Satya Premium Oudh Öd Ağacı Dhoop Organik Tütsü

Satya Premium Oudh Öd Ağacı Dhoop Organik Tütsü

Paket içinde 14 adet Premium Öd Ağacı tütsü bulunmaktadır.
99,00 TL 123,75 TL İNDİRİM
Ürün Kodu:poudhtutsu
Bu Ürün Tükendi

 • 600 TL ÜZERİ
  ÜCRETSİZ KARGO

 • ÜCRETSİZ
  HEDİYE PAKETİ

 • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

 • Whatsapp Sipariş
  0538 290 98 85
Ürün Özellikleri
 • Menşei Hindistan

Satya Premium Oudh Öd Ağacı Dhoop Organik Tütsü

Öd ağacı (Boswellia sacra) türü, Doğu Afrika ve Arabistan yarımadasına özgü bir ağaçtır. Tarihte, öd ağacı reçinesi, insanlar tarafından birçok amaç için kullanılmıştır, özellikle de tıbbi amaçlar için. Günümüzde ise, öd ağacı tütsüsü, genellikle meditasyon, yoga ve ayinler gibi dini ve manevi uygulamalar için kullanılmaktadır.
Öd ağacı tütsüsü, öd ağacından toplanan reçine parçacıklarının yanmasıyla üretilir. Bu hafif bir, hoş bir koku yayar ve bu nedenle özellikle rahatlama, meditasyon ve stres azaltma gibi amaçlarla kullanılır. Öd ağacı tütsüsü, eski Mısırlılar tarafından bile kullanılmış ve Hindistan ve Çin tarihinde yaygın olarak kullanılmıştır.

Paket İçeriği: 14 adet premium öd ağacı tütsü

Öd ağacı tütsüsünün, insan sağlığı üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanılmaktadır. Örneğin, öd ağacı tütsüsü, antiseptik ve anti-enflamatuar özellikleri nedeniyle enfeksiyonlar ve inflamasyon gibi sağlık sorunları için tedavi amacıyla kullanılmıştır. Ayrıca, öd ağacı odht tütsüsünün, stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkileri de olduğu düşünülmektedir.

Sonuç olarak, satya premium öd ağacı oudh tütsüsü, meditasyon, yoga ve diğer manevi uygulamalar için yaygın olarak kullanılan doğal bir üründür. Ancak, kullanımı bazı riskler taşıyabilir ve tıbbi tedaviler yerine kullanılmamalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi