Ayurvedic Sandal Ağacı Geri Akışlı Şelale Tütsü

Ayurvedic Sandal Ağacı Geri Akışlı Şelale Tütsü

Paket içeriğinde 10 adet geri akışlı sandal ağacı tütsü bulunmaktadır.
29,90 TL 37,38 TL İNDİRİM
Ürün Kodu:sandalback
Bu Ürün Tükendi

  • 600 TL ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO

  • ÜCRETSİZ
    HEDİYE PAKETİ

  • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

  • Whatsapp Sipariş
    0538 290 98 85

Sandal Ağacı Geri Akışlı Şelale Tütsü

Sakinliği teşvik etme yeteneği nedeniyle çok değerli olan Sandal Ağacı, meditasyon ve rahatlamayı kolaylaştırmak için binlerce yıldır kullanılmaktadır. Sandal ağacından elde edilen geri akışlı şelale tütsü, çevrenizi arındıracağını ve zihninizi sakinleştireceğini umduğumuz ahşap alt notalı parlak, taze bir kokuya sahiptir. Bu özel olarak tasarlanmış tütsü külahlarını benzersiz geri akışlı tütsülükler den biriyle kullanarak güzel ve huzurlu bir şelale dumanı efekti elde ederken tütsünün sakinleştirici etkilerinin tadını çıkararak tam etkiyi elde edin.

Ayurvedic sandal geri akışlı şelale tütsü konileri ile Sandal Ağacı'nın topraksı ve odunsu kokusunu yaşayın. Koniler uzun süreli bir koku sunmak için en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Her pakette yaklaşık 20 dakikalık yanma süresi olan 10 koni sandal tütsü vardır.

Sandal ağacı zengin, odunsu bir kokudur. Klasik tütsü kokularından biridir. Ağaç Hindistan, Endonezya, Avustralya vs ülkelerinde yetişir. Ahşabın özünün özel kokusunu alması 30 yıl alır, bu yüzden sandal ağacı çok pahalıdır.

Paket içeriğinde 10 adet geri akışlı sandal ağacı tütsüsü bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi