Hem Tütsü

Bir marka olarak HEM, dünya çapında 70'den fazla ülkeye parfümlü tütsü üretimi ve ihracatı ile dünya çapında tanınmaktadır. Müşterimizin ne istediğini ve beklediğini anlıyoruz ve bu nedenle, bir marka olarak daha müşteri odaklıyız ve yenilikçilik ve yaratıcılık ruhuna inanıyoruz.

1983 yılında üç kardeş tarafından kurulan HEM, Hindistan'da ve dünya çapında en iyi tütsü üretim şirketi olarak sıralanmak için gücünü ve pazar erişimini artırmaya devam etti. Mumbai ve Bengaluru'da bulunan son teknoloji üretim tesisleriyle, çok çeşitli kokulu tütsü üretiyor. Birinci sınıf amiral gemisi koleksiyonumuz "HEM PRECIOUS", müşterilerimiz tarafından en çok sevilen ürünlerdir. Güçlü müşteri ilişkileri, kaliteli ürünler ve kesintisiz Ar-Ge, HEM Corporation'ın temelini oluşturan temel değerler olmuştur. HEM, 2008 yılından bu yana Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Avustralya, Kuzey ve Güney Amerika ve diğer Asya ülkelerinde olmak üzere dünya çapında 400'den fazla farklı koku satıyor ve bunların hepsini yüksek kalite standartlarını korurken ve yolunda çeşitli ödüller kazanıyor.

HEM tütsü, geri akışlı backflow, kokulu ve masala çubukları, agarbattis, dhoops ve koniler gibi farklı formlarda deneyimlenebilir. Bu ürünler size zengin aromatik deneyim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda günlük dualarınız, meditasyonunuz ve yoganız için mükemmel bir ortam yaratır. HEM Corporation ayrıca oda spreyleri, kamış difüzör, kokulu mumlar, parfüm poşeti ve aromayur sabunları ile birlikte aroma, uçucu yağlar ve koku yağları şeklinde ürün yelpazesini genişletmiştir.

LİSTELE
İncele

12 Paket HEM Koni Tütsü Dileğini Seç 120 Adet 45 Farklı Çeşit

(4)
299,90 TL

12 paket HEM koni tütsü 45 farklı çeşitten dilediğinizi seçebilirsiniz.Toplam tütsü sayısı: 120 Adetİstediğiniz 12 paket tütsüyü kutucuğa yazabilirsiniz.Her Pakette 10 koni tütsü bulunmaktadır.Bir tütsü konisinin yanma süresi yaklaşık 20-30 dakikadır.Koni Tütsü Çeşitleri: Aloe Vera, Anti Stress, Attracts Money, Blueberry, Cannabis, Cinnamon, Clove ..

İncele

Aphrodisia Afrodizyak Etkili HEM Buhur Yağı

(1)
59,00 TL

HEM marka Aphrodisia aroma buhur yağı, evinizi veya diğer ortamlarınızda tutkuyu uyandıracak ve romantik bir atmosfer yaratacak çekici, şehvetli bir koku ile dolduracak. Afrodizyak etkili HEM buhurdanlık yağı sıcak ve baştan çıkarıcı kokunun hayatınızda biraz aşk büyüsüne ilham vermesine izin verin! Bu harika koku, İtalyan limonları, greyfurt b..

İncele

HEM Mistik Strawberry Çilek Buhurdanlık Yağı

(0)
49,00 TL

HEM Marka Çilek Aromalı Buhurdanlık YağıHEM çilek aroma buhur yağı, buharlaşma yoluyla etrafa dağılan ve alanı harika bir şekilde kokulu bırakan uçucu yağlar ve aromatik yağların bir karışımıdır.Meyvelerin kraliçesi olarak bilinen çilek, sulu, tatlı kokulu meyvelerden biridir. Değerli besinlerle doludur. Çileğin karakteristik aroması, parlak kırmız..

İncele

Milflores HEM Uçucu Buhurdanlık Yağı

(0)
59,00 TL

Milflores, "bin çiçek demeti" anlamına gelir. Rahatlatıcı kokusuyla derinden hayranlık uyandıran en son Floral serisi HEM fragrance buhurdanlık uçucu aroma yağıdır. Çoğunlukla gül ama aynı zamanda belli belirsiz manolya ve ardından yasemin etrafında dolaşan eski moda büyük anne çiçekleri kokusu. Milflores buhurdanlık yağı harika bir çiçek kokusu..

İncele

120 Adet HEM Geri Akışlı Şelale Tütsü Dilediğini Seç

(1)
329,00 TL

120 adet HEM marka geri akışlı şelale tütsü 13 farklı seçenekten dilediğiniz 6 farklı kokuyu seçebilirsiniz. Tütsü seçiminde 20 adet veya katlarını seçebilirsiniz. Seçebileceğiniz Tütsü Çeşitleri: Sandalwood, Palo Santo, Red Rose, Opium, White Sage, Jasmine, Mamma Baby, Coconut, Vanilla, Dragons Blood, Lotus, Lavender, Musk Tütsü dünyanın hemen ..

İncele

Dragon Blood Ejderha Kanı HEM Koni Tütsü

(0)
24,90 TL

Dragon Blood koni tütsü, ejderhanın kanı esas olarak Dracaena veya Ejderha Ağacı adı verilen bir palmiye ağacının reçinesinden yapılan bir tütsü türüdür. Bu ağaçlar, Arap Denizi yakınlarındaki Sokotra takımadalarına özgüdür ve Yemen ülkelerinde bulunabilir. Bu uhrevi ağaç bin yıldan fazla yaşayabilir ve sıra dışı bir şemsiye benzeri görünüme sahipt..

İncele

HEM 7 Chakras Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM 7 Chakras geri akışlı tütsü konileri çakraların iyileştirici ve rahatlatıcı gücünü evinize getirmenin mükemmel yoludur. Koniler doğal şifalı bitkiler ve esansiyel yağların karışımından yapılmıştır. Çakralar vücudumuzdaki fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığımızın farklı yönleriyle ilişkili enerji merkezleridir. Çakralar dengelendiğinde kendimizi..

İncele

HEM Anti Stress Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Anti Stress geri akışlı şelale tütsü ile aromaterapinin gücünü deneyimleyin. Sakinleştirici aromalardan oluşan bir senfoni ile bir anlık huzura ulaşmak için bir koni tütsüyü yakın. İç huzurun ve rahatlamanın tadını çıkarın ve günün endişelerinin kaybolmasına izin verin.HEM anti stress geri akış şelale koni tütsünün bir ucunu yakın ve parlamasını be..

İncele

HEM Arabian Oud Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Arap Topraklarından gelen güçlü, ruhsal Arabian Oud tütsünün odunsu kokusunu deneyimleyin.Arabian Oud ağacının bu güzel kokulu ama güçlü parçasının esansiyel yağlarından elde edilen tütsü, manevi uygulamalarda ve dini törenlerde kullanılır. Güçlü, mistik kokunun herkese manevi ve psikolojik faydalar sağladığı bilinmektedir.Arabian Oud geri akışlı ş..

İncele

HEM Baby Powder Bebek Pudrası Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM Baby Powder Bebek Pudrası Backflow Şelale Tütsü: İç Huzurun Sırrı Backflow şelale koni tütsüleri, son dönemlerde popülerlik kazanan mistik ve hoş kokulu bir üründür. Tütsü yakıldığında dumanın yukarı doğru yükselmesi yerine aşağı doğru akmasıyla dikkat çeker. Pudra Kokusu: Bu tütsüler, hoş bir pudra kokusu yayarak ortamı sakinleştirir ve raha..

İncele

HEM Citronella Geri Akış Tütsü 40 Adet - Sinek Kovucu

(0)
109,90 TL

Hem Citronella tütsü konileri yukarı doğru değil aşağı doğru akacak şekilde tasarlanmıştır, tütsü akışı puslu bir atmosfer yaratacaktır. Her pakette 40 geri akış tütsü vardır. Citronella geri akış tütsü konileri, dumanın brülörden aşağı akmasına izin veren, alttan açılan küçük bir deliğe sahiptir ve duman, rahatlamayı ve meditasyonu geliştirmek iç..

Tükendi
İncele

Hem Flora Sandal Organik Masala Tütsü

(0)
21,90 TL

HEM Sandal Flora Organik Masala TütsüFlora sandal organik masala tütsü, özel aromatik bileşikler ile harmanlanmış gerçek sandal ağacı özlerinin kokusunu keşfedin. Bu yumuşak ruh halleri için odunsu ve baharatlı aromatik bir koku meditasyon veya rahatlama için mükemmel. Sandal ağacı klasik bir favori tütsüdür. Paket İçeriği: 8 adet çubuk tütsüF..

İncele

HEM Kool Water Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM Kool Water geri akış tütsü konileri doğal otlar, yağlar ve reçinelerden yapılır. Bu koniler, brülörün güzelliğini arttırmak ve evinizi daha uzun süre kokutmak için dumanın aşağıya doğru akmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.Kool Water şelale tütsü konisini yaktığınızda, duman çıkmaya başlayacak, tütsü havadan ağır olacak ve özel geri akışl..

İncele

HEM Mango Papaya Tütsü

(0)
21,90 TL

Mango ve Papaya'yı birleştiren bu tütsü çubukları tatlı kokuludur ve bir odaya hızlı bir manevi canlanma sağlamak için mükemmeldir.Paket içinde 20 tütsü vardır. HEM Mango-Papaya tütsü çubukları, nazik ve sempatik bir ruha sahip, aynı zamanda enerjik ve amaçlı, modern bir metropolün ritminde yaşayan, romantik ve özgürlüğü seven insanlar için tasa..

İncele

HEM Massage Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM Massage Geri Akış Şelale Koni Tütsü Geleneksel tütsüdeki normal duman gibi yükselmek yerine, massage geri akışlı tütsüden çıkan duman, koninin alt kısmında açılan küçük bir delik sayesinde brülörün aşağısına doğru akar. Koni tütsünün dışı yanarken duman içeride sıkışıp kalıyor ve delikten dışarı düşene kadar soğuyarak basamaklı şelale etkisi y..

İncele

HEM Mistik Rosemary Biberiye Aroma Buhur Yağı

(0)
49,00 TL

HEM Rosemary Biberiye Aroma YağıBiberiye (Rosmarinus officinalis) yaprağından buhar damıtma tekniği ile elde edilir, uzun bir geçmişe sahip baharat olarak kullanılmış ve yaygın olarak kullanılmaktadır.İçeriğinde 10 ML bibriye aroma yağı bulunmaktadır.Biberiye yaprağından elde edilen yağ, parfüm yapımında, şampuanlarda, aromaterapi ve temizlik ürünl..

İncele

HEM Mistik Yeşil Elma Green Apple Buhurdanlık Yağı

(0)
49,00 TL

HEM Mistik Yeşil Elma buhurdanlık yağı, bu güzel tropik meyveye özgü bir koku olan koku yağlarının bir karışımıdır. Uzun süreli aroma odanın her yerine aynı anda nüfuz ederek size sakinleştirici, dengeleyici ve rahatlatıcı bir his verir.Koku: Bu koku, harmanlanmış yeşil elma meyvesinin ağız sulandıran kokusuna sahiptir.Renk: ŞeffafAromaterapi: Arom..

İncele

HEM Mystic Pontifical Buhurdanlık Yağı

(0)
49,00 TL

HEM mystic pontifical buhurdanlık yağı, Buhur, Mür, Benzoin ve Storax'ı Birleştiren Kadim Geleneksel Tarifle Yapılmıştır. Pontifical Yağı, Huzur ve Sükunete Ulaşmanızı Sağlayan Keyifli Koku İle Özel Bölgenizi Aromatize Eder! Hem pontifical aroma yağı, buharlaşma yoluyla çevreye dağılan ve bölgeye harika bir koku bırakan koku yağlarının bir karışım..

İncele

HEM OM Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM OM geri akışlı tütsü, evrenin enerjisi ve sesiyle bağlantı kurmak için aromaterapi kokusu. Meditasyonlar için mükemmeldir. Hem Om şelale tütsü, hafif, hafif bir çiçek kokusuna sahiptir ve Hindistan'dan elle sarılmış kaliteli bir tütsüdür, odanızın neşeyle dolmasına izin verin!Evrenin ilk sesi, yumuşak ama zengin aromasıyla Om tütsü huzurlu, sak..

İncele

HEM Rain Forest Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Ağaçsı ve yosunlu kokuların ilginç bir karışımı olan Hem Rain Forest geri akışlı şelale tütsü, doğanın yeşil tazeliğini yeniden yaratıyor, şiddetle tavsiye edilir!Rain Forest tütsü ortamınızı aromatik ve hoş hale getirmede harikadır, aynı zamanda tüm burçların olumsuz yönlerini azaltmaya ve olumlu yönlerini artırmaya yardımcı olur.Paket içinde 10 a..

İncele

HEM Wild Forest Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Hem Wild Forest geri akış şelale tütsü konileri ile doğanın bereketinin derinliklerine yolculuk yapın. Wild forest tütsü, tıpkı yaban ormanı ekosisteminin uyumlu dansı gibi, yaşamın her alanında dengeyi arayarak enerjilerinizi topraklayın. Yaban ormanlarının fırtınadan sonra kendini yenilemesi gibi, alanınızı size hizmet etmeyen her şeyden temizley..

İncele

HEM Winter Forest Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

HEM Winter Forest geri akış şelale koni tütsü, taze yaprak dökmeyen bitki ve meyvelerin büyüleyici bir karışımıdır. Tatlı kokusuyla sizi kışın özüne taşıyacak. Kışın bir ormanda yürüdüğünüzü sanacaksınız. Ayaklarınızın altında gıcırdayan kar, buz kıvılcımları ve yoğun kış ormanı kokusu.Şelale Buhurdanlıklar için üretilmiştir, tütsü altında dum..

Tükendi
İncele

HEM Yog Chakra Premium Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Hem Yog Chakra Premium Organik Masala TütsüPaket İçeriği: 15 gram tütsüYanma Süresi: Ortalama 40-45 dkHem Yog Chakra Masala Tütsü Çubukları, nadir bitkiler, çiçek ve yaprak özleri, bitkiler, reçineler, uçucu yağlar ve baharatlar gibi benzersiz bir doğal bileşen karışımı ile elde yuvarlanmıştır.Çakralar, vücut ve sağlık için hayati önem taşıyan, vüc..

İncele

HEM Yoga Geri Akış Şelale Koni Tütsü - 10 Adet

(0)
39,90 TL

Yoga Geri Akış Backflow TütsüDoğal reçinelerin bu eşsiz karışımı HEM marka yoga geri akışlı backflow şelale tütsü, yorgun zihninizi rahatlatır ve rahatlık ve güvenlik hissi sağlar. Tütsünün taze kokusu, hoş olmayan duyguları bedenden, zihinden ve ruhtan temizleyerek ruh halini yükseltir. Yoga tütsü meditasyon uygulamalarını desteklemek için arka pl..

İncele

Jasmine Yasemin Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Jasmine yasemin backflow tütsü konileri, etkileyici duman akışı oluşturmak için bir geri akış buhurdan ile kullanılabilir. Kutusunda 40 backflow koni tütsü vardır ve koni başına yaklaşık 20 dakika yanma süresi vardır...

İncele

Lavender Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(1)
109,90 TL

Lavender backflow geri akış tütsüleri, temizleyici ve havadar bir koku olan lavanta, bedeni, zihni ve ev ortamını yenilemek için kullanılan bir tütsüdür.Her pakette 40 backflow koni tütsü vardır.Yanma Süresi: Ortalama 20 dakika..

İncele

Mür Myrrh Hem Koni Tütsü

(0)
24,90 TL

MÜR TÜTSÜMür, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Hindistan'a özgüdür. Mür tütsü, buhur gibi, binlerce yıldır manevi ve dini törenlerde kullanılmıştır. Mür tütsü ruhsal bağlantınızı arttırdığı ve yüksek benliğinizin farkındalığını uyandırarak cenneti ve dünyayı birleştirdiği düşünülmektedir. Kundalini'de taç (gök) ve taban (Dünya) Çakraları arasındaki bağı ..

İncele

Musk Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Misk geri akış tütsü, düzeni ve dengeyi sağlamak, koruyucu engeller oluşturmak, olumsuz etkileri ortadan kaldırmak ve enerjilerini yeniden hizalamak için kullanılır.Musk tütsü ölüm, yeraltı dünyası ve öbür dünya ile ilişkilidir. Her pakette 40 misk geri akış koni tütsü vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

İncele

Opium Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Opium backflow geri akış tütsü konileri HEM Markasına ait olup Hindistan'da üretilir. Afyon bitkisinin güzel ve  egzotik kokusu vardır. Yakıldıklarında, duman tütsü kulesinden bir şelale gibi akar olağan dışı ve güzel bir etki yaratır.Backflow tütsüler sadece Geri Akış Tütsü Brülörleri ile kullanım içindir. Her kutuda 40 adet opium tütsü bu..

İncele

Palo Santo Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Palo santo backflow geri akış tütsü, yüzyıllardır negatif enerjiyi temizlemek, pozitif enerjiyi çekmek, barışı ve dengeyi yeniden kurmak, konsantrasyon ve meditasyonu geliştirmek ve insanları fiziksel ve ruhsal seviyelerde iyileştirmek için kullanıldı. Her pakette 40 palo santo tütsü konisi vardır.Ortalama 20 dakika yanmaktadır...

Tükendi
İncele

Patchouli Musk Tütsü

(0)
21,90 TL

Paçuli ve misk tütsüsü zengin, ormanlık ve tatlı bir kokuya sahiptir. Patchouli musk tütsü bir uyarıcı, antiseptik olarak kullanılır ve ateşi hafifletmek için kullanılır. Patchouli Musk ayrıca rahatsızlıklar, zihinsel yorgunluk, aşk, tutku, temizlik, şifa ve stres gidermeye yardımcı olmak için yakılır.Paket İçeriği: 20 Tütsü ÇubuğuKutu İçeriği: 6 P..

İncele

Sandalwood Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

Sandalwood Backflow Tütsü dünyevi, taze ve pürüzsüzdür. Koku genellikle sakin ve meditatif bir duruma neden olmak için kullanılır ve afrodizyak olarak eski bir üne sahiptir.Araştırmalar, sandal ağacı geri akış tütsüye maruz kalmanın iyileştirici özellikleri uyardığını göstermiştir. Kokunun kas ağrısını ve hazımsızlığını hafifletmeye ve depresyonu a..

İncele

White Sage Backflow Geri Akış Koni Tütsü 40 Adet

(0)
109,90 TL

White sage (Beyaz Adaçayı) geri akış paketinde 40 adet koni şeklinde tütsü bulunmaktadır.Yanma Süresi: 20 Dakika Beyaz adaçayı ince bir toz halinde öğütülür özel bitkisel sakız ile karıştırılarak bambu çubuğuna yuvarlanır. Beyaz adaçayı backflow tütsü dumanı olumlu ruhlar çeker ve olumsuzluğu caydırır...

İncele

6 Adet HEM Aroma Yağı Buhurdanlık Kokusu

(3)
289,00 TL

HEM Aroma Yağı Buhurdanlık Kokusu HEM Aroma yağları, buharlaşma yoluyla ortama yayılan ve bölgeyi harika bir kokuya sahip bırakan bir koku yağları karışımıdır. Bu yağlar seramik buhurdanlıklar da, elektrikli difüzörlerde ve Potpourri'de kullanılabilir - evinizi veya ofisinizi kokulu bir sığınağa dönüştürmenin mükemmel yolu. Ayrıca bir odayı kokud..

Tükendi
İncele

Afrodizyak Etkili Black Love Tütsü

(0)
21,90 TL

Afrodizyak etkili tütsü, Ürün Boyutu: 25 * 6 * 9 cm Kutu İçeriği: 1 paket toplam 20 adet. Yanma Süresi: 40 dk..

İncele

Ahşap Tütsü Kayığı

(0)
12,90 TL

Yaklaşık 25 cm boyutunda, ahşap tütsü kayığı, temizliği oldukça kolay ve pratik kül tutucu...

İncele

Aloe Vera Cones Konik Tütsü

(0)
24,90 TL

Tütsü Sayısı: 10Yanma Süresi: 30-45 dakikaMarka: HEM..

Tükendi
İncele

Aloe Vera Tütsü

(0)
21,90 TL

Aroma: Aloe VeraYanma Süresi: 40 dkTütsü Sayısı: 20..

Tükendi
İncele

Amber Sandal Tütsü

(0)
21,90 TL

Aroma: Amber, sandal ağacıTütsü Sayısı: 20Yanma Süresi: 40 dakika..

Tükendi
İncele

Amber Tütsü

(0)
21,90 TL

Amber ağacı tütsü 1 pakette 20 adet tütsü çubuğu mevcuttur.Ürün Boyutu: 9 * 6 * 25 cmYanma Süresi: 40 dk..

Tükendi
İncele

Amrapalı Hexa Hem Tütsü

(0)
21,90 TL

Amparali tütsü, hem markasına ait olup şiddet ve nefis duygularının etkilerini azaltıp rahatlatmaktadır. Kutu içeriğinde 6 paket ve her pakette 20 tütsü çubuğu bulunmaktadır...

İncele

Anti Stress Cones Konik Tütsü

(0)
24,90 TL

Konik Tütsü Sayısı: 10Yanma Süresi: 45 Dakika..

Tükendi
İncele

Anti Stress Tütsü

(0)
21,90 TL

Anti Stress Tütsü çeşitli bitki çayı ve ot özünden imal edilmiştir.Paket Sayısı: 6Tütsü Sayısı: 20 çubukYanma Süresi: 40 dk..

Tükendi
İncele

Anti Tobacco Tütsü

(0)
21,90 TL

Koku: Nane, MelisaYanma Süresi: 40 DakikaPaket Sayısı: 6Tütsü Sayısı: 120..

Tükendi
İncele

Aphrodisia Afrodizyak Tütsü

(0)
21,90 TL

Aphrodisia Tütsü karışık çiçek, ot ve bitki özünden imal edilmiştir.Yanma Süresi: 40 dkTütsü Sayısı: 20..

İncele

Attracts Money Cones Konik Tütsü

(1)
24,90 TL

Bilinçli ve bilinçaltı zihindeki birçok akorlara dokunan, tam uyanıklık uyandıran mistik aroma attracts money cones konik tütsü, doğal bir koku veren, güçlü bir deodorant görevi gören, vücudunuzu ve zihninizi rahatlatan ve iyi aroması meditasyona yardımcı olan ayrı bir koku. Her gün sunulan bu güzel tütsü kokusunun tadını çıkarın. Hindistan merk..

İncele

Attracts Money Tütsü

(0)
21,90 TL

Ürün Boyutu: 25 * 9 * 6 cmKoku: Ferah Mevsim ÇiçekleriAdet: 20Yanma Süresi: 40 dakika..

İncele

Black Magic Tütsü

(0)
21,90 TL

Aroma: Toprak ÖzüYanma Süresi: 40 DakikaTütsü Sayısı: 20..

İncele

Blueberry Cones Konik Tütsü

(0)
24,90 TL

Konik Tütsü Sayısı: 10Yanma Süresi: 45 Dakika..

Tükendi
İncele

Buhur Frank Incense Tütsü

(0)
21,90 TL

Buhur frank insence tütsü mevsim çiçeklerinden üretilmiştir.40 Dakika yanma süresine sahiptir.Kutu içeriğinde 20 tütsü çubuğu bulunmaktadır...

İncele

Cannabis Cones Konik Tütsü

(0)
24,90 TL

Aroma: CannabisAdet Sayısı: 10Yanma Süresi: 45 Dakika..

Tükendi
İncele

Cannabis Tütsü

(0)
21,90 TL

Aroma: Kafur AğacıYanma Süresi: 40 dkPaket Sayısı: 6Tütsü Sayısı: 120..

Tükendi
İncele

Çay Gülü Tea Rose Tütsü

(0)
21,90 TL

Aroma: Çay GülüYanma Süresi: 40 dkTütsü Sayısı: 20..

İncele

Champa Black Organik Tütsü

(0)
39,90 TL

Gerçek bir oryantal parfüm, çiçekli ve taze reçineli aromalarla dolu, sevmeniz gereken bir koku.Frangipani (şampanya çiçeği nektarı), Halmaddi (Ailanthus triphysa ağacı reçinesi), sandal ağacı ve tatlı otları ile harika kokulu champa black organik tütsü.Paket içeriğinde 15 gram tütsü bulunmaktadır.Marka: HEMYanma Süresi: 45 dakika..

İncele

Çikolata Özlü Chocolate Tütsü

(0)
21,90 TL

Aroma: Kakao ağaç özü ve çekirdeğiYanma Süresi: 40 dkTütsü Sayısı: 20..

İncele

Cinnamon Clove Cones Konik Tütsü

(0)
24,90 TL

Konik Tütsü Sayısı: 10Cinnamon clove konik tütsü kokusu odanın her tarafında dolaşıyor ve yakınlardaki her bölgeye nüfuz etmesini sağlayan uzun süreli karakteristik bir koku veriyor...

Gösterilen 1 - 56 Toplam 325 Ürün (6 Sayfa)