Takı Kutuları

LİSTELE
Tükendi
İncele

4 Çekmeceli Aynalı Takı Kutusu

(0)
109,00 TL

Ürün Boyutu: 21*13*24Ürün Özelliği: Ahşap (Mdf'den Üretilmiştir. Lake Baskı Boyalıdır.)Çekmece Sayısı: 4Üst kısımda ayna ve yüzüklük bulunmaktadır. Takılarının dağınıklığından sıkılanlar için düzenli kullanım imkânı sağlayan bir takı kutusudur. 4 ayrı çekmece sayesinde daha fazla takınızı saklamanıza yardımcı olacak şık bir üründür. Pembe renk..

Tükendi
İncele

4 Çekmeceli Takı Kutusu

(2)
102,00 TL

Ürün Boyutu: 23x26 cm Ürün Özelliği: Ahşap & MDF 4 Çekmeceli Dekoratif Takı Kutusu Takılarınız artık daha güvenli ve düzenli. İç Bölmede Yüzüklük, Kolye Askılığı ve Ayna Bulunmaktadır Ürünümüz 1. Sınıf Mdf ve Lake Boyalıdır...

Tükendi
İncele

5 Çekmeceli Takı Kutusu

(1)
98,00 TL

Ürün Boyutu: 25x26 cmÜrün Özelliği: Ahşap & MDFÇekmece Sayısı: 5Menteşe ve Kulplar: MetalŞık ve gösterişli hediyeler arayanlar için 5 çekmeceli aynalı takı kutusu görünümü ile olduğu gibi kullanım rahatlığı ile de etkileyici bir modeldir. 25x26cm boyutunda olan ürünün 5 çekmecesi ve bir de dolap şeklinde olan kısmı bulunmaktadır. Menteşe ve kul..

Tükendi
İncele

Angels Brushes Takı Kutusu (Mdf)

(0)
99,00 TL

Ürün Boyutu: 20x22 cmÜrün Özelliği: Ahşap & MDFTakılarınızı düzenli bir şekilde koymak ve istediğinizi anında bulmanız için çok bölmesi bulunan bu model etkili bir seçenek olarak düşünülebilir. Lake boya ile boyanan kutunun uzun süre kullanımı mümkündür. Angel brushes takı kutusu hem şık hem de kullanışlı bir model olduğundan istediğiniz süre b..

Tükendi
İncele

Çiçek Desenli Takı Kutusu

(1)
99,00 TL

Ürün Boyutu: 23*12*23 cmÜrün Özelliği: Ahşap (Mdf'den üretilmiştir.)4 Çekmece 1 Açılır Kapak ve İç Bölmede Askılık Bulunmaktadır...

Tükendi
İncele

Classic Car Aynalı Takı Kutusu

(1)
39,00 TL

Classic car aynalı takı kutusu, 10 * 11 * 12 cm ebatlarında 1. sınıf ahşap (mdf) tan üretilmiş çekmeceli, yüzüklü ve aynalı takı kutusu. Özel gün ve diğer hediye seçeneklerinde tavsiyemizdir.Tüm takılarınızı bir arada düzen içinde tutmanız artık çok daha kolay ve dekoratif. Classic car aynalı takı kutusu ile takılarınızı düzenleyebilir ve karışmala..

Tükendi
İncele

Classic Car Takı Kutusu

(0)
107,00 TL

Classic car takı kutusu, orta kısımda 4 çekmeceli nostaljik görünüme sahip 26 x 10.5 x 19.3 cm boyutlarında e1 standartlarında mdf'den üretilmiştir. Yan 2 açılır kapak kısımlarında askılık bulunmaktadır. Ürün tamamen lake baskı boyadır. kapak camlarında baskı boya mevcuttur.İç kısımda ise 2 adet ayna bulunmaktadır. Takı kutusu çok uzun süre kullanı..

Tükendi
İncele

Congratulations Çiçek Desenli Aynalı Takı Kutusu

(0)
99,00 TL

Üzerinde tebrik mesajı yazan açık yeşil çizgili ve çiçek desenli takı kutusu, ahşaptan üretilmiş 18 * 18 * 20 cm boyutlarındadır. Üst kapağında 13 cm çapında aynası bulunmaktadır. 13 * 7 cm boyutunda 3 çekmecesi bulunmaktadır. 360 derece dönmektedir. Yan kısımlarında ise 2 adet açılır kapak iç tarafında toplam 4 adet kolye askısı vardır. Üst kısımd..

Tükendi
İncele

Dekoratif Lavanta Takı Kutusu

(1)
99,00 TL

Ürün Boyutu: 33x20 cmÜrün Özelliği: Ahşap & MDFDekoratif Takı Kutusu 2 Çekmeceli, Sağ Kısımda 3 Bölme Bulunmaktadır.Sol Bölmede Ayna ve Kanca Bulunmaktadır.Üst Bölmede Yüzüklük ve Ayna Bulunmaktadır.Ürünümüz 1. Sınıf Mdf ve Lake Boyalıdır.Takılarını şık bir kutu içerisinde saklamak isteyenler için özel olarak hazırlanmış bir modeldir. 2 çekmece..

Tükendi
İncele

Dekoratif Takı Kutusu

(1)
129,00 TL

Ürün Boyutu: 25x11x23 cmMateryal: Ahşap & MdfBaskı: Lake2 Yan açılır kapak, kapak içinde kolye askılıkları, üst kısımda yüzüklük 2 bölme ayna ve ortada 3 çekmecesi bulunmaktadır. Ürünümüz 1. sınıf mdf'den üretilmiştir. Ürün 25*11*23 cm boyutunda ve kullanışlı bir model olara satışa sunulmaktadır. Takılarınızı düzenli bir şekilde koymak ve ..

Tükendi
İncele

Deri Kaplama Çekmeceli Takı Kutusu

(0)
99,00 TL

Deri kaplamalı 4 çekmeceli takı kutusu, 360 derece döner ve yan kısımlarında 2 adet aynası mevcuttur. 4. çekmecede yüzüklük üst kısımda açılır aynası vardır.18.5 * 18.5 * 21cm boyutlarında açılır kısımlarında kolye askılıkları bulunmaktadır. Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Bu şık hediyelik eşya ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği ile de g..

Tükendi
İncele

Deri Takı Yüzük Saat Saklama Kutusu

(1)
49,00 TL

Deri takı saklama kutusuDerinlik: 7 cmUzunluk: 22 cmGenişlik: 15 cmİç kısımda saat ve yüzüklük4 adet bölmesi bulunmaktadırKapak kısmında aynası 15 * 9 cm'dir.Deri kaplamaSert mukavva'dan üretilmiştir. Ücretsiz KargoDeri Takı Yüzük Saat Saklama Kutusu İle Yüzüklerinizi Organize Edin!Yatak odalarının, makyaj masalarının olmazsa olmazı olan yüzük..

Tükendi
İncele

Dünya Haritalı Takı Kutusu

(1)
160,00 TL

Ürün Boyutu: 26 x 19 x 21 cmMateryal: Ahşap (Mdf'den Üretilmiştir.)Baskı: Lake Boya4 Çekmeceli, 2 Yan Açılır Kapak, İç Kısımda Ayna, Bölmeler ve Yüzüklük Bulunmaktadır.Üzerinde dünya haritasının baskısı bulunan şık olduğu kadar etkileyici bir modeldir. Pek çok farklı kısmı bulunduğu içinde daha fazla kullanım alanı elde etmek isteyenlerin tercihi o..

Tükendi
İncele

Gossip Girl Tek Kapaklı Takı Kutusu

(0)
89,00 TL

Ürün Boyutu: 23*23*8 cm (uzunluk * yükseklik * derinlik)Ürün Özelliği: Kaliteli Ahşap (Mdf'den üretilmiştir. Lake Boya Baskılıdır.)Çok amaçlı kullanıma uygun tasarımTakılarınızı zedelemeyecek iç yumuşak kumaş tasarım..

Tükendi
İncele

Happiness Fil ve Kuş Desenli Takı Organizeri

(0)
119,00 TL

Ürün Boyutu: 26 * 10 * 26 cmMalzeme: Ahşap (8 mm mdf'den imal edilmiştir.)Çekmece Sayısı: 5Takılarınızı düzenli bir şekilde koymak ve istediğinizi anında bulmanız için çok bölmesi bulunan bu model etkili bir seçenek olarak düşünülebilir. 5 ayrı çekmeceye sahip olması takı organizeri ile bütün takı dışarı da kalmadan saklama imkânı sunulmaktadır. 4 ..

Tükendi
İncele

Happy Together Takı Kutusu

(0)
119,00 TL

Ürün Boyutu: 21x12x19 cmÜrün Özelliği: Ahşap & MDF'den Üretilmiştir.Boya: Lake BaskıLake boya ile boyanan kutunun uzun süre kullanımı mümkündür. Şık görünümün yanı sıra çok bölmeli olması da takılarınızın daha rahat bir şekilde saklanmasına imkan sağlar. Happy together baskılı takı kutusu 21*12*19 cm boyutunda hazırlanmıştır. Ahşap ve mdf kulla..

Tükendi
İncele

Kadife Takı ve Mücevher Kutusu

(0)
39,00 TL

Kadife takı ve mücevher kutusu kapak kısmında gül süslemeleri mevcuttur. Kutu çapı 18 cm'dir. Takı, mücevher, tesbih ve boncuklu eşyalarınızı saklama amaçlı hediyelik ürünümüzdür...

Tükendi
İncele

Kelebek Desenli Takı Kutusu

(1)
59,00 TL

Ürün Boyutu: 20x15 cmÜrün Özelliği: Ahşap & MDFÇekmece Sayısı: 6Boya: Lake baskı boyaKelebek sevenler için şık bir model olan kelebek desenli takı kutusu aynı zamanda çok sayıda bölümleri ile takılarınızın daha toplu bir şekilde saklanmasına imkân sağlamaktadır. Kulpları kelebek şeklinde hazırlanmış olan modelin tam olarak 6 çekmecesi bulunur. ..

Tükendi
İncele

Lavanta Açılır Kapak Takı Kutusu

(1)
99,00 TL

Ürün Boyutu: 18x18x21 cmÜrün Özelliği: Ahşap & MDFLavanta Takı Kutusu 4 Çekmeceli, Sağ ve Sol Kısımda Kolyelik Bulunmaktadır.Üst Bölmede Ayna ve Yüzüklük Bulunmaktadır.Takılarınızı bu dekoratif kutuda güvenle saklayabilirsiniz.Ürünümüz 1. Sınıf Mdf ve Lake Boyalıdır.Kadınların Şık Düzenleyici Favori YardımcısıKadınlar için organize edici özelli..

Tükendi
İncele

Love Çekmeceli ve Askılı Ahşap Takı Kutusu

(0)
99,00 TL

Love Çekmeceli ve Askılı Takı KutusuÜst kısımda yüzüklük ve aynası bulunmaktadır.3 çekmecesi mevcuttur.Yan kısımda 2 bölme ve askılıkları vardır. Ahşaptan üretilmiştir. Lake boya baskılı.Sınırlı stokÜrün Boyutu: 18 * 18 * 21 cmTakılarınız Love Takı Kutusu İle Artık Emin Ellerde Sürekli yüzüklerinizi ve küpelerin tekini mi kaybediyorsunuz?..

Tükendi
İncele

Marilyn Monroe Temalı 3 Çekmeceli Takı Kutusu

(1)
99,00 TL

360 derece dönebilen Marilyn Monroe temalı 3 çekmeceli takı kutusu,  18 * 18 * 21 cm boyutlarında 1. sınıf ahşap (mdf) tan üretilmiştir. Üst kısımda 13 cm çapında büyük aynası ve üst iç kısımda 6 adet yüzüklük pamuğu vardır.Yan kısımlarında 2 adet 14 cm aynası ve iç kısımda 4 adet kanca bulunmaktadır.Çekmece boyutu 12 * 7.5 * 3 cm'dir.Fonksiyo..

Tükendi
İncele

Marin Temalı 4 Çekmeceli Ahşap Takı Kutusu

(0)
99,00 TL

Marin temalı 4 çekmeceli ahşap takı kutusu 21 * 23 * 11 cm ebatlarında 1. sınıf ahşaptan (mdf) üretilmiştir. Çekmeceler 10 * 10 * 4 cm ayna ebatları ise 17 * 9.5 cm'dir.  İç kısımda 6'lı kolye askısı bulunmaktadır. Lake baskı boyalıdır.Takı kutusu her kadının ihtiyaç duyduğu önemli eşyalardan bir tanesidir. Belirli bir kutuya konmayan takılar ..

Tükendi
İncele

Marin Yelken Temalı 2 Çekmeceli Takı Şifonyeri

(0)
119,00 TL

Şifonyer Boyutu: 26 * 12 * 32 cmÜrün Materyali: Ahşap (mdf)Boya: Lake Baskı BoyaBayanlar çoğu zaman hazırlanırken; küpesinin tekini bulamamaktan, siyah bilekliğine yakışan kolyesini kaybetmekten, bileziklerinin nerede olduğunu bilmemekten şikayet eder. Hele gidilecek davete kısa bir zaman kalmışsa... Bu marin yelkenli mini takı şifonyeri sizi bu gi..

Tükendi
İncele

Modern Yuvarlak Dönen Takı Kutusu

(1)
99,00 TL

Kutu Boyutu: 18 * 18 * 21 cmAhşap (mdf) üretilmiştir.Çekmece Sayısı: 4Üst Kapakta Aynası Bulunmaktadır.360 Derece Çevirebilirsiniz.2 Yan Açılır Kapakta Kolye Askısı Bulunmaktadır.Üst Bölmede YüzüklükBoya: Lake Baskı BoyalıMenteşe ve kulpları metaldir. Oldukça kullanışlı ve sağlam bu çekmeceli takı kutusu ile takılarınız daha düzenli ve güvenli sakl..

Gösterilen 1 - 24 Toplam 42 Ürün (2 Sayfa)

Dekoratif şık ve kullanışlı takı ve mücevher kutuları ile makyajınızı tazeleyebilir, pürüzsüz yüzeyleri ile takılarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ürünlerimiz 1. Sınıf Mdf (E1 standartlarında) üretilmiştir. Takı kutuları kısa süreliğine benzersiz fiyatlarla üstelik aynı gün bedava kargo.

Takı kutuları, kadınlar tarafından sıkça kullanılan pratik ve kolay kullanım sağlayan kutularıdır. Hatta birçok takının uzun süre pırıl pırıl olmasını ve zarar görmemesini de sağlamaktadır. Kadınların takılara olan merakını hepimiz bilmekteyiz. Orijinal tasarımlara sahip bir takı dolabı veya bu kutunun içerisinde olan sürpriz bir takıya hangi kadın hayır diyebilir ki? Sevgiliniz, eşiniz, anneniz veya arkadaşınızın yaklaşan doğum günlerinde veya özel günlerde hediye bulmakta zorlanıyorsanız bu hediye sizin için hem pratik hem de orijinal bir hediye seçimi olabilir. Kadınlar erkeklere kıyasla daha romantik ve duygusal bir yapıya sahiptir.

Onlara her ne hediye alacak olursanız olun o hediyede sizden bir parça, ruhunuzdan bir iz görmek isteyeceklerdir. Her seçtiğiniz hediyede detaylı düşünün ve hediyenizi biraz daha komplike haline getirin. Yani kutuyu öyle bir hale getirin ki meraklansın ve sizin onun için özendiğinizi düşünebilsin. Bu kutular içerisine alacağınız takıları özenle seçmelisiniz, o takıda sizden ve sevginizden parçalar olmalıdır. Özellikle aldığınız kişi eşiniz veya sevgiliniz ise sizden beklentisi bir hayli yüksek olacaktır. Basitçe alınmış bir hediye yerine ince ince düşünülmüş hediyeler seçmelisiniz. Sitemizde sizi bu derdinizden kurtaracak aşkınızı kolayca anlatmanızı sağlayacak hediye çeşitleri mevcuttur. Bunlar arasından dilediğinizi seçerek kolayca satın alabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Unutmayın her özel gün, sevginin tazelendiği gündür. Bu yüzden hediyelerinizi asla hafife almayın.