ÜCRETSİZ KARGO
HEM Lemongrass Reed Diffuser Bambu Oda Kokusu

HEM Lemongrass Reed Diffuser Bambu Oda Kokusu

99,90 TL 124,88 TL İNDİRİM
Ürün Kodu:lgodakokusu
Bu Ürün Tükendi

  • 600 TL ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO

  • ÜCRETSİZ
    HEDİYE PAKETİ

  • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

  • Whatsapp Sipariş
    0538 290 98 85

HEM Limon Otu Bambu Oda Kokusu

HEM Lemongrass reed difüzör uçucu yağ, ruh halini iyileştirir, sizi canlılık ve iyimserlikle şarj eder, aktiviteyi geri kazandırır, güç ve enerji verir. Evinizi taze bir Limon otu aroması ile doldurun.

Reed difüzör oda kokuları, kılcal hareketin temel prensipleri üzerinde çalışır. Gözenekli kamışlar kısmen bir şişe difüzör yağına daldırıldığında, koku kamışlara doğru hareket eder ve odaya nüfuz eder. Difüzör yağlar, soğuk difüzyon nedeniyle tam aromasını verir. Ateş yok, kül yok, gerçekten bakım gerektirmez.

İçerik: 40 ml Limon Otu difüzör yağı ve 5 bambu kamış çubuk, 1 cam şişe içeren karton

Koku: Limon Otu (Lemongrass)

Kullanma Talimatı:

1. Kullanmadan önce Güvenlik bilgilerini dikkatlice okuyun. Cam şişeyi paketinden çıkarın.

2. Kamış çubukları önceden doldurulmuş cam şişeye yerleştirin. Kullanılan kamış sayısı, kokunun yoğunluğuna ve odanın büyüklüğüne göre değişebilir.

3. Geniş bir oda için 5 kamış, küçük bir oda için 4 kamış kullanın. Koku, kılcal hareket nedeniyle kamış çubuklarından yayılacaktır.

4. Parfümün daha iyi dağılması için şişedeki kamışların uçlarını periyodik olarak ters çevirin.

5. Kullanılmadığı zaman kamışları kapalı bir poşette saklayın ve ayrıca cam şişenin ağzını kapatın. Şişeyi difüzör yağıyla her doldurduğunuzda taze kamış kullanın.

Dikkat:

Lemongrass oda kokusu vücut uygulaması için değildir ve yutulmamalıdır. Çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.Göz ve cilt ile temasından sakınınız. Soğuk ve kuru ortamda saklayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi