Oda Kokuları

LİSTELE
İncele

HEM Black Currant Reed Diffuser Bambu Oda Kokusu

(0)
99,90 TL

HEM Black Currant (Siyah Frenk Üzümü) Bambu Oda KokusuHEM Siyah Frenk Üzümü kamış difüzör tipik meyveli çiçek karışımı kokusunu verir. Aroma, sıcak ve tutarlı bir şekilde dağılır. Yaratıcı hissetmek için mükemmel bir koku.HEM Reed Difüzörler, aromanın odaya tutarlı bir şekilde çekilmesini ve dağılmasını sağlayan yüksek kaliteli bambu kamışlardan el..

Tükendi
İncele

HEM Clean Aura Reed Diffuser Bambu Oda Kokusu

(0)
99,90 TL

HEM Clean Aura Bambu Oda Kokusu Canlandırıcı ve yatıştırıcı aromasını içinize çekin, Doğal olarak yetiştirilmiş şifalı bitkiler, reçineler ve uçucu yağlar kullanılarak yapılan bu büyüleyici kokusuyla "Aura" ruhunuzu rahatlatın ve keşfedin. Bu güzel sakinleştirici oda kokusu, kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan kalıcı bir aroma üretir.HEM clean a..

İncele

HEM Forest Flower Reed Diffuser Bambu Oda Kokusu

(0)
99,90 TL

HEM Orman Çiçeği Bambu Çubuklu Oda KokusuHEM Orman Çiçeği bambu çubuklu oda kokusu, sarhoş edici vahşi orman çiçeklerinin baş döndürücü aromasını getirir. Orman hissini evinize veya çevrenize kalıcı koku ile taşıyın. Kendinizi iyi hissetmek için mükemmel bir koku. Reed Difüzörler, kılcal hareketin temel prensipleri üzerinde çalışır. Gözenekli kamı..

Tükendi
İncele

HEM Lemongrass Reed Diffuser Bambu Oda Kokusu

(0)
99,90 TL

HEM Limon Otu Bambu Oda KokusuHEM Lemongrass reed difüzör uçucu yağ, ruh halini iyileştirir, sizi canlılık ve iyimserlikle şarj eder, aktiviteyi geri kazandırır, güç ve enerji verir. Evinizi taze bir Limon otu aroması ile doldurun. Reed difüzör oda kokuları, kılcal hareketin temel prensipleri üzerinde çalışır. Gözenekli kamışlar kısmen bir şişe di..

Tükendi
İncele

HEM Pink Bloom Reed Diffuser Bambu Oda Kokusu

(0)
99,90 TL

HEM Pink Bloom Bambu Oda Kokusu HEM Pink Bloom (pembe çiçek) Reed Difüzör bambu çubuklu oda kokusu çok sulu ve tatlı bir kokuya sahiptir. Aroma, pürüzsüz ve enerji verici bir şekilde dağılır. Ruh halinizi yükseltmek için mükemmel bir pembe çiçek kokusu. HEM Reed Difüzörler, aromanın odaya tutarlı bir şekilde çekilmesini ve dağılmasını sağlayan ..

Tükendi
İncele

HEM Summer Delight Reed Diffuser Bambu Oda Kokusu

(0)
99,90 TL

HEM Summer Delight Yaz Keyfi Oda KokusuHEM Summer Delight reed difüzör, narenciye, portakalımsı meyveli koku getirir. Kokuları nötralize ederek evinizde veya çevrenizde yaz tazeliği hissi verir. Taze hissetmek için mükemmel bir koku.Koku: Yaz LokumuReed difüzör oda kokuları, kılcal hareketin temel prensipleri üzerinde çalışır. Gözenekli kamışlar kı..

İncele

Sacred Elements Spiritual Aura Oda Spreyi

(0)
129,90 TL

Sacred Elements Spiritual Aura Oda SpreyiDünyaca ünlü Hindistan menşeili HEM markasına ait Sacret Elements Spiritual Aura oda spreyi; her insan vücudu temel olarak 5 elementten yapılmıştır: Toprak, Ateş, Su, Hava ve Uzay. Bu 5 element 5 duyu ile ilişkilidir. Sacred Elements spiritual Aura oda spreyi, ürün yelpazesi aracılığıyla tüm duyuları h..

Tükendi
İncele

Cedar Pine Dolap Koku Kesesi

(0)
99,00 TL

Ürün Ölçüleri: 17 * 12 cmAdet: 12Koku: Sedir AğacıKoku Süresi: 120 Gün..

Tükendi
İncele

HEM Jasmine Yasemin Potpuri Kuru Çiçek

(0)
15,00 TL

Yasemin Potpuri Kurutulmuş ÇiçekYasemin kokusu, dünya çapında, herhangi bir ayar için her zaman kullanılabilen, kokuların kralı olarak bilinir. Hem Yasemin Kokusu potpuri, dingin bir atmosfer yaratır, stresle savaşmaya yardımcı olur ve canlandırıcı, sağlıklı bir uyku sağlar. Bu nedenle, esas olarak yatak odalarına yerleştirilir. Yasemin'in heyec..

Tükendi
İncele

HEM Lemon Fresh Taze Limon Potpuri Kuru Çiçek

(0)
15,00 TL

HEM Lemon Fresh PotpuriHem Taze Limon Kokusu potpuri, ruh halinizi yükselten ve enerji seviyenizi yükselten yenilmez bir taze ve iyileştirici aromaya sahiptir. Enerji verici kokusundan en iyi şekilde yararlanmak için çalışma alanı ve çalışma alanı çevresinde yaygın olarak kullanılırlar. Lemon Fresh Potpuri'nin hassas bir aroması vardır, ancak daha..

Tükendi
İncele

HEM Relaxing Spa Rahatlatıcı Oda Parfümü (Alkolsüz)

(0)
129,90 TL

HEM Relaxing Spa Oda Parfümü (Alkolsüz - Gazsız)Dünyaca ünlü Hem oda parfümleri kolay, itme ve püskürtme mekanizmasına sahiptir ve çevre dostudur, bu da onları oda kokusu alanında öncü yapar. Her mevsimde uzun süre kalıcı kokular sunarlar ve piyasada bulunan diğer alkol bazlı oda parfümü için mükemmel bir alternatiftir.Hem Rahatlatıcı Spa Oda Sprey..

Tükendi
İncele

HEM Rose Gül Potpuri Kuru Çiçek

(0)
15,00 TL

HEM Rose PotpuriRose Potpuri, genellikle konut ortamlarında yumuşak bir doğal koku sağlamak için kullanılan, kurutulmuş, doğal kokulu bitki materyallerinin bir karışımıdır. Özellikle yatak odalarında ve çalışma odalarında ruh halinizi yükseltmek için kullanılır.Hem gül parfümlü potpuri, zarif ve çiçeksi kokusuyla ferahlatıcı bir ambiyans yaratır.Sa..

Tükendi
İncele

HEM Strawberry Çilek Potpuri Kuru Çiçek

(0)
15,00 TL

Hem Çilek Kokulu Potpuri Strawberry potpuri hoş bir doğal koku yayan doğal olarak kurutulmuş kokulu bitki materyallerinin bir karışımıdır. Ruh halini yükselten, enerji veren ve canlı kokularla doludurlar, bu da onu her ev ve ofis alanı için vazgeçilmez bir ürün haline getirir. Hem Strawberry Potpuri, ılık yaz öğleden sonra esintisi ile rezonansa ..

Tükendi
İncele

Jasmine Dolap Koku Kesesi

(0)
99,00 TL

Ürün Boyutu: 17 * 12 cmAdet: 12Aroma: Yasemin Çiçeği..

Tükendi
İncele

Lavender Dolap Koku Kesesi

(0)
99,00 TL

Ürün Boyutu: 17 * 12 cmAdet: 12Koku: Lavanta..

Gösterilen 1 - 15 Toplam 15 Ürün (1 Sayfa)