Hari Darshan HD Meditasyon Aroma Buhur Yağı

Hari Darshan HD Meditasyon Aroma Buhur Yağı

19,90 TL 24,88 TL İNDİRİM
Ürün Kodu:HMHDMDT
Bu Ürün Tükendi

  • 250 TL ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO

  • ÜCRETSİZ
    HEDİYE PAKETİ

  • 15:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

  • Whatsapp Sipariş
    0538 290 98 85

Hari Darshan HD Meditasyon Buhur Yağı

Sürekli meşguliyet, hızlı hareket, dağınık odaklanma, yetersiz dinlenme ve sıklıkla yorgunlukla karakterize edilen çağdaş yaşamların ortasında, meditasyon buhur yağı zihinsel berraklık, farkındalık, ruhsal temizlik, rahatlama ve kaygıların ve bölünmüş durumların yerini alacak daha yüksek bilinç durumlarını teşvik eder.

Doğal olarak hoş aromalara sahip aroma yağları meditasyon deneyimini desteklediği ve bazen kalitesini artırdığı bilinmektedir. Hari Darshan HD meditasyon buhur yağı kullanıcının kişisel tercihine bağlı olsa da, meditasyon, dua ve diğer farkındalık uygulamalarında kullanıldığında neşelendirici ve odaklanmayı artırıcı faydaları vardır.

HD Meditasyon Aroma Yağı

Hari Darshan buhur yağı meditasyon uygulamasına dahil edildiğinde, zihni merkezlemeye, zemine oturtmaya ve odaklamaya yardımcı olabilirler ve iç görülü, pozitiflik duygularını teşvik ederek bedenden ve zihinden negatif enerjiyi azaltmaya yardımcı oldukları söylenir. Kararlılık, iyimserlik, minnettarlık ve öz saygı. Ayrıca, meditasyon buhur yağı vücudu rahatlattığı, sakinleştirdiği ve yatıştırdığı bilinmektedir. Meditasyon gibi daha yüksek amaçlar için, en faydalı terapötik etkilerin elde edilmesi için Hari Darshan yağların kullanılması önerilir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü      İyi