale tütsü baharatlı kokusu, ekşi notası ve taze nüansları ile özel bir parfüm vurgusu haline geliyor. Aroma, 1001 gecenin rüyalarını ve şehvetli büyülerini uyandırır. Musk tütsü baharat ve bitki aromaları, sofistike işçilik ve harika, yumuşak müzik - Ayurvedic musk şelale backflow tütsü, misk ruhu 1001 geceye taşır. Do..

Gösterilen 1 - 24 Toplam 24 Ürün (1 Sayfa)