Satya Sai Baba

"Satya Sai Baba Nagchampa", 1964'te yaratılan ve o zamandan beri agarbatti (Tütsü) endüstrisinde devrim yaratan Shri KN Satyam Setty'nin beyin çocuğuydu. Satya Sai Baba Nagchampa , en iyi organik malzemelerle yapılan geleneksel olarak elle haddelenmiş masala agarbatti'nin (Tütsü) bir sembolüdür. Hindistan'dan gelen çiçek ve baharatların egzotik bir karışımıdır. Sıcaklık ve nostaljik aşinalık uyandıran hoş bir oryantal aroması olan bu koku, bir agarbatti'ye (tütsü) aşılanmış geleneğin tüm zenginliğini bünyesinde barındırır.

Satya tütsü , ister ev, ister ofis veya ibadet yeri olsun, hoş bir atmosfere yol açan doğal olarak hasat edilmiş malzemelerin özünü, hoş kokuyu taşır. Satya Sai Baba Nagchampa'nın aromasının, zihin üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahip iyileştirici bir güce sahip olduğuna ve meditasyon sürecinde daha iyi konsantrasyona yardımcı olarak, toplum için kendini feda etme atmosferi yarattığına inanılmaktadır.

LİSTELE
İncele

Satya Nag Champa Agarbatti Masala Organik Tütsü

(0)
24,90 TL

Satya Nag Champa Agarbatti Organik Masala TütsüBüyüleyici aroması ile dünyanın en popüler tütsülerinden biridir. Satya nag champa tütsü yanmayı bitirdikten sonra uzun süre kalan tatlı çiçek kokusu için dünya çapında sevilir. Ancak Nag Champa, satya tarafından üretilen harika tütsülerden sadece biridir. Shrinivas serisinin herhangi birini veya ta..

İncele

Satya Nag Champa Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(0)
24,99 TL

Satya Sai Baba Nagchampa geri akışlı tütsü, Sandal Ağacı, Champaca, Frangipani ve Manolya'nın oryantal ve çiçek kombinasyonudur. Bu geri akış organik tütsü konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudur ve alt kısmında duman için bir çıkış görevi gören bir delik vardır...

İncele

Satya Seven Chakra Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(0)
24,99 TL

Satya Seven Chakra geri akışlı tütsü, 7 çakrayı dengelemeye yardımcı olan Paçuli, Neroli, Çam, Gülağacı, Lavanta, Sandal Ağacı ve Kireçten oluşan etkili ve canlandırıcı bir karışımdır. Bu geri akış Dhoop konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudur ve alt kısmında duma..

İncele

Satya Super Hit Geri Akışlı Organik Tütsü 10 Adet

(0)
24,99 TL

Satya Superhit geri akışlı tütsü, Hindistan Cevizi, Tarçın Kabuğu, Gül, Karanfil, Menekşe, Zambak, Sümbül ve Leylak çiçek aroma bileşiklerinin ve uçucu yağlarının aromatik ve özel bir karışımıdır. Bu super hit geri akış tütsü konileri, yandığında dumanı ters yönde üretir, yani yukarıdan aşağıya güzel bir şelale duman efekti yaratır. Her koni kurudu..

Gösterilen 1 - 4 Toplam 4 Ürün (1 Sayfa)