Marilyn Monroe Temalı 3 Çekmeceli Takı Kutusu

Marilyn Monroe Temalı 3 Çekmeceli Takı Kutusu

99,00 TL 123,75 TL İNDİRİM
MarkaHediye Mevsimi
Ürün Kodu:MRLYN54
Bu Ürün Tükendi

  • 600 TL ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO

  • ÜCRETSİZ
    HEDİYE PAKETİ

  • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

  • Whatsapp Sipariş
    0538 290 98 85

360 derece dönebilen Marilyn Monroe temalı 3 çekmeceli takı kutusu,  18 * 18 * 21 cm boyutlarında 1. sınıf ahşap (mdf) tan üretilmiştir. Üst kısımda 13 cm çapında büyük aynası ve üst iç kısımda 6 adet yüzüklük pamuğu vardır.

Yan kısımlarında 2 adet 14 cm aynası ve iç kısımda 4 adet kanca bulunmaktadır.

Çekmece boyutu 12 * 7.5 * 3 cm'dir.


Fonksiyonel Takı Kutusu

Kadınların kolleksiyoneri olduğu takıları muhafaza etmek ve düzenlemek maksadıyla tasarlanmıştır. Yüzükler, küpeler, kolyeler artık yerini buldu. Teki kaybolmuş küpeyi aramayacaksınız. Marilyn Monroe temalı aksesuar kutusu hepsini sizin için koruyacak. 360 derece dönebilme özelliğine sahip takı kutusu 4 çekmeceli olarak dizayn edilmiştir.


MDF malzemesi olan 1. sınıf kaliteli ahşaptan üretilmiştir. 18.18.21 cm boyutlarında tasarlanmıştır. İç kısımda ekstra kancalar kullanılmıştır. Aksesuar derleyiciniz, derli toplu görüntü vermek için tasarlanmıştır. Tüm aksesuarlarınızı bölmelerine yerleştireceğiniz Marilyn Monroe tasarımı, üzerinde 13 cm çapında bir ayna ile üretilmiştir. Yüzük pamukluklarıyla 6 adet ped sunulmaktadır. Güzelliğinizi 3 boyuttan yansıtmak üzere yan kısımlara da iki adet ayna eklenmiştir.


Kapakları kapatıldığında az yer kaplayan ve aksesuar görüntüsü veren takı kutusu, lake boya yöntemiyle boyanmış ve resim baskı uygulanmıştır. Çok fonksiyonlu kullanabileceğiniz takı kutusunu makyaj malzemelerinizi saklamak için de kullanabilirsiniz. Banyolarınızda çeşitli malzemeleriniz için düşünebilirsiniz. Sudan etkilenmeyen malzemesi ile banyolarda kullanılabilir, nemli bezlerle temizlenebilir. Döner ayak tabanı ile aynaları kullanabilir, istediğiniz yöne çevirip, aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi