Satya Sai Baba

"Satya Sai Baba Tütsü", 1964'te yaratılan ve o zamandan beri agarbatti (Tütsü) endüstrisinde devrim yaratan Shri KN Satyam Setty'nin beyin çocuğuydu. Satya Sai Baba Nagchampa , en iyi organik malzemelerle yapılan geleneksel olarak elle haddelenmiş masala agarbatti'nin (Tütsü) bir sembolüdür. Hindistan'dan gelen çiçek ve baharatların egzotik bir karışımıdır. Sıcaklık ve nostaljik aşinalık uyandıran hoş bir oryantal aroması olan bu koku, bir agarbatti'ye (tütsü) aşılanmış geleneğin tüm zenginliğini bünyesinde barındırır.

Satya tütsü , ister ev, ister ofis veya ibadet yeri olsun, hoş bir atmosfere yol açan doğal olarak hasat edilmiş malzemelerin özünü, hoş kokuyu taşır. Satya Sai Baba tütsünün aromasının, zihin üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahip iyileştirici bir güce sahip olduğuna ve meditasyon sürecinde daha iyi konsantrasyona yardımcı olarak, toplum için kendini feda etme atmosferi yarattığına inanılmaktadır.

LİSTELE
Tükendi
İncele

Satya Nag Champa Agarbatti Masala Organik Tütsü

(0)
39,90 TL

Satya Nag Champa Agarbatti Organik Masala TütsüBüyüleyici aroması ile dünyanın en popüler tütsülerinden biridir. Satya nag champa tütsü yanmayı bitirdikten sonra uzun süre kalan tatlı çiçek kokusu için dünya çapında sevilir. Ancak Nag Champa, satya tarafından üretilen harika tütsülerden sadece biridir. Shrinivas serisinin herhangi birini veya ta..

İncele

Satya Nag Champa Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(1)
29,90 TL

Satya Sai Baba Nagchampa geri akışlı tütsü, Sandal Ağacı, Champaca, Frangipani ve Manolya'nın oryantal ve çiçek kombinasyonudur. Bu geri akış organik tütsü konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudur ve alt kısmında duman için bir çıkış görevi gören bir delik vardır...

İncele

Satya Premium Sandal Ağacı Dhoop Organik Tütsü

(1)
119,90 TL

Satya Sandal Ağacı Tütsü: Doğu'nun Güzel Kokulu ve Ruhsal Özü Tütsü, hem pratik hem de manevi amaçlar için kullanılan, yüzyıllardır insanlık tarihinin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Tütsü yakmanın tatlı, hoş kokulu dumanı, havayı arındırmak ve meditasyonu geliştirmekten dini ritüeller ve törenlere kadar bir dizi uygulama ile ilişkilendirilmiştir. ..

İncele

Satya Seven Chakra Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(1)
29,90 TL

Satya Seven Chakra geri akışlı tütsü, 7 çakrayı dengelemeye yardımcı olan Paçuli, Neroli, Çam, Gülağacı, Lavanta, Sandal Ağacı ve Kireçten oluşan etkili ve canlandırıcı bir karışımdır. Bu geri akış Dhoop konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudur ve alt kısmında duma..

İncele

Satya Super Hit Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(1)
29,90 TL

Satya Superhit geri akışlı tütsü, Hindistan Cevizi, Tarçın Kabuğu, Gül, Karanfil, Menekşe, Zambak, Sümbül ve Leylak çiçek aroma bileşiklerinin ve uçucu yağlarının aromatik ve özel bir karışımıdır. Bu super hit geri akış tütsü konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudu..

Tükendi
İncele

Satya Celestial Bliss Organik Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Shrinivas Sugandhalaya fabrikasından Satya Celestial Bliss Masala Tütsü. Satya dünyanın açık ara en ünlü tütsü markasıdır. Geleneksel olarak, çeşitli çiçek yağlarının eklendiği bir sandal ağacı tabanından yapılır. Arınmanın bir parçası olarak ritüel veya kişisel meditasyona harika bir yardımcı olarak veya sadece evde harika, rahat ve hoş bir ortam ..

İncele

Satya Exotic Romance Organik Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Üstün kalite, Satya Exotic Romance organik tütsü, en iyi saf kokuları ve tamamen doğal bitkisel bazlı malzemeleri kullanarak Bangalore'da geleneksel şekilde elde haddelenmiştir. Reçine, toz, yağ, yaprak ve kabuk gibi bileşenler yoğun bir deneyim sağlar.Satya Exotic Romance Masala Tütsü Çubukları, evinizde tütsü çubuğunu yaktıktan hemen sonra odanız..

Tükendi
İncele

Satya Karma Organik Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Satya organik karma masala tütsü, derin meditatif bir atmosfer yaratan ve sizi kendini gerçekleştirme mücadelesinde zafere götüren çiçeksi bir üst nota ile misk tatlılığına sahip masala bazlı bir koku. Meditasyon için bir oda hazırlamanın ve huzurlu bir atmosfer yaratmanın harika bir yolu, biraz satya karma tütsü yakmaktır. Tütsü yakıldığında..

Tükendi
İncele

Satya Positive Vibes Geri Akış Backflow Şelale Tütsü - 24 Adet

(0)
69,90 TL

Satya positive vibes backflow tütsü konileri ile ruh halinizi yükseltin ve ruhunuzu tazeleyin. Hindistan'dan elde edilen bu elle sarılmış tütsü, klasik Nag Champa'ya benzer, ancak çiçeksi bir dokunuşla rahatlatıcı ve aromatik bir koku sunar. Koku aşırı güçlü değildir, bu da onu pozitif enerjileri, iradeyi ve maneviyatı teşvik etmenin yanı sıra şifa..

İncele

Satya Premium Sagaroma Dhoop Organik Tütsü

(0)
119,00 TL

Satya Sagaroma Premium dhoop tütsü çubukları – Tatlı Musky, Woody, Amber ve Sandal kokularının bir karışımı. Tıpkı doğanın ve pek çok mucizenin yaptığı gibi sizi büyüye bağlı bırakır. Duyularınızı büyüler, zihnimizi sakinleştirir, evimizde veya kullanıldığı her yerde huzurlu bir atmosfer yaratır. Sagaroma dhoop tütsü, duyularınızı büyüler, zihnimiz..

Tükendi
İncele

Satya Super Hit Arabian Night Burçlar Kuşağı Premium Organik Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Satya super hit arabian night tütsü çubukları, odanızda hoş bir şekilde kokusu giderilmiş ve nötr bir his bırakacak çok yumuşak, hafif bir aromaya sahiptir. Burçlar kuşağı tütsü çubuğu çok az duman çıkarır ve aroması evinizi güzel ve temiz hissettirir. Arabian Night çoğu zaman şaşırtıcı kokulara sahip Super Hit serisinin varyantlarından biri. Yarı..

İncele

Satya Super Hit Burçlar Kuşağı Organik Masala Premium Tütsü

(0)
39,90 TL

Satya Super hit tütsü, dünyaca ünlü Nag Champa tütsü ile aynı soyu takip eder. Zengin egzotik çiçek kokularının hoş kokulu bir karışımıdır.Super hir organik masala tütsü tüm burçlar kuşağı işaretlerinin olumsuz yönlerini azaltmaya ve olumlu yönlerini artırmaya yardımcı olur. Bu premium tütsü Kombinasyon, tüm amaçlarınız için size en iyi deneyimi s..

İncele

Satya Super Hit Dharma Burçlar Kuşağı Premium Organik Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Satya super hit serisi dharma tütsü çubukları, nadir bitkiler, çiçekler, özsular ve uçucu yağların eşsiz bir karışımından yapılır. Satya, dünyanın en ünlü tütsü markalarından biridir. Dharma burçlar kuşağı masala tütsü tatlı, sıcak ve hafif bir narenciye kokusudur. Herhangi bir ortamı bu çubukların sağladığı harika aromalarla zenginleştir..

İncele

Satya Super Hit Magic Monk Burçlar Kuşağı Premium Organik Masala Tütsü

(0)
39,90 TL

Shrinivas Sugandhalaya fabrikasından Satya Super Hit Magic Monk Tütsü. Geleneksel olarak, çeşitli çiçek yağlarının eklendiği bir sandal ağacı tabanından yapılır. Satya super hit burçlar serisi tütsüler arınmanın bir parçası olarak ritüel veya büyü çalışmasında kişisel meditasyona harika bir yardımcı olarak veya sadece evde harika, rahat ve hoş bir ..

Tükendi
İncele

Satya Premium Oudh Öd Ağacı Dhoop Organik Tütsü

(1)
99,00 TL

Satya Premium Oudh Öd Ağacı Dhoop Organik Tütsü Öd ağacı (Boswellia sacra) türü, Doğu Afrika ve Arabistan yarımadasına özgü bir ağaçtır. Tarihte, öd ağacı reçinesi, insanlar tarafından birçok amaç için kullanılmıştır, özellikle de tıbbi amaçlar için. Günümüzde ise, öd ağacı tütsüsü, genellikle meditasyon, yoga ve ayinler gibi dini ve manevi uygula..

Gösterilen 1 - 15 Toplam 15 Ürün (1 Sayfa)